Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

Philcze

Horrible Bosses jsou asi oficiálně moje obří guilty pleasure. V 90% komických scén hlavní trojice jen mele (ať už improvizovaně nebo podle scénáře) páté přes deváté, ale i na podruhé mi to zkrátka přijde ohromně vtipné. Možná proto, že je ze všech zúčastněných cítit ohromná pohoda a uvolněnost. Když se k gangu navíc přidá Chris Pine, jehož velký komediální potenciál zůstává Hollywoodem stále celkem neobjeven, tak je zaděláno na minimálně stejně vtipnou podívanou jako minule. Navíc se mi zamlouvá, jak si scenáristé legračně pohrávají s myšlenkou, že trio Bateman-Sudeikis-Day jsou vlastně hrozní hajzlové. 80% ()

salalala

Další porce téhož, která absolutně nepřekvapí. Anders si je dobře vědom, že natáčí potenciální divácký hit, takže jede celou dobu na jistotu, a i když předvede pár napaditých momentů a střihových pasáží, rozhodně to není něco, co by zvedlo ze sedačky a oplývalo větší originalitou. V plné nahotě se tu odhalí to, co bylo zjevné už v jedničce - trojice hlavních postav je sice sympatická, jenže ve stínu těch vedlejších totálně zaniká a není tak zajímavá. Bateman, Sudeikis a Day se snaží, je znát jejich sehranost a schopnost improvizace, jenže sami o sobě nepředvedou snad jediný vtip a nejsou až tak zábavní. Vždy když se na scéně objeví záměrně přehrávající a maniakální roli si užívající Chris Pine, opět skvělá Jennifer Aniston, Kevin Spacey, Jamie Foxx nebo překvapivě upozaděný Christoph Waltz, nabere film lepší "grády" a rázem jsou vtipy plynulejší a ne tak křečovité. Je jasné, že příběh se nesmí moc rozebírat, protože chování všech je uzpůsobeno komediálnímu módu, takže jde především o to slušně se pobavit. To se Horrible Bosses 2 docela daří, jen v kontextu s předchozím dílem tu chybí ten kousek originality, něco trošku překvapivého a asi i lepší tempo. 60% ()

gegina31

No tak to byl děs. Ani nevím, za co dávám ty dvě hvězdičky. Naprosto nezajímavá a trapná zápletka. Charlie Day byl neskutečně uječenej. Umí ten člověk mluvit i jinak? Nejspíš to mělo být vtipný, ale já bych nejradši narvala ruku do obrazovky a pořádně ho propleskla. ()

kajas

Teda že se budu bavit více než u jedničky, to by mě v životě nenapadlo. Ústřední trojice je samozřejmě pořád naprosto dementní, ale na rozdíl od "Pařeb" alespoň nemá psychopatické sklony (máváme Alanovi). Chrise Pinea jako náhradu za Farrella beru, Jennifer s Kevinem pobaví i na malém prostoru, snad jenom Waltz mohl získat větší úlohu. V koronových časech vynikající oddychovka. ()

Eldrick

Jednička byla tak dobrá, protože stála na konfrontaci hlavních postav potratů s vedlejšími hvězdami (Spacey, Aniston, Farrell, Foxx, Sutherland). Problém dvojky je v tom, že potrati tady maj ještě větší prostor, než měli v prvním filmu a borci ve vedlejších rolích to již nezachrání, protože jejich společných scén je poskrovnu a komediální timing je absolutně v píči. Potenciál Waltze je totálně nevyužitej, ten chlap tam nemá vůbec co hrát. Kevin Spacey má snad jen 2 scény ve vězení (ale i tak dává bezkoulákům na prdel), Jennifer Aniston 3 scény, kde sice mrd visí ve vzduchu, ale nic neuvidíme. Foxx je bohužel zoufale nevtipnej. Jediný, kdo se trochu předvede, je Chris Pine, ale jinak je to celkově zívačka s nouzí. ()

GILLWANDER

Herecká trojka vtipná od úvodu k záveru. Pine ako piate kolo na voze no ani jeho herecké vloženie nebolo najhoršie. Škoda nevyužitého hereckého potenciálu Waltza. Foxx ako Motherfucker perfektný. Film do istej miery humorne prepracovaný, dejovo plytký. Lepší Hangover III... 80% ()

TheDon

Kevin Spacey se vsadil s Rourkem, komu se na ksichtu pohne míň svalů? Za celej film jsem se zasmál asi dvakrát, trio pablbů a homoupír Pine se snaží seč jim síly stačí, ale ono to nestačí. Jedinej kdo mě bavil je Jamie Foxx. Jedna hvězda za Jamieho a druhá za auto v plotě. 40% ()

Aljak

Po skvelej jednotke som bol zvedavý na pokračovanie, ale bohužiaľ, 1ka bola neporovnateľne lepšia a vydarenejšia ako táto 2ka. Nehovorím, že to bolo zlé, ale čakal som lepšie. Jednoducho, stratilo to ten svoj prvotný feeling. Herecké obsadenie bolo fajn, samozrejme aj postavy, ktoré stvárňovali. Dalo sa na tom občas aj zabaviť, ale už to pôsobilo o čosi viac nútene ako v spomínanej 1ke. Z tohto hľadiska mi teda toto pokračovanie príde tak trochu zbytočné. Pozerať sa na to dalo, ale... už to nebolo ono. ()

M.i.k.e

slabší než jednička,ale stále velmi dobrá zábava.I přesto,že ústřední trojice od jedničky ještě víc zdebilněla,hlásí se o 106 a jeden fór střídá druhý s pro mě až překvapivě solidní úspěšností.Trošku škoda,že bosové z jedničky se jen mihnou (v případě Jennifer Aniston škoda 2x taková),protože Christoph Waltz nestihá na malém rostoru prakticky nic a zůstává tak jen Chris Pine,který si sice svého spratka dává s chutí,ale úplně všechno taky neutáhne...70% ()

Martin741

Takze za mna len strucne /fuckt sa mi nechce do dlheho komentaru/ : Film, v ktorom je US styl humoru vzdialeny europskemu divakovi na stovky kilometrov. Zevraj komedia ? Nudna plana sracka, ktora v kinach uplne zhorela a 3 cm nad dnom zumpy drzi tuto sracku len zopar radobyvtipnych viet. Skutocne, realne a naozaj neznasam ludi ako je Bateman, Sudeikis a Kristof Borovica. Jednicka sa dala ako -tak, dvojka je uz hnoj. 5 % ()

Chen

Docela slušná řachanda. Hlavní hrdinové (tedy dva z nich) by se nemuseli tak často chovat jako nesvéprávní, ale jinak jsem se docela zasmál. ()

Vyhy

Asi jsem čekal mnohem horší pokračování. První díl mne relativně bavil a dokonce si vzpomenu o čem byl, což u komedií je v mém případě plus. Zde to už nemělo takovou sílu, přesto to večer zabavilo. ()

Pugo

Hoci za jedničkou to trochu zaostáva, kvantita a hustota vtipov (vydarených i tých slabších) a rýchly spád nedávajú priestor na slabšie úseky a tým pádom to rýchlo odsýpa. Charlie Day už toľko nevrieska ako prvýkrát, zato Jason Bateman tu má úplne nevďačnú rolu a správa sa ako totálny dick. A hoci mnoho vtipov je založených na mumlaní Daya a Sudekisa, keď si k tomu prirátam niekoľko genálnych fórov (sprcha, názov firmy, Speed, video, pohovory...) vychádza mi z toho výborná zábava. Hoci možno oproti jedničke funguje len na jedenkrát. ()

Streeper

Já prostě Šéfy na zabití vážně nemusím ať už jedničku nebo dvojku, tak jediné, co mě na tom baví je Jennifer Aniston, možná to je taky hlavně proto, že tam vypadá vážně úžasně, ale jinak mi vtipy přišli trapné, vůbec jsem se nezasmála, příběh nudný a nezajímavý. ()

bourec

S tim,že by dvojka byla lepší, nemůžu souhlasit.Film sice fakt dobře začne,a i když to neni žádná smršť gagů ani situačního humoru,tak se na to kurva dobře kouká.jenže někde v půlce to začne kulhat,a na konci to tak nějak vyšumí.Škoda,ale je to nedotažený,představoval bych si to ,že konec bude ještě o level vejš než začátek.60%. ()

Nach

V podstatě to samé co minule. Šéfové na zabití 2 vytahují, co všichni znají a pokouší se to násobit. Výsledek je ten, že to vůbec nepůsobí velkolepěji, ale v podstatě naprosto totožně. Hlavní postavy jsou jen o něco tupější a jejich inteligenční deficit je právě středobodem této humornosti. Nikdy to nezajde tak daleko, aby šlo o fekální humor, nicméně ani inteligenci nečekejte. Já se však nasmál a to u komedie očekávám. Takže procentuálně u mě srovnatelné s minulým dílem. 75% ()

Rodriguez

Tady jsem praskal smíchy při úvodní scéně, která určitě stojí za to! Svižná a naivní komedie o trojici podnikavců. 80% ()

cubajz

I když je místy demence hrdinů už přes hranu, pořád je to zábava k popukání. Navíc výborně obsazená. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze