Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

Trishka

Jestli k právě lásce stačí jen mozek bráchy Jamese Franca, pak dobře. Na pořádný crossover je to ale značně chudokrevná záležitost. Warm Bodies působí mile vtipně, ale i přes solidní herecké výkony upadnou v zapomnění až nebezpěčně rychle. Škoda. ()

LordMack

Tři hvězdy dávám za originální námět. I některé scénky a herecké výkony jsou super, ale proboha ten scénář. nedává to hlavu ani patu. Asi byli autoři moc zabraní právě do toho námětu, že si nevšimli, jak jim ujíždí pod rukama samotný děj. ()

Mattin

Miestami komedia, miestami romantika, ten horor som tam velmi ani nevidel. Kazdopadne bolo to mile (still better love story than twilight). Pohodovka na vecer, popravde ani neviem co by som vytkol, jasne mohlo by tam byt viac akcie, alebo premyslenejsi pribeh ci viac toho "hororu", no takto ako to je, je to dobre :). ()

rasto87

Nemôžem si pomôcť, ale pre mňa to bolo trošku nudné a fádne. Film v ktorom není skoro žiadna napínavá scéna okrem premeny zombie na človeka. Warm bodies by som zaradil medzi kategóriu romantiky, pretože už od začiatku bolo jasné ako to všetko dopadne, čiže milostný happyend. ()

BlackAngels

Když jde o to porazit zlo zbraněmi, všude cáká spousty krve, lítaj hlavy, useklá ruka narazí do kamery to je odvaz a nářez co??? Ale když jde o to přemoci zlo láskou tak je to najednou propadák a hrůza kterou svět neviděl.... Mě nápad "změna láskou" naprosto nadchl. Nemám ráda filmy o pochodujících mrtvolách, protože jsou v podstatě všechny na jedno brdo. Jen s postupem času a filmových novinek je tam víc akce, víc mrtvých a víc zbraní. Jinak je děj a úkol stále stejný - zabít a sám přežít - což platí pro obě strany :-) Můžu říct, že ještě dlouho si budu tento film promítat v hlavě a usmívat se při představě co všechno dokáže změnit láska....A myšlenka filmu, že i jeden člověk, jedna láska dokáže mnohé změnit mi hodně připomíná film "pošli to dál" takové to rčení, že i malou ručkou můžete roztáčet svět.... ()

Bumerang

Nápad, že i zombík může alespoň trochu přemýšlet a není jen tupé hovado běhajícím za kusem žvance, je fajn. Ale tím veškerá myšlenková invence u tohoto filmu hasne. Člověk se u toho ani nezasměje ani nedojme ani nebojí. A to finále... Neuvěřitelná KRÁVOVINA! Nechápu jak může mít na ČSFD 69%. ()

DaliborekD

Velmi netradiční romantická komedie, která škatulku svého žánru balí do originálního nápadu, který je i přes svoji bizardnost překvapivě funkční. Velmi vynalézavě použité a převrácené klišé zombie hororů mi svou hravostí připomnělo Soumrak mrtvých. Romantická linka funguje trošku hůř i proto, že jí není věnována zas tak velká pozornost a místy ustupuje do pozadí přerodu zombíků v normální lidi. Hoult je v pořádku, hlavně když se hraje na komediální notu, Teresa Palmer je rozkošná a velmi sympatický výkon podává i Rob Corddry. Fajn hudba, fajn režie, která je silná i v emotivních momentech, celkově prostě moc fajn film. ()

stolista

Prvních deset minut vtipná komedie. Dobrej nápad, ukázat trochu ze života zombie. Pak to sklouzlo do romantiky, nudy a spousty nesmyslností.. ()

Facerr

To bylo teda překvápko. Mám rád zombíky na druhý straně, neboli jednoznačně za krvelačný bestie, proto jsem ze začátku začal celou podívanou silně podceňovat, ale to byla chyba. Megasympatickej zombík-cíťa provádí diváka nejen svejma myšlenkama, příběhem, ale i celým apokalyptickým světem s naprostou přirozeností a to i přes svůj mrtvoláckej výraz v obličeji. Přitom všem člověk registruje všechny možný filmový žánry .. teda až na ten hororovej, protože paradoxně horor to není, ale i tak dobrej film, to teda je. Se silnou příchutí lovestory, ve kterou se to nenápadně a plíživě zvrtává čím dál tím víc až k patřičnýmu happyendu:) ()

Lula.cz

Milé překvapení. Téma Romea a Julie jsme viděli už milionkrát (že jde vlastně o Romea a Julii mi došlo až při balkonové scéně - ano, asi mám dlouhé vedení :), ale tohle bylo neotřelé a originální. Sice je zvláštní, že tenhle zombie kluk byl trošku jiný a jeho myšlenkové pochody fungovaly jako u živých, ale některé pasáže mě pobavily a hudba to správně dokreslila. A samozřejmě nemohlo chybět poselství filmu, že láska i hory přenáší a zombíky uzdravuje :) ()

elanista1

Hovoriaci a zmyslajuci nemrtvi, to vazne? Uz ten plagat jasne naznacuje o aky "strasidelny" horor sa bude jednat. A neverim vlastnym ociam ze tomu chybaju 2 percenta aby sa to ocitlo v cervenych farbach. A to som si myslel, ze tunajsi maju vkus... Nevidel som vela filmov o zombie, ale tento sa s lahkostou zaradi medzi tie najhorsie. Nicholas Hoult je trapny, Teresa Palmer vyzera v tvari uplne ako Kristen Stewart a nejde to neporovnat s podradnym twilightom. Pribeh je nulovy a romantika so mnou ani v naznakoch nepohla, casto mi bolo trapne aj za tvorcov ze taketo daco vobec vzniklo. A dost sa smejem na tych stvorhviezdickovych komentaroch. ()

t.b.kat

Znáte filmy o zombíkách, máte v sobě dané zákonitosti podle kterých se mají chovat. Tak je s pohledem na tento film raději zahoďte, aby jste rozladěni po dvaceti minutách neodešli. Dívejte se na tento film jako na parodii, jsou zde neuvěřitelné režisérské chyby, na jednu stranu hlavní protagonista (zombie) tvrdí, že zombie můžou chodit pouze krokem, na druhou stranu často zdrhá, až se mu od zadku práší, občas se zombie herci zapomenou a chovají se přirozeně jako lidé. Ve své podstatě mi to připadalo jako převedení filmu stmívání do zombie polohy, jen ta poloha lásky a léku pro zombie je naprosto postavená na hlavu. Ale což, zamilovat se může přeci každý :-) i zombíci. Ale jak je to s tou zombie zákonitostí - věci které vyčnívají odpadají, tak ti nevím Tereso Palmer - aby si nakonec v té lóži nebyla překvapena:-)2* ()

Unterschleif

Pozor Spoiler! Tak takýto zombie film si nechajte. Zopár dobrých momentov tu síce bolo, ale keď začne zombie rozprávať... Skôr než zombie pripomína človeka s nejakým postihnutím. A čo je to za debilnú zápletku? Zombík sa zamiluje do živej dievčiny tesne potom ako zožral mozog jej priateľa (a vstrebal tak jeho spomienky...), za pár dní sa medzi nimi vybuduje puto a ona keď zistí, že to bol práve on kto jej zožral priateľa, trvá jej 1 celý deň kým mu odpustí a zamiluje sa doňho?! Chlapci z Hollywoodu ma občas vedia ozaj prekvapiť svojimi nápadmi. Nie, takto sa mi to nepáči. ()

Mockingjay

Pekný obrat, zo zombíka na človeka, sprevádzaný vtipným komentovaním hlavného hrdinu. Herci hrali svoje postavy. Pre mňa sympatické obsadenie. Objavilo sa aj zopár vecí, na ktoré som si kládla otázku, prečo sa udiali práve takto, ale v konečnom dôsledku mi vôbec neprekážali Vskutku romanca, obklopená morbídnosťu, presne ako si predstavujem. ()

lobo87

Výborné. Originálne, nápadité, so základom v tej najväčšej klasike (R + J). Mám rád zombie filmy, ale takéto prekvapenie som nečakal. Myslím, že keď aj nežnejšie polovičky prekonajú odpor k živým mŕtvym, prídu si na svoje. Vo filme je použitá výborná hudba, hlavne Bob Dylan ma dostal. Herecké obsadenie sympatické. Malkovich neprehrával, Corddry v pohode a Analeigh Tipton to dopĺňa svojou krásou. Príjemne prekvapilo aj ústredné duo, ktoré dvojku Pattinson-Stewart schovalo do vrecka. Hoult podal veľmi dobrý, sústredený výkon a Teresa Palmer je krajšou blond verziou Kristen Stewart (veľmi sa mi podobajú). Bodaj by sa takýchto filmov točilo veľmi veľa. Levine po 50/50 potešil opäť a začínam sa tešiť na jeho ďalšiu tvorbu. Ale prečo sa toto nedostalo do kín?... 75% ()

mata77

Námet ako taký nie je ojedinelý a už sme tu mali všakovaké kombinácie zaľúbencov, devy a junáci bizarných druhov a rodov sa kombinovali a hľadali k sebe cestu, ktorá bola neraz zarúbaná. Ale toto tu je asi koruna všetkého. Hovorím si, keby nebolo v scenári toľko cynizmu, asi by ma to tak nebavilo. Bez toho ostrovtipu by to bol len polovičný film. Škoda len, že oná komickosť situácií sa časom vytráca a prichádza očakávaný, až patriotisticky zaváňajúci záver. ()