Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Outsider Jacob Moormann nemá lehký život. Jeho přísný otec (povoláním policista) a sobecká matka jsou neustále zaneprázdněni, a tak se o Jacoba moc nestarají. Ve škole se snaží zaujmout dívku snů Hannah, ale nedaří se mu to. Největší rána v jeho životě přijde, když se dostane na veřejnost jeho video, jak onanuje... (YumiOkami)

Recenze (8)

NinonL 

všechny recenze uživatele

Příběh o studentu Jacobovi, který miluje spolužačku Hannu a neví, jak jí to říct. Natočí na svou kameru video s vyznáním lásky, včetně sexuálního projevu. Bohužel jednou, když není doma, jeho matka kameru i s kartou půjčí spolužákovi. A ten neváhá a začne Jacoba vydírat. Německé filmy mám ráda, jsou ze života a na nic si nehrají. Tak je tomu i u tohoto filmu, který nic nepřikrášluje a všechno podává realisticky. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Kvalitný film o šikane, ktorý nemusel vôbec skončiť "klasickým" spôsobom. Stačí, ak by si hlavná postava viac uvedomila slová svojho otca: "O desať rokov sa na tom spolu zasmejeme". Okrem silnej myšlienky psychického týrania a náhodného sledu udalostí, ktorý môže viesť k tragédii tu rezonuje aj odkaz, že onanovať treba len pri vypnutej kamere. ()

hygienik 

všechny recenze uživatele

Filmy o šikane sa väčšinou uchyľujú k dvom extrémom. Buď veci zľahčujú, alebo pritvrdia tak, že aj Al Capone by pri nich vyzeral ako neviniatko. Šikana má mnoho aspektov a väčšinou sa filmy dotknú iba niektorých z nich. Tu outsider Jakob nevedel, ako vyjadriť náklonnosť Hane, a tak to z mosta do prosta (či skôr do naha) natočil. Veľmi presne je vystihuté ich vzájomné nepochopenie, napriek obojstrannej snahe a láske. Vykreslenie rodinnej anamnézy dokonalé a ten záver režisér, či skôr scenárista, ustál s veľkým prehľadom. ()

petrsv 

všechny recenze uživatele

Jakob je spíše plachý a stydlivý student gymnázia. Trochu divně potom ale působí fakt, že si natočí na kameru vlastní honění a pak to nesmaže. Pominu-li způsob, jakým se kamera dostala do rukou zrovna těch "dobrých" kamarádů, je další děj už mnohem vážnější. Ukazuje, co se může stát z původně zdánlivě nevinného vtipu a kam až lze dojít, když se překročí jisté hranice. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama