Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

dj_kure odpad!

Hlas jako soutěž vypadá zajímavě, ale v podání Novy je to nehorázná nuda. Pokyvování porotců do rytmu mě nehorázně rozčilovalo. Dara s Řiťmusem jsou na pěst. Mareš s Tinou ani nemusí moderovat, jsou tam v podstatě jen do počtu. Po prvním dílu začínám s hodnocením odpad a nečekám, že se to zvedne. Nova opět dokázala, že nedokáže převzít ani úspěšnou show. 5% ()

Hexa

krásně to ukazuje na českou i slovenskou mentalitu, když "zpěváci" jako je Michal David, Rytmus či Rollins jsou bráni jako špica a jsou vybráni do poroty... Ještě bych tu reality překousla, kdyby tam byli alespoň trochu kvalitní interpreti. Vojtek to sám nezachrání ( a to neřešim, že se k tomu vůbec nechal upsat, když 99% songů budou rap-hip hop a podobný sra*ky). Dokud tu budou tydýtové, které je budou poslouchat, budou i takoví lidé určovat kurs. Co na to dál napsat ... ()

iKosser

No a co jako... stokrát lepší než vypičená Talentmania, Superstar nebo kdejaké píčoviny, které Nova vymyslela...tady aspoň Leoš neblije za každým..ehm...exemplářem svá moudra a Tina nemá možnost ukázat, jak blbá ve skutečnosti musí být. Malé významné plus, ale to je sakra málo, když tohle dávají v neděli v 8. Kdyby tam buchli Dextera nebo House nebo něco normálního a trochu na úrovni...ale to by si neměly dvanáctiletý děcka o čem psat na Facebooku, že..? ()

Knor odpad!

Viděl jsem jednoho soutěžícího z dojemným příběhem, zpíval příšerně, pak se kamery zaměřili na tu krávu Darinku, která dělá, jaká je nejlepší zpěvačka na světě, pak to skočí na Rytmuse nebo jak si to hovado říká a i když mě už jen pohled na tohoto vola rozesmívá už jsem přepínal, tohle má být nějakej novej pořad? Nebylo toho už dost? Superstar, talentmania a teď tohle? Co to má být? Kde to jsme, že lidi se baví už jen timhle? Kdykoliv člověk zapne televizi vidí jen upoutávky a reklamy na pořady tohoto typu a už mi to leze krkem. Tohle není nic novýho jen další pořad kam se hrnou desítky a stovky lidí, co si mylsí, že jsou zpěváci. Je to nuda, nezajímavý a tak vohraný, že už to ničím nezaujme. V superstar ještě aspoň dávali ty castingy a člověk se zasmál nad tou hromadou bláznů a pacientů co tam chodili. Zajímalo by mě co nutí kompetentní lidi tyhle pořady dál vysílat, nechce se mi nějak věřit, že těch holčiček od 13 do 20 let, co tam posílaj sms je tolik. V čele s Marešem je to celý nudný a trpaný, tohle je prostě .........NICOTA. ()

topi80

Začnu porotou, která stojí za to. Zasedá v ní Josef Vojtek (buranský a ne úplně chytrý zpěvák prezentující se koncertováním v čele elektrifikované country skupiny), Michal David (kreatura komunistických estrád, spartakiád a dalších propagand majících za cíl udělat z mladého občana nemyslící ovci budující světlé zítřky), Darinka Rolincová (jejíž první a poslední známý hudební počin "Zvonky štěstí" jí bohatě vystačil na téměř 30letou kariéru, která stále nekončí) a nakonec Rytmus (že raper nezpívá, to celkem chápu, ale pokud raper neumí ani rapovat, natož skládat zajímavé texty, tak už je to vážné). Ale jedeme dál. Otočení poroty není tak špatný nápad, přesto sítem opět prošlo 95 % puberťáků. Jinak to nepřináší nic nového a popravdě řečeno, Superstar, kde nebyly přítomná násilné složitosti ve formě nějakých trenérských týmů, mně v tomto případě přišla přímočarejší. Ale to bych ještě překousl. Zpěváci, co se probojovali dál, opět zpívat umí. A co z toho máme my diváci? Slyšíme minutu jejich zpěvu a poté sledujeme trapnou reportáž a posloucháme trapné kecy moderátorů. Když jsme u těch moderátorů, těmi je jakási slovenská diva, která má problém říci jednu souvislou větu, nechtěl bych se věru dočkat chvíle, kdy by měla nějaký pořad moderovat sama. Po boku jí stojí Leoš Mareš, který ovládá neuvěřitelnou schopnost, že kdykoliv se objeví v hlavním čas naší nejsledovanější stanice, ta už v tu chvíli není nejsledovanější. Co nám z toho vychází? Zprasení celkem zajímavého nápadu. Pokolikáté už? ()

Maniik88

Súhlasím, že porodcovia mohli byť lepšie vybratí, Leoš je strašný chuj, neviem kto ho večne vyberá ale tí speváci čo ostali, sú ozaj skvelí, lepší než zo superstár a talentov. Teraz by mali hľadať ľudí, ktorí aj vedia poskladať pesničku, čo by mohla byť hitom. Tu ide aspoň o nejaký talent, Hotel paradise a podobné nezmysly sú žumpou spoločnosti... ()

Honziss odpad!

Tomuhle nikdy nedám ani hvězdičku, ledaže bych soutěž sám vyhrál, o čemž pochybuji, protože bych nikdy nekleskl tak hluboko, abych se přihlásil to takové žumpy. Pseudohvězdy, mediální masáž, reklama na padlé celebrity... NUDA. ()

amyth odpad!

Nemá se to dělat, ale ohodnotím už dle upoutávky. Notorický kurevník s IQ 80, plastiková vražedkyně a cikánský frajer, který neumí nejen zpívat, ale ani rapovat. No a ikona komunistického popu pro mládež. TAK TO JE PROSTĚ PARÁDA. Dávám si závazek, že neuvidím ani vteřinu - ať se ta hovadina prodraží a zaměstnavatel těch "hvězd" ať finančně vykrvácí ()

kiros179

/nova("unikátní projekt")-rytmus-mareš-david-rolincová/ už jen pouhé zastřešení těchto pěti "věcí" jako jeden pořad by měla být dostatečná známka toho, jak to dopadne. kdybych měl v sobě o dost větší dávku sebemrskačství, asi bych se na tento pořad díval, takové pocity trapnosti / hraní-si-na-něco-čím-nejsem / rádoby-originality / hlouposti, opravdu jen tak na obrazovce neuvidíte. bohužel, takový masochista zase nejsem. jinak nechapu jak se nekdo normální na tohle může dívat. nehodnotím, protože nemám ve zvyku hodnotit něco co nevidím celé, což se u hlasu zajisté nestane :) ()

angel.CZ odpad!

Tak jo, 4 porotci co se tahají o ,,hlas´´ hele, co z nich bude? Bude o nich vůbec někdo slyšet ? je to tak často že už to jen vyhrajou, a vživotě je neuvidíte !! Malej kvízek: Kdo vyhrát 3 superstár a kdo byl 3 na na poslední superstár, nikde to nehledejte a odpovězty si samy pro sebe. Jen další důvod přepnou na jinou stanici a velký důvod proč smazat TV nova ze sanic, když tam davaj tohle tak to se radši budu dívat na reklamu než na TV Nova ! 0% !! ()

hackstolle odpad!

Musel jsem si tedy ze zaznamu dat jeden dva dily k tomu, abych zjistil, ze moje ocekavani bylo predceno. Je to opravdu jeste mnohem horsi. Jedine co me napada je slovo trapne, trapne, trapne. A jednim dechem bych dodal, nevychovane. Chovani nekterych clenu poroty by si zaslouzilo par pohlavku. FUJ. Uz nikdy vice ! Jedine plus tohoto poradu je, ze cas od casu slysite opravdu temer dokonaly hlas. Skoda jen, ze to ostatni tomuto poradu tak srazi jeho vysledne hodnoceni. ()

donnovann

"Superstar už je ohraná tak uděláme stejnou sračku jen změníme název" sakra jak se na tohle může někdo koukat..vám jebe? ()

Maja238 odpad!

Dementní pořad komentuje dementní komentátor a o vítěství rozhodují dementní porodci... To tady snad vážně ještě nebylo... no... a nebo... počkat... ANO, bylo! Na Nově vždy a všechno! ()