Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (Cinemart)

(více)

Diskuze

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Demonic189

Mi přišel Alien 3 na úrovni jednoho z dílů Hvězdné brány s McGyverem v hlavní roli... Kde Fincher dojebal vizuál hlavně s Alienem... Atmosféra stejná jak VanDamme ve věznici plné šílených maniaků... ale tím nehanim Star Gate...Na 90ta léta typická atmosféra u Alien 3... Točili se takové filmy, je třeba se podívat i na více filmů z toho období a atmosférou to bude podobný... Terminátor 1,2... Predátor 1,2.. podobná atmosféra... Ale nelze se stále opakovat, a tocit to stejný... Já třebas hodnotím na filmu všechno, jak je celkově natočený a ne jenom příběhem který není podle lidských představ...

na příspěvěk reagoval Martin741

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Jakkob

Kdo porovnává, tak dá menší hodnocení, z důvodu příběhu... Možná kdyby Alien 1-4 nevznikly, tak je tento film jeden z nejlepších... Jde tam o to, co si diváci pamatují z Aliena, a hodně jich třebas nemůže zakousnout toho co udělal David... Ale říkám, já neporovnavam a hodnotím celkový film, jak je natočen atd.. a jak na mě působil... Pro mě tak 80%

na příspěvěk reagoval bobstock

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

chápu že tvůj omezený mozeček, neni schopen pochopit a přijmout na co narážím, to chápu a neměl bys proto mým směrem držet hubu ? já neřeknu, kdybys věděl na co narážím, tak to by ses asi takhle kreténsky nejevil, ale nevíš že ? 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

rounen

Přesně takhle hodnotí můj brácha Promethea, ke Covenantovi se ještě nevyjádřil... Mě osobně sedí tedy i ta příběhová linka ;) Podle mě jde hlavně o to (a je to tak trošku kámen úrazu), že se to prostě hodně moc snaží lidé srovnávat a porovnávat s prvním Alienem či Aliens, ale to podle mě není úplně fér... Alien a Aliens jsou dnes již dávno nepřekonatelné a v rámci kvality jen těžko dosažitelné legendy filmového průmyslu a jako takové stojí více méně samostatně a jen opravdu těžko se jim něco vyrovná...

na příspěvěk reagoval Gladiator15, rounen

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Demonic189

Třeba u mě je Covenant natočen líp než Alien 3... Akorát dost lidí nehodnotí celkový film, ale nejspíš jde o příběhovou linku, která je pro hodně diváků nepřijatelná... A tím šlo hodnocení dolů, ale natočeno je to dobře, co se týče herců, technické stránky, hudby, atd... 

na příspěvěk reagoval Jakkob, Demonic189, Martin741

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Demonic189

Doba rapidního klesání je vždy ve chvíli kdy to vylítne na net v koukatelný kvalitě, což už se dávno stalo, takže nevím o kolik čekáš, že to ještě klesne ale max tak o procento. :-D A tvoje vysvětlení "Proste, všetko pod 70% je v tejto kategórií velke sklamanie" neberu, protože s ním nesouhlasím. Na rottentomatoes je to špatný pod 60... 

Demonic189

Demonic189 (hodnocení, recenze)

beba789

Skúsim ti to vysvetliť, hoc neviem, či rozumieš môjmu slovenskému jazyku. 50% na csfd jednoducho neznamená priemer, čo ti potvrdí aj mnoho mnoho iných užívateľov. Zober si takého Uwe Bolla, to že má Far Cry 37% z toho filmu nerobí mierne podpriemerný film a ani 49% nerobí z Rampage 2 priemerny teda dobrý film. Sú to proste sračky hodné jeho mena. To isté A:C. Keďže má Alien 90%, Aliens 90%, Alien 3 74%, Alien 4 67% a A:C iba 62%, robí to z toho filmu suverénne najhoršie hodnotené dielo! Točil to Scott, obrovské očakávania, takze fajn, ber si to ako ľahký nadpriemer, ak to pohladí tvoje ego, ale všeobecne sračkové AVP majú po 55/46%, takže takýmto tempom film spadne skôr k nim. Proste, všetko pod 70% je v tejto kategórií velke sklamanie, či chceš alebo nie. To isté Terminátor, ktorý od T3 ide iba dole vodou...

na příspěvěk reagoval beba789, rounen

 (hodnocení, recenze)

beba789

Ale všichni víme jak to myslel, ty blbečku jeden nakynutej. Víš co, až si vytáhneš hlavu z prdele, pak tomu možná budeš více rozumět.

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

beba789

Kolik % ma prumerne hodnoceny film na CSFD netusim. Mozna je to 50%, mozna je to 60, nebo taky 40. Statistiky jsem tady nevidel. Ale vzhledem k tomu, ze stejne jako u her maji lide tendenci nadhodnocovat, tak je velice pravdepodobne, ze prumer CSFD je vyssi nez 50%. I vzhledem k tomu hodnoceni po 20%, kdy neni mozne dat filmu 50% si myslim, ze zdejsi prumer bude blize k 60, nez k 50.

na příspěvěk reagoval beba789

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Duncan66

To snad nemyslíš vážně? :-) To, že ty to na čsfd bereš jinak nemění nic na tom, že je stále faktem, že 50% je průměr..... Pokud chceš tvrdit opak, tak prosím, brát ti to nebudu ale nalítnout na mě s tímhle argumentem.... :-D A pokud si tím chtěl říct, že 62% je průměr..  Tak opravdu není i když bych na to koukal podle tvého...

na příspěvěk reagoval Duncan66

Demonic189

Demonic189 (hodnocení, recenze)

beba789

Len či by si bol taký frajer aj zoči voči keď by som ti kameňom masíroval tvoju dutú lebeň...btw, pre úplnosť - 62% = PARAAAAADA!!!! Konečne sa tento filmový hnoj blíži tam, kam patrí - k svojím kamarátom hovnám. 

na příspěvěk reagoval beba789

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

beba789

Jako klidně ať si kecá... ale namasírovat bych se od něj teda nenechal... :D
Hele, mohla si za to sama.. věděla co je zač...

kdo s čím zachází..

Kde stojí, tam i leží.. 
... :DDD

na příspěvěk reagoval beba789

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Demonic189 (hodnocení, komentáře)
62%....výborne.


"Napíšou, že se jim film nelíbil (není jich určitě málo) a ty se hned osočuješ, jak debílek"

Ty si raději rozkopej tu svojí vylízanou prázdnou mozkovnu a pak argumentuj, mrdečku. :-D "62%... vyborně" je totiž uplně konstruktivní názor na film. Jestli tohle jsou podle tebe "reakce na film" tak pro dnešek vypni net, ztrapnil jsi se dost. Až si příště budeš chtít začínat, můj milý vylízanče, měj k tomu aspoň munici, ať tu pak nestřílíš jak uštěkaná tetka. Ámen a tímto s tebou končím. 

 (hodnocení, recenze)

beba789

Já se jí nijak zvlášť nezaobírám a už nějakou dobu ji nemám ve sledovaných, ale občas sem ještě nakouknu. K filmu už sem si svoje řekl a názor nehodlám měnit. Já tu nepláču tak jako ty (vy). Každý kdo jsem přijde a řekne něco negativního o filmu, tak se tu hned objevíš a servíruješ mu, jak moc se mýlí a posíláš ho někam. U každého negativního příspěvku právě prskáš a pláčeš TY, kreténe z Hanušovic. Nevím jak moc potřebuješ nakopat do koulí, aby sis konečně uvědomil, kdo je tu vlastně kretén. Se podiv na své reakce k ostatním. Napíšou, že se jim film nelíbil (není jich určitě málo) a ty se hned osočuješ, jak debílek, který hájí své hračky. Člověku, kterému se film nelíbil budeš neustále podsouvat své výblitky (jak moc se mýlí a jak moc byl film dobrý) a psát mu, ať tu nebrečí?? Přijde ti to normální??

na příspěvěk reagoval beba789

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Arogantní člověk bude někomu psát že má arogantní poznámky? :-)) Jdi se vomrdat. Určitě se budu měsíce zaobírat diskuzí k filmu co mě zklamal. Ušetřit by jste si to měli vy, retardíci, co tu pláčou a prskají nad tím, že jim stejda Ridlíí nenaservíroval to, co by jste si přáli... Takže si tvoje názory na mě můžeš narvat na stejné místo kam si má Debolik189 narvat příspěvky o tom, co tu každý vidí velkým číslem vpravo nahoře!

 (hodnocení, recenze)

beba789

Uklidni se už konečně....smiř se už proboha s tím, že Covenant neobstál a ušetři si své uplakané a arogantní poznámky.

na příspěvěk reagoval beba789

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Nakonec budu ten jeden z mála co to nezhatuje... pač právě ty blbosti a úplný stupidity kterými je snímek doslova protkaný mi moc nevadili. :)

Teda až na tu scénu z těmi spory a Inkubační dobou od nakažení.... upřímně, seru už na to chodit do lesa co za sajrajt tam můžu vdechnout. :D

Né vážně... hodně pitomá scéna...

I Scéna z břišním loutkovým divadlem.... a flashově urychleným růstem... mi nepřišli tak pitomé jako ta kouřová v lese. :)

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama