danny_21

Říká se, opakování matka moudrosti, ale několikerým opakováním stejného ubývá na zábavnosti. Co byla největší devíza předchozí dvou dílů a to čistokrevná akce, hektolitry krve a humor, trojka nemá nebo nahrazuje zběsilým střihem střelby automatických zbraní. Koncept s nováčky se podle mě taky nepovedl, jeden vedle druhého nezajímaví a stará garda je tak v pozadí, že na tak malém prostoru nemá šanci něčím zaujmout a tohle je zásdaní chyba, že se Sly rozhodl od původního konceptu odpoutat. Takže potěší a pobaví snad jen šílený Antonio, obstojný Wesley a super drsňák Mel, který si ale tak uboze krátký a nezajímavý závěřečný fight teda nezasloužil ( zajímavé je, že Žán posledně dopadl stejně ). Snad to příště dopadne líp a půjde do původních kolejí a konečně uvidíme pana Aikido, Rutgera a Dudikoffa a Arnie bude mít víc prostoru - Letś get to the chopper a obří doutňas v koutku, ohhhh viva Predator - trojka zatím nejslabší - 50 % ()

Acrobat odpad!

Načo asi myslia prítomní, keď podpisujú zmluvy. Peniaze dajme bokom. Zostáva biele prázdno. Nevládzem. Tie vyjadrenia o mužskosti, absencii trikov a podobných prázdnych kalifornských fráz sú fuč. U najväčších „bijákov“ neviem koľkých rokov – niektorí by ich radi videli v Chaplinovskej ére asi – je digitálny výbuch. Tie isté trápne a bezemočné výrazy, zdieľanie mainstreamovej idey vynášania rýchlych súdov... Ani ten Gibson sa neobklopil silnými žoldniermi. Ale veď on sa obklopil dokonca armádou, troma vrtuľníkmi, desiatimi T-72 a plným bataliónom. Aaaale. Ani to nestojí za nič. Asexuálna vyhadzovačka z baru, Herkules s ružovými perami, mexický ilegálny prisťahovalec a v podstate neviem kto, nemajú problém. Navyše nemajú kde ujsť. Spájanie akčných hviezd paradoxne podkopáva ich blbé, trápne a priemerné kariéry steroidových falošných muskulatúr. Priam nedokázateľná je túžba zhliadnuť aj „dej“ uprostred, pričom stačí pozrieť úvodnú akciu a hneď posunúť na záver. To medzitým je obrovský prúser aj na diplomatickej pôde. Postrádateľní nedisponujú ničím, čo by ich nerobilo úplne zbytočným filmom a zaradili sa tak k 87 % hlúpej kalifornskej ideológii „chlieb a filmy“, ktorá sa chrlí každý rok. Zvrátená túžba kričiaca vráťte nám Arnieho a Slya spôsobí, že najbližšie bude v Expendables 8: Útek zo starobinca naberať mladší tým ako je ten mladý. A dajte šancu Culkinovi, Joel Osmentovi, Dakote Fanningovej, počkaj chýba černoch – daj tam Smitha juniora. To myslím bude stačiť aj na MPAA rating a Sly bude pyšný otec. Streľba v budove je iracionálnym počinom a dáva spomenúť na Charlieho Sheena v Hot Shots 2 a jeho guľometnú paľbu s bodycountom. Nečudoval by som sa, keby najbližšie Sly iba rozhadzoval náboje a ¾ spojenej armády Ázie a Tichomoria (to bude mať zloduch okolo) sa pováľa po Zemi. Smiech cez slzy a pocit márnosti, toto spôsobuje v minulosti dokonalý T-800 a Rambo. Navyše sa tu vyučuje, že zabíjať ľudí je vlastne sranda. Štátne orgány, konajte!! (videné 23.11.2014, 25.11,.2014, 26.11.2014, BDrip) ()

Shaleman

Katastrofikce. Jednička byla dokonalou poklonou akčním nářezům, chlapáckým filmům a hrdinům našeho dětství. Dvojka byla šílená akční jízda, která si u mě nezasloužila vysoké hodnocení, neboť dle mého zcela nedostatečně využila možností hlavních postav a zaměřila se pouze na tři, kolem kterých se točilo veškeré co největší vybuchování a vůbec celkově postrádala vymazlenost a logiku prvního dílu. Takový dospělejší G.I. Joe. Po tomhle však hodnocení dvojky o hvězdu zvedám. Jestli ve dvojce nedostatečně využili charaktery a možnosti našich dětských idolů, tady je stáhli na absolutní minimum. Nám tak nezbývá než koukat na Stallona a bandu děcek a když se konečně vrátí ta známá parta a charaktery, možnosti se rozrostou o standartního Stathama, překvapivě příjemného Snipese a dementního Banderase Kde je zbytek? Kde je Lundgren, Couture a další, které jsme si tak zamilovali v jedničce? A to není vše... Co to jako má být za příběh, že je Barney tak ukňouraný? Kde jsou ti chlapáci co rozstřelovali hlavy a u každého výbuchu jsme nadšeně skákali z gauče? Polovina filmu zcela špatně, bez nápadu a spádu a explozivní závěr je takhle mizerný a nenápaditý dvojnásob. Jednu hvězdu dám za Snipese, jemuž pobyt za mřížemi zřejmě prospěl a za Gibsona, který tam byl sice krátce, ale svým charismatem všechny strčil do kapsy. Může hrát co chce, je prostě hustej. ()

Eventyrer odpad!

Postradatelní? Skôr Predvídatelní. Celé zlé, nenašla som jediný svetlí bod, ktorý by stál čo i len za slabú hviezdičku. ()

Boris.

Za mě určitě lepší podívaná než předchozí díl. Přistupoval jsem k tomu teda s nedůvěrou, ale nakonec sem byl velice příjemně překvapenej. Všechny přestřelky byly fakt pěkně udělaný, nebylo to přeplácaný takovejma tupejma vtipama jako minulej díl, Gibson jako záporňák byl super a ukecanej Banderas mě hodně bavil. Takže za mě určitě palec nahoru. ()

Oonika

No co si budeme povídat, už to prostě není úplně vončo...Ale stejně je to docela legrace! Antonio mě neuvěřitelně potěšil, jeho bláznivá role byla hrozně zábavná. Jinak ti mladší herci nebyli moc zajímají, ale aspoń vnesli trochu moderních technologií. ()

mogul01

Expendables 3 si pořád drží úroveň předchozích dílů, čili za mě pět hvězd, akorát těm mladým bych ubral trochu prostoru a dal ho Snipesovi, Banderasovi a dalším.. ()

vikino1

Tak to teda ne. Chápu, že dědoušci si chcou před důchodem trochu přividělat, aby nedošly prachy na kokain, štětky, chlast steroidy a nějakou tu fanatickou výru. Ale tohle ??? Jednička byla old school jízda, dvojka už taková sice trapná, ale odlehčená a tohle ?? Chvíli mě připadalo, že celá armáda kromě tanků nafasovala do boje jen slepý náboje. Omladina totálně k s míchu (další 50 kylová kočka háže z chlapama v plné polní jak kdyby to byly hadrový panáci) a staří už nemají tu tolik prostoru, aby jejich hláškování utáhlo celej film. Arnold už vypadá fakt strhaně (bojím se bojím novýho Terminátora), Lungrenovo Jdu pověsit piráta vůbec nečekejte. Nejtrapnější je úvodní scéna se záchranou Snipese (ten tam byl jen do počtu, v celým filmu žádnej pořádnej fajt). Mel si střihl stejně tragickýho záporaka jak ve druhé Mačetě. Kdo by to byl řekl, že nejlepší postava bude můj neoblíbenec Banderas (s lehkostí grácie dal připomenout blázna z Desperáda) .. A to je fakt průser. ()

LordMysti

Vyrůstal jsem na téhle partě, ještě mám hromadu starých VHS, takže hodnocení i tohoto třetího dílu je tímto ovlivněno, jinak by to asi na tři hvězdy nebylo. ()

R.A.D.E.K

Jednička má nápad a nadšení, dvojka má nadšení a humor, trojka nemá má hloupé dialogy, prázdné drsné pohledy a monstrózní závěrečnou řežbu. Společným prvkem všech tří dílů jsou peníze, avšak na třetím díle je to vidět nejvíce. Čas od času člověk neví jestli se jedná o film o nezranitelných polobozích ve stylu Avengers nebo jestli je to snaha o skutečný akční film s prvky humoru a nadsázky. Akční paskvil, v kterém zaujme pouze charismatický Mel Gibson a Budweiser Budvar. Po velmi zdařilých prvních dvou dílech je třetí pokračování bohužel zklamáním. ()

Bernyz

Další výprava a úkol pro „Nové nepostradatelné" a starou partu. Ano – příběh se dost motá okolo nových posil týmu Expendables a je to škoda. Nikoho z nových lidí jsem nepoznal a nevím, proč bych měl vědět, že jsou to dobří akční herci – tak jako staří dobří Nepostradatelní. Tak jako v předchozích dílech jsou zde nějaká menší camea. A stejně jako u předchozích dílů by se bez nich příběh klidně obešel. Je to spíš tak pro pobavení. Antonio Banderas a Wesley Snipes jsou naopak skvělí. Skvělou narážkou je osvobození Snipese z vězení za daňové úniky, za které seděl i v reálném životě. Bohužel na filmu je vidět zbytečná cenzura bitek a soubojů (viděl jsem verzi z kina) a také méně vulgarit. Kdyby to takto bylo od začátku série, tak nic neřeknu, ale oproti sprosté dvojce to působí divně. ()

Lumberjack

Tak tohle Sly tedy nevychytal - rozpuštění staré party a nahrazení mladými cucáky ? Ne, děkuji... Snad IV. bude návrat ke klasice... ()

Aleix

že to bylo horší než dvojka ? Nevadí .Patos s mladou krví ,kdy starci musí hejbnout polámanou kostrou aby zachránili maldý pušky ? Nevadí . Co jsme od toho mohli čekat ? Vytřílená populace Azéristánu (proto asi neexistuje ) a přitroublej Desperádo , mě se to líbilo a bavil jsem se . Doufám že bude čtyřka se Segalem, Umou Thurman a Travoltou . Třeba i s Markem Vašutem :-) ()

bearmeedek

Přibereme omladinu a přitáhneme větší počet diváků. Pokud obchoduji, musím zkusit všechno. Dobrá, bylo to pestřejší, taky se nemůžeme pořád dívat na to samé dokola. Ale proto, abych se k milému vyhlazování zlých přičmoudlíků vracel, stejně potřebuji ty staré, dobré, pomačkané ksichty. Pozvat zombíky Gibsna a Forda byl také dobrý počin. Takže doufám, že čtyřka v Číně pojede ve starých kolejích. ()

bakeero

Nejslabší Expendables. Sly se musí honem rychle otřepat a opustit rank PG13. Bez krve a brutality totiž tahle série nepřežije. Překvapivě mě docela nudila i akce - všchno mi to přišlo strašně lowcostové. Tak snad ve 4 zaberou čínské peníze... ()

Zet

Tak tady už se nechal Sly tak trochu více unést a závěr tak trochu více připomíná Rambo III :-) ()

rejsek9

Ač to kvalitou nedosahovalo úrovně jedničky ani dvojky, tak já se pořád bavil. Na jednu stranu tam bylo až moc toho dramatu, ale i přesto u mě Stallone a spol. zabodovali a já doufám v další díl plný olova. Pokud vznikne, tak hlavně aby byl jen se starou partou a s nějakým vynikajícím záporákem, protože Van Damme a Gibson nasadili laťku hodně vysoko. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy