Evidence

všechny plakáty

Štyria najlepší priatelia vyrazia na výlet spojený s kempovaním. Ryan túto cestu chystá už dlhšie, pretoťe chce nakrútiť dokument o kamarátovi Brettovi.Pri prechádzke lesom si táborníci čoskoro uvedomia, že tu nie sú sami. Ich cestu skríži tajomná postava, ktorá ich začne loviť. (Slavigrom)

jarmil8

Nemůžu si pomoct, ale roztřesená kamera (která ne a ne vyjít z módy), zde žádnou přidanou hodnotu/smysl nemá a je vesměs otravná. Povinná počáteční nuda přeroste v divokou nepřehlednou honičku a šlus. ()

AArrxen

Viděl jsem právě ten nejlepší first-person camera film, nebo ne? Po všech extrémně nudných Blairwitch projects a příšerných Paranormals mi do ruky přišel tento film, který začíná stejně nudně a stejně hrozně jako všechny výše zmíněné, ale po polovině filmu, kdy jsem chtěl už už vypínat přehrávač, se to najednou rozjelo do nevídaných rozměrů. Skvele dotáhnuto do konce, kdy jsem doufal, že i závěrečné titulky přinesou ještě nějakou akci nebo něco, co bych náhodou mohl minout. Dobře, ta hlavní příšera mě přijde jako gorila zkřížená s Newfoundlandským čoklem, mohli jste ji něčím vylepšit, ale jinak to byl super filmík, po kterém jsem nemávnul rukou a neřekl "ztráta času". ()

Shay

Kdyby se takový příjemný horor objevil častěji, vůbec bych se nezlobila! :) Hodně mě překvapil. Málem jsem si nas*ala do kalhot. :) ()

Neaera

Kameru do ruky a jede se kempovat do přírody. Nezapomeňte si s sebou vzít čisté spodní prádlo a připravte se na něco co jste nikdy neviděli. Husí kůže během sledování zaručena :) ()

Richie4422

Trápna, nelogická zlátanina s kamerou roztrasenou ako keby ju mal v rukách pornoherec pri gangbangu. Posledná polhodinka trpí tým takmer tým istým až na to, že sa tam deje veľa vecí naraz- príšerky, ďalšie príšerky, vojaci, nové lokácie. Táto časť filmu je aspoň zábavná a akčná, ale stále je to málo. Niekedy nestačí to, že po 45 minútach nelogickosti a nudy autori nahádžu všetko možné na jednú kopu. ()

Smashed

Co by to bylo za américkej horůrek, kdyby hned na začátku nebyl holej zadek a kozy? No asi všichni víme... Každopádně i přes počáteční klišé se jedná o poměrně zdařilý filmík, který začíná jako obvykle. Kameraman s roztřesenou rukkou, křik, řev, běhání z místa na místo atd. Vlastně to asi zase tak dobrý není, ale mě to bavilo a protože jsem už dlouho neviděla žádnej found footage horor, tak proto 4 hvězdy. ()

Miroslav.Zac

Film, který vás oklame. Zpočátku to vypadá jako klasická naháněčka po lesích s nějakým hororovým hovadem, aby se to najednou překlenulo v úplně něco jiného. Bohužel, FF pohled celou tu snahu totálně zabíjí. Snaha tvůrců neodhalit příliš a ponechat trochu toho tajemství, se změní ve skutečnost neukázat nic. Taky se nic nedozvíte, takže jen vidíte, jak po lese a pod zemí pobíhá parta bláznů, ječí a občas na něco zaměří kameru... a pak konec. ()

Habansz

Aneb dyž se 4 postavy úplně debilní, je z toho found footage plný debilního chování. Filmařsky to nebylo úplně nanic, určite byly světlý momenty, ale ty postavy fakt byly over the top co do iracionálního chování a úplně základního pudu sebezáchovy. ()

RISOvonVODKA

Dovolím si ohodnoť jednou hviezdou za vcelku peknú atmosféru na začiatku. Potom to už len ide dolu vodou, aj keď by to niekto nazval gradáciou. Od scény, keď sa kameramanka a ta vypasená prdelnatá žena rozbehnú preč od karavanu je celý film jeden veľký strach a hrôza. Skutočne otravný vreskot, skákajúca kamera detailne snímajúca trávu a nočnú oblohu a to nespomínam to iritujúce skákanie obrazu. V istom momente filmu som sa nedokázal sústrediť na nič iné, len počítať päť sekundové intervaly, kým ten obraz opäť začne poskakovať. Po krátkom čase mi začal simultánne poskakovať nerv vo viečku až sa dokonale zladil s kamerou. Celková výpovedná hodnota je nulová. Nedozvieme sa absolútne nič na začiatku a ešte väčšie hovno na konci. Čo to pre boha bolo? Ak sa ma týmto smerom uberať filmový priemysel, tak to si priatelia dovolím povedať, sme v prdeli. ()

loki3016

...tak toto bol silny gulas..jedna hviezda za to ze som si pospominal na Half life..som silne zvedavy kolkych epileptikov odprasila posledna polhodinka ()

Skoveta

No tak tohle jsem fakt nečekala! Mě to přišlo, jako kdyby tvůrci neměli žádnou představivost a tak se nechali inspirovat horory, které kdy viděli (viz. Záhada Blair Witch a Resident evil.) Boužel jim to ani tak nešlo, protože já jsem celej průběh filmu měla pusu od ucha k uchu, a to že důvodem všeho je virus, no to je zase jednou překvapení, že. Na mě to působilo jako strašně přeplácanej mišmaš. ()

Kovlad

Veľmi orginálny horror, musím povedať že atmosféra sa dá občas krájať. Prvá polovica pomalá ale určite nie nudná, druhá polovica ťažko opísateľná, ale brutálna, rýchla a hlavne neočakávaná. Slabé herecké výkony sa dali očakávať a odpustím aj niektoré nevysvetlené a nelogické dejové odbočky. Film ma proste chytil a nepustil až do konca závarečných titulkov. ()

Jirka19320

Do půlky filmu jsem se poměrně nudil,pak se parta lidí přesunula mezi nějaké američany do jakési utajené oblasti uprostřed lesů,kde se podle mého prováděli pokusy na lidech a na zvířatech a tam už to začalo být dost napínavé.Škoda jen že film jak rychle akce začla,tak film zkončil.Film by byl podle mého zajímavější kdyby se režisér soustředil na druhou polovinu až závěr filmu a začátek,kde byl pouze les a nic by vypustil,ale jinak celkem slušná podívaná. ()

in flames

Aj napriek tomu, že som vedel do čoho idem tak sklamanie, je jasné čo môže čakať od tohto typu filmu, a naozaj dejovo je v ňom istá invencia, ale to neštastné spracovanie naozaj kazilo dojem, boli chvíle keď ma sústredenie na to čo sa tam vlastne deje začalo až unavovať. Dávam slabšie 3 za realtívne originálny dej a zopár ozaj desiviých ľakačiek, taktiež prvok ako partia začína byť agresívna voči kamere je celkom realisticky pôsobiaci, ale to že nakonci film (už akosi tradične pre tento žáner) nič nevsvetlí ma ozaj dožralo.... ()

gomecz

Na zaklade Zeckova doporuceni jsem film dokoukal az do konce v ocekavani nejake bomby, ale ta neprisla, jen me rozbolela hlava. Jo jo, chapu ze do lesa si clovek nenosi gyroskopicky uchyt kamery, ale proc od te vychvalovane druhe casti filmu ta spickova HD kamera neustale zrnila, prskala a vubec se chovala jako VHS kamera do ktere nateklo pivo? Zatimco ta zatracovana prvni cast pusobyla sice trochu nudne, ale alespon realne a ucesane, ta druha byla taky nudna, pro epileptiky smrtici a ano, neustale se menili (imho naprosto chaoticky a nerealne) lokace, ctyri jakz takz vytvorene charaktery se taky zacali neustale menit, i utocici cosi se zacalo menit, vlatne cely film se zmenil v neco pro me tezko uchopitelneho. Omlouvam se, mozna jsem jen malo narocny divak, ale [REC] a Paranormal Activity ve me vyvolaly vic toho co od horroru ocekavam. Vlastne i V/H/S bylo lepsi. ()

pokerdragon1

Stará dobrá kamera s mutanty podobnýmy dost gorilám. Film má dobrou atmosféru, ale to je tak asi vše chování hlavních aktérů mi v některých částech přišli dementní.. 5/10 ()

ferdinandv

Musím pochválit velmi dobře zpracovaný found footage styl. Působilo to celé velmi kompaktně, velmi dobře je také zachycena životnost kamery, kterou je vše točeno až do závěrečného “Baterry Low”… Určitě stojí za to to vidět! Hodnocení: 4 z 5. ()

vitraurig odpad!

Jeden z nejhorších hororů na světě je tady. První polovinu to ještě jde. Sice se nic neděje, párkrát někdo zatřese stanem a ozývají se zvuky z přírody za tábořištěm. Ale pokud první polovinu ještě přežijeme, ta druhá nás strhne uplně do totálních sraček diváka. Jedna blbost za druhou, šílená kamera, apokalyptická zombí řežba a ječící ženský, který honí nějaká pošahaná gorila s zelenejma očima, najednou odněkud vojenská základna, zachránci, sekretářka, mimozemšťan, co rodí něco, co nakonec ani neřeknou, co je a vlastně celkově jedna velká, ale opravdu velká BLBOST!!! Nejhorší na tom je, že divák je uplně zmatený a čeká na vysvětlení. To ale prostě nepřichází! Nic není vysvětleno, nic není dokončeno, všechno zůstává otevřené, a divák nakonec vůbec nic nechápe. Proč se tam teda najednou vzali zombíci, co tam dělali ty postižený lidi, co ty zachránci, co se vlastně stalo, jak to dopadlo s ostatníma postavama a vůbec co to je kurva za blbost??????? Nakonci mě ještě dostalo, když nějakou divnou dírou v budově vyšli z nočního lesa najednou na denní poušť... WTF? To si to aspoň ti herci (v jedné osobě i režiséři, scénáristi, kostymérky a bůh ví co ještě) po sobě ani nepustili? Totální odpad, a ani ty kozy na začátku tomu nepomohli... Nekoukat, zbytečnejch 79 minut vašeho života. ()