Jezero 4: Poslední kapitola

(TV film)
  • USA Lake Placid: The Final Chapter (více)
všechny plakáty

Reba (Yancy Butler) pracuje pre správu lesov a má za úlohu vyhubiť krokodílov v Čiernom jazere. Spolu s armádou miesto oplotia elektrickými káblami a zamedzia im pohyb za potravou. Ako sa ale ukáže, krokodíly sa pre prežitie uchýlili ku kanibalizmu a stali sa z nich oveľa silnejšie a agresívnejšie tvory. V okolí jazera tiež číha partia pytliakov majúcich zálusk na krokodílie vajcia, za ktoré sa na čiernom trhu platí zlatom. Keď jedného dňa zostane plot do rezervácie omylom otvorený, príde k jazeru autobus plný študentov, ktorí netušia, aké agresívne a nebezpečné monštrá sa v tunajšej vode skrývajú. Dokáže agentka Reba v spolupráci s miestnou šerifkou, ktorej dcéra je jednou zo študentiek, vysokoškolákov zachrániť? (TV Dajto)

Drom

Čtvrté pokračování nějaké béčkové ptákoviny prostě musí být bomba. Sice jsem neviděl žádný předcházející díl, takže hlubokomyslná linka celé série mi poněkud uniká, ale to nemění nic na tom, že i jako neznalý se mohu kochat. A že je věru z čeho vybírat: Špatně zahrané karikatury postav s méně než jedním rozměrem? Někdy otřesná kamera a strašný střih přikrášlený hloupými efekty? Prvotřídní napodobenina animace krokodýla? Nebo celková parafráze na logiku prakticky všeho a všech? Jeden se tam může pobavit tím, jak dialogy a chování nedávají smysl. Nebo tím elektrickým plotem kolem celého jezera, kterej očividně začíná a končí metr od okrajů silnice. Nebo ty pipky, matka šerifka a dcera taky slepice. A ty scény, kdy hraje dramatická hudba a záběr na nějakej povedenej efekt je prokládán tím, jak ostatní stojí a čumí... Ale i přes to, že tam dojde i na vykrádačku filmu Piranha, je to vtipný naprosto nedostatečně. A to nemluvím o nějakým serióznějším náhledu. Ano, je to horor. Filmařiny. ()

elanista1

Prve Jazero sa da nazvat klasikou zanru, dvojka bola vcelku zabavna komedia, trojka mala Kacey Barnfieldovu, stvorka ma len Roberta Englunda, ale to ma velmi stastnym nerobi. Nema velky zmysel vypisovat vsetko negativne, lebo to by sme tu boli do rana, dalo sa to pozriet a necitil som pri tom ziadnu bolest. AZ taka zumpa to nie je. ()

pepca72

Tak tohle byla šílenost, náhodou jsem to chytl v telce v noci, po příchodu z hospůdky, a po 6 kouscích to dostalo jinej rozměr a já se chechtal jako vůl. Doporučuji projekci podobné tvorby jen pod vliven návykových látek. ()

PORTER44

Hodně slabá podívaná,krokodýly jsou naprosto špatně udělaný a je to hodně vidět,herecké obsazení špatný a tím i herecké výkony,špatná režie. ()

LIVINGDEAD odpad!

Herečka Yancy Butler alis babochlap s hustým obočím, je hrozná tlama. Ani jsem neměl strach z krokodýla, jako z jejího ksichtu. Brrr...ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech. Jinak, herecké obsazení ubohé, triky žádné a krokodýl vypadal jako nakreslený 5 letým děckem. ()

kaylin odpad!

„Jezero 4: Poslední kapitola“ je jedním z těch filmů, které mě naprosto ničí tím, jak moc se v některých momentech snaží vypadat jako něco víc, než čím skutečně jsou. Je to béčková absurdnost, ale přitom se v některých scénách tváří jako hlubokomyslný mainstream. Proč se musí takové kraviny brát až tak strašně vážně? Kdyby to byla jen blbost, jízda na střele, bylo by to zajímavější, vtipnější a neotravovalo by vás to. Jenže tohle prostě „Jezero 4: Poslední kapitola“ nesplňuje. Špatné zakončení série. Doufám, že je opravdu poslední. ()

Nivenx odpad!

Tak když u zvířecího hororu jsem viděl, že i LIVINGDEAD dává odpad, tak jsem se musel ze zvědavosti kouknout co je to za hrůzu a je to tak. Neuvěřitelně všechno špatně, tento film nemůže fungovat a ani se o to nesnaží. ()

Sabrewulf odpad!

Ten odpad! není za to, jak je to špatný film. Je pouze za toho řidiče autobusu, který si během řízení prohlížel videa na mobilu (a ještě k tomu v noci, na úzké, lesní cestě). V jakých chorých hlavách se takové nesmysly rodí? ()

Jayem odpad!

Akože 2 a 3 neboli žiadne zázraky ale oproti tomuto to boli oskarové filmy. Praktický po 5 minútach som vedel že to bude na odpad ale pozeral som ďalej a čakal že to vytiahne aspoň na 1 hviezdičku. Ale s prichádzajúcimi minútami sa to neustále len zhoršovalo a ja som si pri pozeraní spomenul snaď na všetky nadávky ktoré poznám. V predchádzajucich častiach sa človek sem-tam aspoň zasmial ale tu sa dá jedine krútit hlavou ako na taku kravinu mohol niekto dobrovolne dať peniaze. ()

Matli odpad!

Stupidita pokračuje. ´´hlavní´´ hrdinka z předchozího dílu je stále nesympatická a bez hereckého talentu. Scénář mimo mísu a sám bych to snad natočil líp. Jediná kladná věc je přítomnost největší hororové ikony Englunga neboli Fredyho Crugera, ale ani ten to nespasil, možná, kdyby mu dali více prostoru. 4% ()

Likan7 odpad!

Je mi záhadou, jak se příjemný béčko dočkalo tolika pokračování. Není asi žádným překvapením, že i tento díl je nudná kravina, která není ani směšná. Prostě jen nudná.. ()

kishi_SO odpad!

preco je v kazdej casti ine jazero, ked by sa malo odohravat na tom istom? preco tu krokodili skacu, bezia ako Bolt a revu ako puma krizena s nasratym hrochom? preco sa vsetci spravaju dementne? a hlavne preco sa to konci scenou k moznemu pokracovaniu ked nazov filmu je Final Chapter?? demencia v tomto filme snad nema hranic. Scenarista asi videl krokodila jedine na Cartoon Network, je na praskoch nonstop a dialog viedol s niekym iba u zubara, ked mu povedal: Urob aaaaaaaa. Pozadujem na CSFD moznost navrhu na vymazanie s filmovej databazy. Otras. ()

PatrikP4 odpad!

Ještě to nezkončilo, ale fakt se to nedá. Děs hrůza a nikdy více. Jak si někdo muže splést jezero? Ach bože. ()

Chicharron odpad!

Digitální cákance krve, kromě cákance na autobus, kterou někdo ze štábu chrstnul před kamerou z kyblíku, zbytek nestojí za komentář. Divím se, že na natočení takové stupidity někdo vůbec vynaložil peníze...Děs... ()

lioncel

Takovéto roztomilé taškařici já prostě tak nějak nemohu dát odpad, jednak proto, že v tom hrají “zasloužilá“ Elisabeth Röhm / Sheriff Giove a slibná Poppy Lee Friar / Chloe, dále proto, že jsem se opravdu po celou dobu dobře bavil a k tomu v neposlední řadě dokonce i trošku poučil: nejnebezpečnější druh krokodýla, je ten Krokodýl Lesní od místního Lake Placid.. ()