Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (CinemArt)

(více)

Diskuze

bobstock

bobstock (hodnocení, recenze)

rounen , rounen

Konečně někdo se zdravým úsudkem. Děkuji a diskutujte na 10 000 příspěvků už moc nechybí. Na to, že je to přehnaně nenáviděnej film, jak je vidět z hodnocení, tak to tu stále žije. :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Jo ještě jsem Zapoměl zmínit CZD  dabing... 

Je povedený, postavám je dobře rozumět a vcelku na ně sedí. 

Jen jsem nepochopil proč varovný zvuk jeřábu zní jak když CHLAP ZAŘVE.... O_o

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

rounen

No v podstatě se o něj hodně opírá... tedy ten konec kdy žehlící prkno z Davidovou hlavou odlétá hledat skutečnou planetu Ingenírů... "Kde vzal zpátky své tělo když si brala sebou jenom tu hlavu... ale to se asi ve filmu taky ještě dozvím... :)

Že David... SPOILER.. je tvůrce Xenomorfů... :) Ale myšlenka zajímavá... pak i neslavný konec žehlícího prkna samého.

Nechtěl jsem si to moc rozjebávat... jen jsem kouknul na pár scén... víz opening, prostředek a velmi dobrá přetahovačka z jeřábem... :D

Takže jsem tu vzpomínkovou  část " Jak jsem si hrál na boha" asi překlik. 

Ale bitka Waltera z Davidem byla povedená... dát do toho i trochu kunfu. Super... 

Bohužel scéna z nožem ve chvíli kdy se má opakovat... už mi přišla poněkud nelogická, pokud ho chtěl opravdu zabít. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

rounen

můžeš mi laskavě odpovědět na mé otázky ? nebaví mně tě nahánět po celé databázi, jako nějakého zbabělce

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Buď rád, že se natočilo něco novýho.. kdyby natočil další díl Aliena, což je pátý díl, tak by se už opakoval... Neměl by tam možnost dostat něco novýho... Sám vidíš že Alien 1 je prostě legenda a klasika, poté ještě 2 díl byl dobrej, ale pak už to šlo postupně z kopce a už nevěděli co maj točit... Tak až teď vyšel Scott s něčím novým...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Gladiator15, bobstock

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Opírá se tam o Prométhea minimálně... Nic mi tam nevadilo, dobře natočeno... Je třeba poslouchat oč tam jde... Je třeba brát Promethea a Covenanta jako nějakou sérii Vetřelce této doby.. Prometheus nic moc, ale Covenant o dost lepší... Pak je série Aliena z 80 a 90 let a tam zase 1,2 dobře natočeny, u 3 mi vadilo CGI Vetřelce a to hodně... A 4 nebyla špatná, ale už nemusela vzniknout, přehnali to už...

na příspěvěk reagoval Prometheus69, bobstock

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Proč tam uhořel? 

To mu chytnul kyslík?

Nebo co ta nehoda vůbec udělala v té lodi? 

To tolik vadilo to protrhnutí jedné plachty? 

na příspěvěk reagoval beba789

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

rounen

Když by se tolik neopíral o Promethea.... a prostě by se jelo na novo... v podobném stylu jako dvojka. 

Určitě jo. :)

na příspěvěk reagoval rounen

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

No nakonec musím uznat že to nedopadlo zas tak špatně jak jsem čekal. 

I když jsem to ještě pořádně neviděl... to si nechám na tévku... :)

 

Zas tak pitomí to není jak všichni tvrdí.... je tam pár chytrých věcí a propojení z Promethem....

I když některé ty scény kdy třeba Neoxenomorf.... který se okamžitě po vylíhnutí.... a pak na taťku.. paci paci... to bylo dosti ujetý. Ale nebudu rozebírat... jen jsem to tak projel. 

Další věc je akční stránka... tak je překvapivě hodně nabitá.... překvapivě na Rydleyho taky... :D

Akorát jsem tam nikde nenašel tu scénu kdy David teraformuje planetu Ingenýrů... Je tam vůbec? 

Není po titulkách? 8)

No a třetí věc... Kladný Android.... Walter, což jsem taky myslel že bude po vzoru svého Tvůrce trochu osnovat... 

Mimo té podstatné scény.... ještě není úplně jisté že je ze hry. :)

No 4 taková bonusovka pro mě! XD

Díky Ridleyho... nápadu jak to napojit na příběhovou linku na né moc promyšlený ending Promethea.... Dvojčaty... Jsem tu mrchu konečně viděl chcíplou! :DDDDD

Bohužel... má tu sagru.... a ta jen tak nechcípne. =_=

bobstock

bobstock (hodnocení, recenze)

tron

O té scéně vím, ve fanouškovských cutech byla součástí, ale jelikož oficiálně nebyla v kinoverzi tak to beru tak, že si spolu Vickersová a kapitán píchli. ´´Hej Vickersová, jste robot? U mě za 10minut´´

tron

tron (hodnocení, recenze)

Spoiler Vickers - android. Vo filme žiadny sex s kapitánom nemala. Nič nie je ukázané. Tá scéna bola nakrútená, ale Scott ju nakoniec vystrihol. A nie je v nej žiadny sex, iba sa rozprávajú. Dá sa nájsť na nete. Spoiler

na příspěvěk reagoval bobstock

bobstock

bobstock (hodnocení, recenze)

JohnyMaSpani

Asi se bude muset zasponzorovat od Číny. Jinak bych byl rád, kdyby u toho zůstal Ridley a nebo max. Villeneuva, ale to je asi moc velkej sen. Kdyby to tam někde napasíroval ještě před natáčení Duny a ještě alternativa Gareth Edwards ten by snad čas měl. :)

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama