Stavebná firma pri demolačných prácach poškodí a pradávnu hrobku a prebudí v nej hromadu krvilačných zombíkov z dlhého spánku. Našťastie, sú tu dvaja frajeri z East Endu, ich podarení kamoši a agilní starčekovia z miestneho domova dôchodcov. Svižná antideveloperská zombícka komédia doplnená jedinečným londýnskym slangom sa zmení na krvavý kúpeľ. (TV JOJ)

Ryšty

Kdo todle vymejšlí :D dobrá bláznovina. Důchodce s gunama protí zombíkům. Děda s odstrkovadlem utíkající před zombíkem nejlepší :D ()

vincchuppo

Nápad není špatný. Humor je suchý. A krev je rudá. Mladí jsou správní. A staří jsou drsní! Film se docela "zombiesky" vleče. Někdy tu nefunguje atmosféra tak jak by mohla. Ale rozhodně se na to dá koukat a několik situací stojí za to. Bohužel mezi tím je to celkem nuda, která tento snímek sráží do průměru. ()

Pepper_x

What´s that coming over the hill, is it a monster? Are they vampires? Those thing out there are fucking zombies!!! Zjevná inspirace (nebo vykrádačka?) u Ritchieho a Wrighta dopadlo nad všechna očekávání dobře, svým způsobem stupidně geniálně. V první části vévodí typicky britskej humor s úplně boží vloupačkou, druhá půlka je čistá akce, která je svým způsobem hodně amatérská, ale má osobitý kouzlo i díky zasazení mezi hodně zvláštní charaktery na boj se zombíkama. K tomu všemu jsou schopný se seřezat rowdies za doprovodu dost našlapanýho soundtracku a v konečnym součtu vyjde úžasná oddychovka, která ponouká k tomu vzít lopatu a vyprášit všechny zmurfy z East Endu. Po skončení filmu se tlačí na mysl důležitá otázka, kterou si jednou za život položí každej správnej chlap, co bych já dělal při útoku zombie?... ()

markyzgero

pár vtipů v cockney stylu nezachrání celkově špatný vyznění ambiciózního zombie projektu. nejpovedenějším tak zůstává samotnej mnohoslibnej název. někdy se snaha o originalitu příliš nevyplácí. ()

Looka

85% Při bitce zombie hooligans West Hamu nebo rozstřílené hlavě alá Terminator jsem se opravdu pobavil. Na poli zombie komedií už dlouho necákala krev tak humorně. ()

ANTYCHRYST

Klasickej Britskej humor - tentoktát v podání zombíků vs ozbrojenejch důchodců :) 55 % Občas se najdou i celkem vtipné scénky a koukat na to, jak banda veteránů rasí ty líné zombíky je celkem vtipné :) ()

Mr.Roman

Cockneys and Zombies ako klasický (tuctový a nepríliš originálny) zombie film doplnený o posily z rád dôchodcov. Sem tam dokonca aj trochu vtipný. ()

HEED

A neb - co by synovec neudělal pro babičku nebo dědečka. Akce dobrá, a ten nápad, zapojit i důchodce, i když je to jak-koliv praštěné. Je to přece komedie. ()

RigorMortis

Atmosféra Londýna, humor a typický slang mi pripomenuli 51st State, Alan Ford bol aj napriek pokročilému veku frajer, akému by mohli aj mnohí mladí závidieť. Zombie síce nemám v láske, no kombinácia týchto oživlých potvor, trhlého humoru, sympatického osadenstva, atmosféry Londýna, fajn hudby a masakru na záver urobili svoje. ()

lmc

Škoda že film postrádá nějaké monstrózní finále, které ho mohlo vynést mnohem výše. Ale když pominu laciné efekty, královsky jsem se bavil! ()

VanBradley89

Nemůžu si pomoc, ale tyhle britský zombárny prostě miluju. Shaun of the dead, Doghouse a teď tohle. Vulgární slovník, porce hlášek dost krve a mnoho scén, při, kterých jsem se řezal smíchy. ()

DonBraso

Jednou nahoře,jednou dole.Takhle by se dal specifikovat tento anglický češkmejd alá střílej střílej ó bože ó bože.Že bych se nějak moc smál to vůbec,jenom tak pousmál a to byla trochu chyba.Chvíli nuda,chvíli zas dobrý.Jediný co doopravdy tento film zvedá,je nespočet zombie,který jdou ultimátně na zem.Doopravdy tolik zombies,který potkají zbraň jsem dlouho neviděl,stříká to na všechny strany s hezkýma pár gore detailama.Vybrat důchodce je nejlepší tah.Taková dlouhá reklamní vložka,kde se občas podává typický humor,krve liguére, scéna s raudies ,ale mohla být snad lépe natočena,ale i tak výborný nápad a Alan Ford coby macho dědek. ()

djbarrel

Pokus o druhý Soumrak mrtvých tak úplně nevyšel. Vtipy nejsou moc vtipné a když už tak jsou to spíš jen takové výkřiky do tmy. Zombie celkem ujdou, ale taky žádná extra sláva. Nicméně jako celek film funguje a je to vcelku stravitelná podívaná. Ale od britské zombie komedie jsem čekal trochu víc. Nejvíc pobavila scénka s důchodcem v chodítku prchajícím před zhruba stejně "rychlým" zombiem. To jsem se opravdu zasmál. 63 % ()

walmezak

Spojení britského humoru, party důchodcu ozbrojených až po zuby a především zombies. No WOW. Parádní parodie na všechny filmy se zombie tématikou. Sakra tihle důchodci se nedají ani když se pohybují pomaleji než zombies. Ve filmu nechybí věci co najdete v každém zombie filmu, jako třeba rozpáráné břicha, střeva po stěnách, dědka na vozíčku s brokovnicí, babku s ákáčkem, chodítko vyzbrojené samopalem, no však to znáte. ()