Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

Greendell

Mluvící zombík se zabouchne do frajerky, a místo toho aby si její mozek dal k večeři, tak jí ubytuje ve svym skromnym opuštěnym boeingu a dělá jí bodyguarda před ostatníma hladovýma zombíka :-) Bylo to vlastně úplně přiblbý ale zároveň se mi na tom něco líbilo, takže dávám 3*. P.s. asi poprvé jsem viděl aby zombíci mluvili, a ten týpek spíš než zombíka připomínal chudáka po mozkový příhodě :-D ()

Lucius55

Na tento film jsem se nejdříve vůbec nechtěl dívat. Zdálo se mi totiž, že v současnosti je už moc přezombíkováno a zápletka o lásce mezi živou holkou a nemrtvým zombíkem mi taky zrovna moc neladila.... Ale nakonec jsem to zvládl dokoukat celé a na umření mi z toho taky nebylo!;-) Film mě příjemně překvapil svým stylem vyprávěním a čitelnou, avšak nenásilnou nadsázkou. Pár vtipných scén vykompenzovalo očekávaný závěr, a já proto dávám celé tři hvězdy!;-) ()

carodejb

Dám 4. Ono to vlastne nie je film o zombií. Teda hej, je, ale hlavne je to romantický film pre násťročných, všetko ostatné je to až po tom. Ale práve to ostatné ho robí zaujímavý. Ono je to v skutočnosti banálna metafora o tom, že sa z nás stávajú zombie, lebo si nevieme vychutnávať veci a nemáme ciele. Moralizujúce? Hej. Ale aj ohromne, ohromne vtipné. A potrebné, ľudom vo veku 13-25 to treba proste otrieskavať o hlavu a toto je ten lepší spôsob. Takže i napriek logickým kolapsom som spokojný. Lebo to funguje hlavne ako film a je to o niečom. Narozdiel od Twilightu. ()

Daryl.Dixon

Čekal jsem další Twilight, jenom s trochu nekrofilním nádechem a něco takového jsem také dostal. Jen s tím rozdílem, že tento film byl vtipnější a zatímco v Twilightu se oba hlavní hrdinové jako zombie chovali od začátku až dokonce, kdy jenom nudně chodili a koukali, tak tady se skutečné zombie začne v průběhu filmu měnit v lidskou bytost. Někdo přišel s novým nápadem u zombie žánru a to oceňuji. ()

Brano

Romantický slátanina o tom, ako sa zombie zamiluje a tým v sebe niečo vyvolá a začne sa meniť opäť na človeka. Priemerný film s veľmi originálnym námetom, ktorý je určený skôr pre mladé diváčky. Vtipné scény som ani nepostrehol a herecké výkony boli dosť slabé, najmä Houltov, ktorý mi zrovná sympatický nebol. Myslím, že tento film mal naviac. Dosť premrhaný potenciál. ()

Vykuk

:)) těžko hodnotit tuto zvrácenou pohádku, je to naivní nesmyslná splácaninka, řekl bych asi fakt pro zombíky, protože člověk tam nesmí vůbec nad ničím přemýšlet:) Ale je co celkem zábavné a když není co dělat, pobaví to. Hlavně začátek, trable "života" zombíka, pak už ta romantická část film zbytečně shazuje, kdyby to byla pořádná parodie, mohlo to mí větší úspěch. ()

ac1976

Mix Resident Evil a Rosamundy P., alebo ponaučenie, že keď sa mladá kočka prezlieka, tak zombík zareaguje ako každý normálny tínedžer. Malkovich si strihne obľúbené God bless America a dočkáme sa aj šťastného endu, veď láska je liek na všetko čiže aj na zombie epidémiu. To by mal niekto povedať ukrajinskej Mille. Pozn.: Teresa Palmer v spodnom prádle...milé. ()

Dickator

Už před vydáním filmu jsem byl skeptický k tomu, zdali je vůbec možno zkombinovat téma zombie a lásky, domníval jsem se tehdy, že ani náhodou a teď, když mám tenhle skvělý počin před očima, nedostává se mi slov, snad až na; "Co je to za hegeš?" Pardon, ale takovéhle pubertální novátorské hovadinky mě bohužel nezaujaly, a to ne ani tak proto, že jsem zatrpklý starý panic leštící si denně svou ebonitovou tyč liščím ohonem, ale spíš proto, že láska všemocná dokáže i u zombie zastavit hnilobné procesy, ba dokonce jim umožňuje mluvit a co víc... No nevím, asi bych do toho nešel, přecejen taková slušně uzrálá zombie si asi nosí tam dole, kromě čehosi, co snad ještě matně připomíná genitálie, celou živou učebnici mikrobiálních kolonií. Hm, přestože u těch živých to někdy nebude o moc lepší, myslím, že to stále víc vyhovuje mému vkusu... Na začátku byla sranda, pak přišla "láska" a všechno si našlo nejkratší cestu mezi půlky. ()

Agneszka

Mám trochu rozpačité dojmy. Když to vezmu s velkou nadsázkou, respektive připustím, že to bylo vytvořeno s velkou nadsázkou. Tak OK. Jako film ze života zombií, se dalo čekat, že bude fakt táhlý a nudný. Přesto jsem čekala trošku víc. Jako jo, zasmála jsem se, ale znovu už bych na to neměla :D. ()

Mamlas odpad!

Asi romantika v prostředí zombíků. Nevím. Vydržel jsem se na tu hovadinu o léčení zombíků láskou dívat jen pár minut. Jen nuda a kecy. Blejt. ()

Elyurias

Zasmála jsem se u toho dost a dost :D Sympatická komedie s nevtíravým humorem, už volba jmen hlavních postav je vtipnou hříčkou . Jedna skvělá hláška střídá druhou:) Co se týče do sofistikovanosti zápletky - no comment, ale kvůli tomu jsem si to nepouštěla takže žádné zklamání. ()

dudo24

Príjemná oddychovka. Originálne spracovanie zombie žánru. Vtipné, romantické. Škoda tej klasickej dejovej línie, inak by som dal možno o hviezdu viac. Po pätnástich minútach sa dalo predpovedať ako sa to celé vyvinie a skončí. They said, "Fuck, yeah!" ()

S3MIR

Mile. Spociatku velmi utahane a pomale, ale k "zivotnemu" tempu zombikov sa to vlastne celkom hodi a vyvazuju to vskutku slusne hlasky. A potom tak ako sa postupne zrychluje imaginarny tep hlavneho zombika, tak sa spamatava aj rychlost filmu. V sucasnej zombie mode prekvapivo originalny motiv - aj ked je kostra vlastne prebrana od Shakespeara (scena s balkonom bola pekny odkaz). Vdaka tomu ze pointa je postavena na vseliecivosti lasky mi vobec nevadi, ze jej chyba akakolvek logika a ze je to cele tak trochu presladene. No a co, ved o tom rom-comy su, tak preco to niekomu vlastne vadi? Je fajn ze Summit dokaze za peniaze vydojene z Twilightu natocit aj nieco takto vkusne a prijemne. P.S.: Teresa Palmer mi je uz dlhsie sympaticka, ale po tomto filme som sa asi definitvne zamiloval :D ()

DanielP.

Ujetost je bomba :) Láska přece boří zdi a léčí všechny rány ne? :)) Film mě pobavil a rozesmál a o to jim přece šlo. ()

Cannonball

Je to milé a hlavne sa to nehrá na niečo na čo nemá. Skoro "typická" romantická komédia,s tým rozdielom, že aj muži si to môžu užiť. ()

Anjunja

Pohádkový příběh s pohádkovým koncem. Výborná od-dechovka, několik skvělých okamžiků a nápadů. Komedie od které nesmíte čekat mnoho a mile vás překvapí. Balkónová scéna alá Romeo a Julie mě pobavila...Analeigh Tipton je tu skvělá =)) ()

Bolek82

Pohadkovy horor? :-) dalo by se rict...zombiek, ktery jeste trochu mysli a zamiluje se "na prvni pohled" do nadherne lidske bytosti. Kdyz nebude clovek premyslet o urcitych nelogicnosti, tak hodne mily a morbidne vtipny film. ()

HaniRM

Romeo a Julie, a tak trochu Kráska a zvíře. Na film jsem koukala s nedůvěřivostí, ale byla jsem mile překvapena. Retardovaní zombíci požírají všechno živé, pak si R dá na svačinu mozeček přítele jeho vysněné Julie a romance může začít. Láska hory přenáší a jako v každé pohádce, polibek z pravé lásky i zombíka výléčí. Správně ulítlá komedie s neotřelými vtípky, pro odreagování ideální. Slabší 4* ()

Axineya

Netradiční romance - podle tradičního Shakespeara. Při scéně na balkoně jsem si úplně představila renesanční Veronu a najednou mi došlo, jak pasují ty jména - to byl velmi příjemný odkaz na klasiku=) Pár vyloženě světových hlášek a vtipných scén, ale vyloženě komedie to není... a vůbec to nevadilo. Když můžou být romantičtí gay upíři, tak proč ne emo zombíci;) Hlavní hrdina je děsnej sympoš - a to i na začátku, když je pomalej primitivní zombík;) ()