Reklama

Reklama

Pronásledování právě začíná. Ethan Hawk se jako bývalý automobilový závodník Brent Magna snaží najít svou unesenou manželku. Společně se Selenou Gomezovou následuje v jejím nadupaném autě, Fordu Shelby GT500 Super Snake, záhadný hlas Johna Voighta a snaží se vyhrát napínavý boj s časem. (HBO Europe)

Diskuze

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

No neviem, ešte zápletka pôsobí celkom slušne, ale tá akcia aspoň podľa traileru za moc stáť nebude, vôbec sa mi nepáči ten vizuálny štýl. No kvôli obsadeniu tomu asi šancu dám, Hawke si v poslednej dobe vyberá samé zaujímavé projekty, ale ďalší Before midnight to samozrejme nebude :).

na příspěvěk reagoval Ouwen

F5nda

F5nda (hodnocení, recenze)

Proc je film zamknutej a furt nejde hodnotit kdyz uz vysel??

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Purity1711

tak nesejde na hodnocení, já se modlím, ať mi to sedne, miluju druh tohohle filmu víš jak :) a i kdyby to tady mělo 8%, budu se na to těšit :)

Zelenáč

Zelenáč (hodnocení, recenze)

Hádám, že to bude něco na způsob Rychle a zběsile. Dobrá akce (něco na způsob Kobry 11)  a příšerný příběh + "herecké" výkony neherečky v hlavní roli.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Purity1711

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Mafian

akce je přehledná, destruktivní a bude jí určitě dost, vypadá slastně, snad nečekáš oscarové výkony...

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Ej kej ej lidi, když to viděli frajeři z IMDB, tak to musí být někde na stáhnutí na internetu, néé ? Nevíte o něčem ? 

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Reklama

Reklama