Reklama

Reklama

Bývalý agent CIA Frank Moses (Willis) dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních agentů, aby s jeho pomocí vypátral ztracenou přenosnou jadernou zbraň. Aby uspěl, bude muset odolat hordám zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, kteří se superzbraně snaží zmocnit. (Bontonfilm)

Videa (43)

Trailer 2

Recenze (782)

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Naprosto nejlepší akční komedie za tento rok 2013!!! Šíleně geniálně jsem se bavil po celou stopáž do vteřiny!! Tak parádně vyrovnaný koncert perfektních herců se hned tak nevidí. Jsem rád, že v USA nabíhá nový trend, kdy v jednom filmu hraje více mega-úspěšných a kvalitních herců, kteří jsou svým způsobem konkurenti, ale přesto se dokáží v pohodě spojit při jednom společném projektu. Red 2 je zatím to nejlepší, co jsem v subranku "multi-special-guests" (můj osobně vymyšlenýnázev pro moji osobní potřebu ... ) viděl .. Tady nejde nikoho vyzdvihnout a vychválit. Každý si najde svého oblíbence. U mne ale bodovali všichni a každý zde měl svůj part, ve kterém se úžasně předvedl !! Vtipné, akční, nepředvídatelné, koukatelné ... Toco předvedl Anthony Hopkins v letadle - "wtf" !! Masakr ... Nonstop vtipný Malkovich, který ani nemusí mluvit a hned máte úsměv na hubě, prostě mistr herec, nádherná Zeta-Jones, ... Willis klasika ... ale čí účast a výkon mne naprosto nejvíce potěšila byl Byeong-heon Lee !!! TOP korejská herecká (nejen akční) hvězda, které evidentně míří na Západ (z čehož moc nadšený nejsem ...). Jeho charismatický nástup na scénu pro přívržence korejské kinematografie bere dech ... A osobní souboj/fight na férovku Bruce Willis vs Byeong-heon Lee (Západ vs Východ), byl pro mne tou největší odměnou a devízou ... Téměř 5*, ale přece jen je to odlehčená komedie, v akčním žánru jsem velmi náročný, takže kráááásné 4 *!!! ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Tohle jsou filmy, kde mně nějak výrazně nejde o děj, ale bavím se jen pohledem na holky a kluky v důchodu jak se vzájemně pudrujou a nebo kohokoliv, kdo se jim připlete do cesty, to je celkem fuk. Kdo by to řekl do Helči, že dá takovou roli a to na 100% :-) Přes těch sto už je snad jen John s jeho obličejovou mimikou a suprovými hláškami. Bruceovi zase stačí, že se jen postaví před kameru a my holky za kamerou nestačíme achjojovat:-) Monitor mám sice jak cedník, ale já se bavila a viděla se v Mary Louise Parker a v jejím přístupu k vyjednávání a zbraním:-) Po herecké stránce to bylo snad vynikající i díky tomu, že je to natáčení muselo bavit, dokonce i ten většinou vážný Anthony vypadal, že si tu svou roli geniálně šíleného vědce zahrál s velkou chutí. ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Tenhle rok měl Brucík u mě jedno velký mínus za naprosto pokurvenou pátou Die Hard, a tak jsem si říkal, že přece není možný aby mě zklamal zase. Jenže, když si to zpětně přehrávám, tak i když mám Brucíka rád jako pivo, hlavní star tohoto filmu je John Malkovich. On měl absolutně dokonalý dialogy a ten jeho pohled, alá zmatanej medvídek pů mě fakt těžce formoval. Red 2 se bere vážněji než jeho starší prvorozený bráška a možná v tom trošku ztrácí body. V čem je fakt silnej jak prase jsou herecký výkony, to je opravdu jízda hodná králů, ať už Anthony nebo Helen či Catherine, všichni dali do filmu to samý co John a Bruce, tedy svůj herecký talent, nadhled a absolutní radost z učinkování v téhle akční blbince a právě díky tomu dokáže i druhej Red bavit a bavit. Umím si sice představit, že by film mohl být kratší, na druhou stranu kdo by se chtěl z takhle zábavnejma pardálama loučit ? Navíc Helen a Catherine jsou pořád luxusní baby a holkám to tady sluší a je jedno zda maj na sobě maskáče nebo ruskou uniformu. Jo, jo, už je to tak, Enšpígl si zase jednou pochutnal na kvalitním filmečku. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $84miliónovTržby USA $53,262,560Tržby Celosvetovo $148,075,565Tržby za predaj Blu-ray v USA $13,062,521 //počet predaných kusov 646,957Tržby za predaj DVD v USA $20,486,578 //počet predaných kusov 1,384,818║ obsadenie fantastické, lenže v tak strašne nevýraznom prvoplánovom príbehu sa len utápa, dej skáče z miesta na miesto bez toho aby dokázal viac vtiahnuť do deja, akcia újde, zábavnosť tak na pól plynu, škoda, dá sa to pozrieť ale grády prvej časti sa tu len ťažko nájdu, škoda /videl v kine: 55%/ ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,ŽÁDNÁ VLÁDA BY NEMĚLA MÍT TUHLE ZBRAŇ. ANI TVOJE, ANI MOJE. NENÍ TO O ROZKAZECH. ALE O TOM, CO JE SPRÁVNÉ A CO NE.…“ /// Frank se učí sdílet pocity, který přináší vztah, Marvin žije v neustálý nejistotě a celkem mě mrzí, že po super úvodu tvůrci nevodhadli dýlku. Páč během tý dlouhý stopáže zjišťuju, že mi nejde ani tak vo zápletku, jako vo to, co tihle extrémně nebezpeční důchodci předvedou. Baví mě sledovat, jak si užívaj role a zároveň chtěj bavit (skoro)všechny vokolo. Jo, tady jde totiž vo nadhled a ftip víc než kdekoliv jinde. Potěší i zbytek hereckýho ansáblu a takovej Byung-hun Lee konečně může říct, že kromě ďábla viděl i partu americkejch důchodců. Bohužel toho všeho hezkýho je míň, než bych ve cca dvou hodinách čekal. 3a½! Chápu, že napsat tolika lidem fajn role a ještě vytvořit příběh je pakárna. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu porovnat letošní Willisovi Ruský mise. 2.) Jsem vojenskej důchodce a chystám se do hospicu. 3.) Thx za titule ,,Bac“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE *** NAPĚTÍ ne ()

Galerie (59)

Zajímavosti (29)

  • Anthony Hopkins (Bailey) vzal prípravu na film veľmi zodpovedne. „Trocha som to s čítaním scenára preháňal. Čítal som ho hádam dvestokrát," povedal herec a ďalej dodal: „Ale robil som to preto, aby som si vytvoril pevný základ pre improvizáciu. Jedine tak môžete otvoriť svoju myseľ a nemusíte sa starať o text, pretože ho ovládate aj odzadu. To je okamih, keď hranie začína byť zábava." (Zdroj Bonton)
  • Sekretářku Kelly, kterou na začátku filmu zastřelí Jack Horton (Neal McDonough), hraje anglická herečka a modelka Emma Heming, která se v roce 2009 provdala za herce Bruce Willise (Frank). (Koldyn)
  • Scéna z ulice v Moskvě vznikla během poklidné soboty 27. října v zavřené finanční čtvrti v centrálním Londýně. Jak na zavolanou bylo ráno -6° C. (Zdroj sms.cz)

Související novinky

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Ale kdepak. I když už se frekvencí výskytu ve filmech různých kvalit snaží dohnat Nicolase Cage, daří se mu nesrovnatelně lépe. Jeho poslední tři filmy (Looper, dvojka G.I. Joe a pátá Past) byly…

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Tak trochu zhulené sci-fi komedie Skvělé dobrodružství Billa a Teda a Neskutečná cesta Billa a Teda z přelomu 80. a 90. let můžete milovat nebo si u nich klepat na čelo, ale kultovní status jim…

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce…

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci

12.05.2012

Valí se na nás dvě seniorské týmovky. Jedna akční, druhá komediální. Začněme s Red 2, jehož premiéra byla stanovena na 2. srpen 2013. Bruce Willis, John Malkovich, Helen Mirren a Mary-Louise Parker…

Reklama

Reklama