Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (CinemArt)

(více)

Diskuze

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

No,ty to máš též originální:-) Viděl to tady vůbec někdo ve správném pořadí?:-))

na příspěvěk reagoval beba789

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

beba789

No,tak to jsi měl očividně mnohem liberálnější zploditele,než já:-) Ve výsledku to ovšem našim bylo k ničemu,páč jsem se k tomu stejně dostal o 2roky později.Chacha! A tak jsem na ně vyzrál;-) Já nikdy nezapomenu na to,jak jsem byl podělaný strachy,když jsem viděl v tv trailer na Mouchu 87. Nevím to jistě,ale musela být tím pádem u nás v kinech.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

PKD

Čtyřku jsem viděl až dlouho poté. Věděl jsem, že je ale v televizi ještě nedávala, protože to bylo moc brzo a nikdo ji na VHS neměl... takže jsem ji viděl až ve dvanácti letech.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

PKD

Moji rodiče mě na Vetřelce normálně koukat nechávali. Měl jsem ho do trojky na VHS. :-) 

na příspěvěk reagoval PKD

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

PKD

Já ho poprvé viděl ve třech letech a do dneška nezapomenu jak jsem se pak bál. :-)) Ale i tak jsem se koukal dál a chtěl víc a víc.  A tím začala moje láska k vetřelci.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Xinn

P.s. mě naši rezolutně Aliena v tv nepovolili. Tak jsem měl smůlu. A pak jsem si v 15 půjčil(to byly časy) ve videopůjčovně Aliens a bylo. A pak to dávali za chvíli na nově. Je to bizarní,ale jsem jeden z mnoha lidí(jak jsem zjistil),který viďál 2,3 a pak 1.

na příspěvěk reagoval beba789, konvicce

Xinn

Xinn (hodnocení, recenze)

PKD

Nejsi sám :-) Tak schválně - kolik? Mně letos bylo 54 a A1 jsem viděl jako 19letej fracek v ústeckým letním kině...

na příspěvěk reagoval PKD, PKD

liskam

liskam (hodnocení, recenze)

Tak já loukám na svou Topku, jak film hodnotí, ostatní mě nezajímají, ty neznám. (pokud tedy nejdu na film mezi prvními.)

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

PKD

Přesně tak, já taky bez něj vyrůstal (na vesnici) a neměnil bych.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Pod

A proto jsem pyšný na to,že jsem NIKDY! nebyl ovce a nikdy nebudu. Též dává smysl,že jsem se sem přihlásil ve věku,kdy mi tyto věci jsou absolutně šumák. Pocházím totiž z generace,která,jako poslední normální,vyrostla bez internetu. A to je nenahraditelné!

na příspěvěk reagoval Pod

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

PKD

Tak jasně, že jsou výjimky. Jde o to, že strašná spousta ovcí chodí do kin a dívá se na filmy dle hodnocení zde.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

bobstock

To mě teda v životě nezajímalo,kolik má co procent. Jedině v případě chlastu,haha! Já tedy hodnotím až po kině. To mi přijde logické:-)

na příspěvěk reagoval Pod

bobstock

bobstock (hodnocení, recenze)

Pod

To trochu zasponzorujou číňani a hlavně ať na to jdou lidi do kina...pak si můžou nadávat jak chtěj, ´´odborníci´´ to ohodnotěj a slabej člověk řekne ´´koukejjééé vonotomájenšedesátpětprocentnatonejdu´´

na příspěvěk reagoval Pod, PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Pod

No právě. Mě by ale pořádně nasralo,pokud by Ewejkenyng nebyl. Kurňa,zrovna to začalo být zajímavý! Když pominu pominutýho/vyšinutýho Promethea,checht:-)

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Xinn

To si vzpomínám též,jak mi to podobně popisoval. Vy 2 byste si rozuměli:-) No,já bych si knížku,ve které se Alieni objeví až na posledních 60str.tedy nepořídil. Na to jsem příliš malinký Alienolog:-) Já se v podstatě posl.12let dívám už jen na Alien na třetí a posl.3roky na Isolation. A občas 2.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Xinn

Probuzení super, Odplata mi přišla do půlky lepší než probuzení (paradoxně je nejlepší část ta, kde žádný vetřelec není) ale jakmile přišel čas na vetřelce tak konečná a kvalita šla hodně dolů. Peklo se mi celkem líbilo.

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama