Ba-jo

Běžně se neuvolňuji ke komentování pořadů jako je tento, ALE.... ve srovnání s tou hrůzostrašnou podívanou na TV Nova mi to nedá... pokud se chceme vydat cestou podobné "TV show" tak prosím touto, profesionálně zvládnuté...tak jak originál z Británie..nic víc, nic míň... ()

RedHot

Na nějaké srovnávání stupidní Novy a méně stupidní Primy se vám tady můžu vykanadit, spíš bych ale obecně ČSMT pochválil za příjemné moderátory, snesitelnou porotu a ladně vykonstruovnou show, kterou občas malinko pokazí medová Bílá, která by tleskala vestoje i žonglérovi s jedním míčkem (a nebyl tam někdo takový?). Jako oddechovka po pracovním týdnu bomba. ()

Mr.Hudson

O něco více povedenější show než je na nově. Celkem příjemní moderátoři, sehraná a neotřelá porota a v pozdějších kolech i leckdy velmi povedené výstupy jednotlivých aktérů. Tento pořad je nepochybně o level výše než konkurence na nově a to právě těmi atributy co jsem vyjmenoval , ale přesto se dle mého názoru jedná o zbytečnost, která se natáčí všude na světě. A proto nesmí chybět ani v Česko/Slovensku trochu komerce. ()

cyphercz

Jedna hvězda za těch pár skutečných talentů, co se tam objevily... jinak je to totálně dementní show s moderátory na pěst, z poroty mě zase nejvíc irituje vždy falešně optimistická a emocionální Bílá... bohužel je to pro většinu národa super zábava na večery, když už vzniklo několik řad (nemám přehled) ()

Elyon

Tak jo, zatím měním své hodnocení. Z toho co jsem dneska viděla na netu, tak musím říct že je to lepší, než novácká Talentmania, jsem velmi zvědavá, jestli tahle reality show dosáhne hodnocení nad sedmdesát procent, zatím to vypadá velmi nadějně. Jelikož jsem byla velmi pesimistická, tak musím některé věci vrátit zpět. Zatímco se Nova čím dál víc ztrapňuje svými pořady, Prima se tentokrát překonala, je to ta samá situace jako když vysílala Ano, šéfe! kde se potvrdilo pravidlo, že když se chce, tak to jde. Jo a dneska jsem si stáhla znělku, která je docela v poho. ()

Wargoo

Nechcelo sa mi ísť do hodnotenia, resp. do komentára, ale prispejem trošku aj ja svojou pochvalou... Keď som žil v Británií, veľmi som si tam Britains got talent obľúbil, prišlo mi to originálne, akčné, vtipné... skrátka malo to čo ponúknuť, aby sa človek pri tom nenudil. V prípade ČR - SR má talent musím pochváliť všetkých zúčastnených, že sa im podarilo napodobniť kvalitou Britskú verziu, a to myslím hovorí samo za seba. Sympatická moderátorská dvojica (strach a hrôza pri spomienkach na Kramára a ... ako sa ona volala ?!), tuto je ozaj vidieť, že ak sa chce tak sa dá. Nedá mi nespomenúť "konkurenciu" v rovnakom vysielacom čase na TV "tí druhí" Markíza. Mal som dosť problém už s porotou, ale že to má byť live... TRAPNÉ ! Skrátka Markíza nedokázala uniesť prehru a snažila sa (chabo a márne) predbehnúť JOJ-kársky Talent. Takže, na ďaľších pár nedeľných večerov mám o zábavu postarané. Vďaka JOJ (ZATIAĽ 4**** - uvidíme neskôr) (po pozreti Talentmanie, a druhom vydani CS ma talen, zdviham radsej na 5, aby som ukazal, ze Talentmania je SHIT !!!!!!) ()

loki5

Není to žádný zázrak, ale oproti konkurenci Prima jistě zvítězila. Základním kladem je výběr porotců. Kraus je na svém standardu. Lucie Bílá na mě působila, že si to dokonale užívá a pokaždé když přišel někdo kdo měl i talent tak to na ní bylo vidět ještě lépe. Jako když dáte dítěti pod stromeček hračku, kterou si celý rok přálo :-). tohle nadšení se docela přenáší i na diváky. Stejně jako pořad na nově jsem to neshlédl celé, ale dokážu si představit, že bych se na to i občas koukal. A to je u reality šou co říct. 55% ()

misakurt

O dost vkusnější sourozenec obludně zoufalé talentmánie. Až na paní Bílou, která ucvrkává úplně ze všeho, se na to chvilkama dá dívat. Moderátorská dvojice je podle mě eso v rukávu tohoto pořadu a jedním z mnoha důvodů, proč zřejmě bude mít nad konkurenční soutěží navrch. ()

alambert

Prostě originální show přejatá do posledního puntíku, a tak je to dobře. Jednu hvězdu strhávám za to, že je to Československo má talent. Jednak nemám rád slováky a vzhledem k tomu, že jsme ještě nemělli jenom Česko má talent, mi to vadí dvojnásob. Druhou hvězdu strhávám za Lucii Bílou v porotě. Opět jednak ji prostě nemám rád a zadruhé naprosto kazí dojmy z vystoupení svými hlasitými vzkřeky, vzlyky, komentáři a otravným smíchem. Být já režisér, vypínal bych jí při vystoupení mikrofon. No a vrchol své demence ukázala, když spadla roztleskávačka. Všichni zděšení, ale Lucinka si myslela, že jejich jedinou momentální starostí, je sdělit Lucince co a jak se stalo? FAIL!!! ()

RedDuck

Koukal jsem se na první dva díly ze zájmem o srovnání jak si poradi Nova a jak Prima. Prima podle mě zvítězila, především výběrem porotců. Měl jsem z toho i takový ucelenější dojem. Jinak u obojího by byla ztráta času sledovat celý průběh. Počkám si na nějaké shrnutí nejlepšího/nejhoršího:). ()

SidneyP

Česko Slovensko má talent měl formu jakékoliv zmrzlinové příchutě. Ze začátku Vám chutná, ale po čase si dáte jinou, protože chcete zkusit buď něco jiného, nebo vám ta chuť už prostě přestala chutnat. Tím chci říct, že castingy v divadle byly vynikající. Jenže pak přišly živé přenosy a všechno se změnilo. Problémy ze zvukem (které ale po časem ustaly, to jo...), reklamy co 5 minut v živém přenosu z pofinálového rozhodnutí a další drobnosti, které ale bohužel docela dost kazí dojem ze scény. Na druhou stranu, stokrát lepší než ta trapárna na Nově. 55%. ()

Bejbinka

Je to zábavný pořad...tedy hlavně kvůli moderátorům. Co mě děsně štve je protahování castingů...už je to k nevydržení. Ale jakmile začně samozná show ostříhaná od těch méně talentovaných, stojí to za podívání a to i periodické. ()