Stavebná firma pri demolačných prácach poškodí a pradávnu hrobku a prebudí v nej hromadu krvilačných zombíkov z dlhého spánku. Našťastie, sú tu dvaja frajeri z East Endu, ich podarení kamoši a agilní starčekovia z miestneho domova dôchodcov. Svižná antideveloperská zombícka komédia doplnená jedinečným londýnskym slangom sa zmení na krvavý kúpeľ. (TV JOJ)

ELDoctorow

Slabé. Nie DeadHeads slabé, no je to len tesné a výhra asi o dĺžku jednej odtrhnutej hlavy. A to by nemal byť cieľ žiadneho filmára, čo chce mať budúcnosť. Zábavnejších zombíkov uvidíte už o pár týždňov i v silvestrovskom programe TV Nova a Markíza, na to by som bol ochotný staviť vlastné črevá aj so slepákom. Humor slabý a skôr prvoplánový, akcia nič moc (digitálne urobené diery v telách po zásahoch sú otras a lepšie ich spravili snáď aj v ugandskom akčnom spektákli Who Killed Captain Alex – case in point tutok) a ani jedna scéna nie je tak cool ako si očividne tvorcovia mysleli, že je. Najlepšou scénou filmu tak zostáva naháňačka zombie – dôchodca, a na tú vám stačí pozrieť si trailer. Nedokážem sa zbaviť dojmu, že zombie žáner je tak trochu vyčerpaný, respektíve obhryzený a potreboval by znova na pár rokov zaliezť do hrobu a nikým nerušený tam nabrať novú silu. ()

naytsirk

Nejsem fanouškem těchto britských zombie komedií, ale ani odpůrcem. Když je nálada, tak to na zaplácnutí většinou funguje, protože stopáž je k divákovi přívětivá. Tento případ to ovšem tak úplně nebyl, krvavý triky celkem slušný, ale ty gerontoherecký výkony byly úděsný…. ()

dalver

Žiaľ dostal som niečo iné, načo som bol naladený a načo ma trailer celkom namlsal. V rámci žánru je tu dosť krvi, zombies a aj tých vtípkov, celkovo je to však nemastné a celkovo slabé. Navyše na pre mňa poriadnu zombedy sa tu až moc riešia vzťahy mladí-starí, postavenie tradičnej britskej working class, či čoraz pažravejšie ruky developerov aj s ich pre komunitu zbytočnými projektami. ()

montel

Tři sourozenci se právě chystají vyloupit banku a lup věnovat dědovi a babičce, kteří provozují domov pro seniory. Netuší ovšem, že loupež bude velmi jednoducá a to díky tomu, že se blízkém staveništi podaří odkrýt starou hrobku, plnou oživlých mrtvol. Během chvilky je tak Londýn zaplaven obrovskou hordou krvelačných zombies a sourozenci mají za úkol ochránit svá rukojmí a zachránit všechny důchodce o které babička s dědou pečují...Typický černý anglický humor okořeněný spoustou krve a vnitřností. Tak to je nový zombies horor z Londýna. Vše začíná jako akční komedie, která se zvrtne v cool vyhlazování zombíků obrovským arzenálem zbraní. Mě osobně více bavil Soumrak mrtvých, ale pokud máte rádi zombíky a akci, můžu film doporučit. 55% ()

reccal

Na Soumrak mrtvých nebo Zombieland to rozhodně nemá, ale i tak stojí za zkouknutí a uložení do archivu. Některé scény jsou velmi povedené ("útěk" na chodítku), někde byla snaha o vtip, ale nevyšlo to. Staříci jsou ale parádní a rýmovačka o zombících nemá chybu. Příjemných 60%. ()

UrsusDom

Nebyl to vyloženě špatný film. Partička loserů, kteří jdou vykrást banku pro tak bohulibý záměr, jakým je pomoci skupince důchodců uchovat střechu nad hlavou, si svou akci neplánovaně vylepší bojem o přežití, protože zombie, ty bestie hladový, jsou všude! Britský styl humoru, parodující zombie žánr hororu, zachránil film od sklouznutí do kategorie horší béčko. Je li tento film béčko, pak ve své kategorii přímo exceluje! Dobré tři hvězdy. ()

Raggnar odpad!

Tak strašně zdlouhavě nudný nevtipný kus jsem dlouho neviděl, film se snažil dostat do posledního trendu zombie komedií, jenže tohle mě tak znudilo a nebavilo, že se televize v půlce filmu dala do úsporného režimu. Díky moje SONY TV. ()

fikee

Nevyrovnane, ale chvilemi velmi zabavne. Kvalitou zhruba na urovni Choking Hazardu, takze vlastne zbytecny film, ale filmu o zombicich nikdy neni dost. ()

AmunRa

Britská komedie o zombících? Nabízí se srovnání se Shaun of the Dead, ze kterého vychází Cockneys vs Zombies o něco hůř. Jde hlavně o to, že Cockneys vs Zombies má být komedie a já jsem se nějak nebavil. Jistě, drsňácké průpovídky sestřenice (Michelle Ryan) byly úsměvné a závody důchodce s chodítkem s bandou zombies pobavily, ale křečovítý humor siláckých důchodců se brzy omrzel a zbytek bandy moc vtipů nenadělal. Jako horor film také nefungoval, protože děsivé momenty prostě chyběly. Invazi zombies brali všichni s ledovým klidem a "střílej je do hlavy" bylo také heslo známé všem výjma jednoho psychopata. Ani splatter se vlastně nekonal, protože filmaři se sice nebáli šplíchanců krve a ohlodávání končetin, ale jinak z nikoho krev netekla. Ve výsledku je to polovičatý produkt visící někde mezi žánry komedie, akce, krimi a sociálního dramatu. ()

Richie4422

Partička pozostávajúca z rodiny, priateľov a psychopata ide v jeden krásny deň vykradnúť banku z nezištného dôvodu- zachrániť centrum pre seniorov (mimo iného). Ako však vieme, nikdy nič nejde podľa plánov a keď si myslia, že sa ich sen o vydarenej bankovej lúpeži rozplynul medzi policajnými jednotkami pred bankou, z ničoho nič sa tu objaví pliaga zombie vírusu. Začneme tak sledovať púť za oslobodením a záchranou seniorov. Britský humor môžem, zombie masaker mám rád a seniori dodali filmu bizarne humorný rozmer. ()

Mr.Lordi

Absurdní a velmi zábavná komedie o partě sígrů a duchen, co se dostanou do zbombiesraček až po krk a pomalu se z nich vyhrabávají. Počáteční slabý rozjezd kompenzuje pozdější akce se zbraněmi. A M. Ryan je v té kůži a s katanou na zádech neskutečně sexy. Jen škoda, že nedošlo na kulomet. 70% ()

Smashed

Naprostá spokojenost! Bylo to přesně to, co jsem očekávala. Je to teda hlavně komedie, ale pobaví, potěší, uvolní. Já si to ještě navíc pustila ve slovenštině a ta mě baví sama o sobě, ty hlášky jsou slovensky na úplně jinym (a jinym myslim vyšším) levelu. Střet důchodců se zombíkama je originální a napínavý zároveň. Fakt jsem se bála o toho spícího dědulu na zahradě :-). ()

Mark1983

Docela úsměvné, jako třeba ten penzista s chodítkem, za nímž se ploužil zombík, řekl, že ho ten zombík honí. :-D ()

RISOvonVODKA

To zas môžem byť rád, že som to dopozeral. Mám rád Briský humor, no v poslednom čase to s ním ide dolu vodou. Kde sú tie časy, keď sa anglický humor na nič nehral? Toto smrdelo amerikanizmom! Už len, aby sa začali smiať na prdoch a boli by sme kompletní. Nevadí, snáď nabudúce. Alebo radšej nie. ()

dezibook

Strávil jsem u filmu celé čtyři dny a musím říct, že už dlouho jsem se tak nepobavil. Film si na nic nehraje a nabízí vše od britského humoru, přes vymazlené akční scény, až po příjemný hudební doprovod, zejména v posledních dojemných scénách. Ano, i v parodiích mohou být dojemné scény. Hlavní aktéři mi byli velmi sympatičtí. Nejvíce asi Andy a Rambo-děda. Takového dědu bych chtěl mít, škoda, že už mi žádní nezbyli... Mezi hromadou bordelu, jenž poslední dobou vychází, musím dát plný počet hvězdiček. Snad se vám budou líbit i mé titulky. ()

IggyKure

1 hvězda za to, že jsou tam zombíci..... 1 hvězda za to, že jsem se vdržel koukat do konce... a 1 hvězda za dědu, který je veterán z 2.sv. války... víc tento film opravdu nezaslouží, ale dokoukat se to dá... nezasmál jsem se a ani nadšený z toho nejsem. Zklamalo! ()

Lucky Eda

Moc nadšený jsem nebyl ale koukatený to je Začalo to tak dobře a v průběhu filmu už mě to tak nudilo sem tam vtipná scéna.. Černoch s destičkou v hlavě a děda co řezal nácky pobavily.. ()