poster

Nigella Lawson vaří narychlo (TV pořad)

 • Česko

  Nigella vaří rychlovky

 • Velká Británie

  Nigella Express

Reality-TV

Velká Británie, 2007, 13x30 min

Režie:

Dominic Cyriax

Kamera:

Neville Kidd

Účinkují:

Nigella Lawson

Zvuk:

Chris Syner
(další profese)
 • Gee.Rocks
  *****

  Nigella vaří s lehkostí, nikterak složitě, přičemž jídlo podle jejích receptů je nadmíru chutné. Jen bych chtěla dosáhnout jejího klidu a cíleného pohybu po kuchyni, protože já v kuchyni lítám i po stropě.(13.8.2012)

 • BoPo
  ***

  Nigella Lawson je zlý sen každej feministky. Ona totiž za šporákom vyzerá šťastne a spokojene. Len to ako s veľkou chuťou všetko konzumuje a to v akúkoľvek dennú dobu, ma privádza k jednej myšlienke. Ak by našla vhodný recept, tak by pravdepodobne zožrala aj vlastné deti. Proste tak trochu britská verzia Otesánka. Chuť do jedla však určite povzbudí.(11.2.2012)

 • marhoul
  ****

  Na Nigellu nemůžou koukat moc dlouho, já bych totiž jenom jedla, jedla a jedla. Její recepty jsou fantastické, lákavé, realizovatelné a ona se mi taky líbí! :-) Příjemný pořad.(6.5.2016)

 • Zoey90
  ****

  Musím říct, že ač kuchařské pořady nesleduji, tak jsem na Nigellu jednou po půlnoci na satelitu narazila a nadchla mě tak, že jsem zhlédla všechny její řady. Její jídla jsou jednoduchá a extrémně chutná. Suroviny jdou na českém trhu sehnat, i když to dá někdy trochu práce. Teda ale do všeho dává neuvěřitelné množství tuku a másla. Díky ní jsem si uvědomila, co vše se skrývá v čokoládových dortech a sladkých tyčinkách. Její recepty nejsou nejvhodnější pro lidi se snahou o štíhlou linii a na ní se postupem času dá hezky vidět, jak při konzumaci jejích pokrmů jdou kila v průběhu let nahoru, ale to vůbec nevadí, protože i tak vypadá velmi sympaticky a svůdně... no, tak vypadala dřív než ke mně došly zvěsti o její drogové závislosti, to jsem byla nucena přehodnotit svůj pohled na tuto domácí puťku. Takže holky, stévii do jedné ruky, do druhé činku a vařte za neustálého pohybu na běžícím pásu.(22.3.2014)

 • Fanucci
  ***

  Na ní je vidět jak to jídlo prožívá a jak ji práce hrozně baví...určitě tento přístup a způsob prezentace pochytila od Babici:-)(10.1.2014)