O slabý vlásek horší než jednička, sice mám sklon dívat se skrz prsty na filmy, kde se tímto způsobem nasedá do auta za jízdy, ale.. ale nemějte je rádi, ty důchodce jedny čilé, zabijácké! Obzvlášť když se tam krom starého Anthonyho mihne i David Thewlis a záporák Byeong-heon Lee se jim taky povedl, sečteno podtrženo- RED jednička 4,5*, RED dvojka 4*.(23.5.2014)

• Davies182

Absolutní ztráta drahocenného času a zároveň jeden z nejzbytečnějších akčních sequelů několika posledních let. V sešitech to může být zábava, během filmu ale člověk nemyslí na nic jiného, než že si "díky" tomuhle trapnému paskvilu vydělala místní hollywoodská sebranka na část hypotéky. Tohle totiž nebylo o radosti z herectví, nýbrž čistě o odměně za vykonanou práci, zdá se.(9.11.2014)

Pokračováni jakési odlehčenější verze důchodcovsky-špionážních Postradatelných. Nicméně oproti jedničce - stížená orientace v ději, prostoru, mezi postavami. Spousta nelogičností a chaosu, dramaturgicky silně nezvládnuté dílo. Je toho prostě příliš mnoho na jeden film a tvůrcům to evidentně přerostlo přes hlavu.(30.11.2013)

Pěkná akční komedie, která určitě nikoho neurazí, i když na druhou stranu asi ani neohromí. Herecké obsazení parádní a jako "třešnička na dortu" je pro mě výborně odehraná "trhlá" role Johna Malkoviche a charismatický Byeong-heon Lee. "Poo Poo is coming!" "Show me something." 75%(15.11.2013)

Páči sa mi, ako sa tu hrajú so zdvojenými rolami (Anthony Hopkins ako zostarnutá vedecká modifikácia Hanibala, Helen Mirren ako anglická kráľovná), inak to je trochu slabšie ako jednotka, no stále funguje, stále vtipné, akčné a pravdou tiež je, že Malkovich tu kradne prvé husle Willisovi, ale nevadí to;(10.8.2014)

• - V čase 23:40 střelí muže u auta, vůz však nemá o několik vteřin později žádné známky po poškození. (panMartin)

• - Scény odehrávající se v pařížském hotelu George V se natáčely na různých místech Londýna, například v hotelu Langham, na impozantních panských sídlech Hedsor House v Taplowu a Luten Hoo, kde se natáčely filmy jako Čtyři svatby a jeden pohřeb (1994), Válečný kůň (2011) nebo Eyes Wide Shut (1999). Za některé další pařížské lokace pak "zaskočila" také Praha. (FFilipCZ)

• - Bailey (Anthony Hopkins) používá v závěrečné scéně v letadle československý samopal vzor 61 škorpion. (ledofredo)