Stavebná firma pri demolačných prácach poškodí a pradávnu hrobku a prebudí v nej hromadu krvilačných zombíkov z dlhého spánku. Našťastie, sú tu dvaja frajeri z East Endu, ich podarení kamoši a agilní starčekovia z miestneho domova dôchodcov. Svižná antideveloperská zombícka komédia doplnená jedinečným londýnskym slangom sa zmení na krvavý kúpeľ. (TV JOJ)

demented

Svižná, rezká a britká komédia made in Great Britain. O nič svetoborné sa samozrejme nejedná, ale v záplave toho zombie balastu, ktorý nám rok čo rok obšťastňuje naše zrako- a sluchovody, vyčnieva ako luxusná 50ročná k*rva v domove dôchodcov :) Ako sa hovorí, medzi slepými je i jednooký kráľom ;) "Hey, Zombies! Get the fuck out of my East-End!" ()

VanTom

Partička sympatických truhlíků vyloupí banku, mezitím ale Londýn postihne zombie nákaza, takže se nějak musí probít z města. Nijak extra vtipná a zbytečně ukecaná rádoby komedie, kde uchechtnutí vyloudí jen pár situací (např. "honička" zombie vs. důchodce, rowdies), se ke konci zvrhne v jednotvárné odstřelování davů nemrtvých, které už jenom nudí. ()

VasaX

Akční britfilm o zombících, s trochou toho dramatu a suchého humoru. Efekty jsou občas k smíchu, jindy dobré, stejně tak herecké výkony a scénář. Tenhle žánr není moc náročný, a Cockneys vs. Zombies se toho ujmuli celkem stylově. Je to lepší průměr těchhle filmů, málo balastu, hodně akce, prostě nenáročná odpolední pohodička. ()

Mishqo

Akože čakal som o dosť viac. Ale bola to ujetá britská zombie jazda, ktorá sa kvalitatívne pohybuje okolo priemeru ale ako zábavná jednorázovka postačí. 60% ()

klima777

Vtipné. Milé. S vydařeným soundtrackem. Sir Richard Briers jako Hamish překvapil. Čtvrtou (v podstatě velmi protekční a neobjektivní) hvězdičku přidávám v rámci boje proti ageismu (a taky se mi zdejších 59 % zdá nespravedlivě málo; aneb: Tady nejni žádnej Brixton... a je to zatraceně škoda). We shall prevail! 3,5 krvavě rozesmáté bipperty-bopperty star. Bloody disgusting... ()

Guzo

Ale jo. Obecně britské hororové komedie moc nemusím, ale Cockneys vs Zombies hlavně díky krátké stopáži nenudí a sem tam je nějaký vtípek dobrý. Velkým plusem tu je postava bláznivého černocha, kterého hraje Ashley Thomas, a pár scén s důchodci. ()

Hollohlaway

Škoda přeškoda nevyrovnaného tempa filmu...Dost se to zpomaluje a místy se skoro nic neděje. Ale když se děje, stojí to často za to, britský humor je zastoupen v hojné míře a i když by ho mohlo být víc, je to zábavná vize toho, jak by se se zombie apokalypsou vyrovnali obyvatelé Londýna. Bitka rowdies je prostě skvělá a některé gagy jsou ultimátní. Na druhou stranu z toho šlo určitě vytřískat víc, hlavně scénář mohl být trochu košatější. Ale jako zombie jednohubka s typicky ostrovním vtipem je to dobrá zábavná záležitost. ()

jefff

Bože to byla kravina. Nebylo to legrační, nebylo to zábavný a nebylo to napínavý...což je poměrně zásadní problém u hororových komedií. Raději se podívejte na o hodně kvalitnější Doghouse. Tam na rozdíl od Zevláků humor funguje a film má spád. Tady jsem byl rád, že jsem to vůbec dokoukal. Zbytečných 85 minut... ()

Mythago

Bohužel se nestalo to, co jsem čekal a typicky černý a cynický britský humor se tomuhle filmu vyhnul obloukem, i když trochu ho při jedné ze zatáček olíznul a způsobil tak dočasný a krátký orgasmus v podobě vitálních kůl důchodců, kterým by mohli závidět kdejací gangstas retardi. Být celý film jen s nimi, tak to nemá chybu. Takhle ale jen průměr, který sám sebe místy v hovnech topí a místy se z nich sám i vynořuje. Ale jako oddechovka na ponuré a znuděné odpoledne dobré. ()

Angus

Naprosto skvělá zombiovka s nádechem soumraku mrtvých. Ve filmu bylo několik naprosto skvělých hlášek. Děda a mentál :D byly moje oblíbené postavy :D .Ti dva měli geniální hlody. Né moc chybělo do 5ti hvězdiček! Vynikající oddychovka :-). ()

Šakalík

Nakonec lehké zklamání. Na tenhle film jsem se těšil, pač tyhle zombie komedie docela můžu, ale tohle mi přišlo takové nemastné neslané. Film sice obsahuje několik příjemně morbidních scén (dítě v kočárku bylo fakt výborné :-)), ale dohromady to nějak plave ve všemožném klišé – a to se týká nejen zombíku, ale i těch důchodců. Ne že by některé jejich senilní plky nebyly vtipné, ale že by mě to trhalo smíchy na kusy, to taky ne. Když to vezmu jedním vrzem, tak se v zásadě jedná o dobře natočenou, úsměvnou blbinu, která pobaví, ale na druhé straně ničím extra nezaujme. Z obdobného soudku se mi více líbilo kubánské Juan of the Dead – byť výpravně znatelně chudší, na hlody a dobré nápady bohatší a prostě lepší. ()

slovan1

Vtipné to moc není, akčnost je jaksi tupá, příběh slabý. Naštěstí se těch 85 minut dá přežít, ale to co se mi dostalo, rozhodně nenaplnilo očekávání o svěží britské komedii... ()

Kejdlo

Zombie akce je super, vtipy ujdou a Alan Ford nechal svým výkonem vzpomenout na svou kultovní roli z Podfucku. Zkrátka fajn jednohubka z prostředí zombie a také fajn film na večerní film k oddechnutí. Nic víc, nic míň. Být tam více napětí a charakternějších postav, bylo by to o dost lepší. 6/10 ()

666Carnage

Mam rád tyhle srandy se zombíkama. Ale tahle Britská verze byla taková dviná nejdřív sranda pak dlouho nic, pak zase sranda, pak zase dlouho nic pak sranda a pak byl konec filmu. Zajímavý nápad s důchodci, to byli asi ti co tam dělali tu srandu. To radši doporučuju Shaun of the Dead. 50% ()