Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

IQ Tiqe

3 kreténi, co se chovaj jak kreténi, se rozhodnou unést jednoho parchanta, a přitom kecaj a dělaj takový píčoviny, až je vám z toho trapně, ale tvůrci patrně čekali, že se tomu člověk zasměje. Dost nechápu, že se k tomu upsaly i nějaký známější jména. Nebýt scény se sprchou, do 2/3 jsem se nezasmál; aspoň ten závěr byl o něco lepší. ()

Jordan

sterilné, i napriek tomu, že to má len hodinu a trištvrte to pôsobí ukrutne dlhé, to neustále bľabotanie daya so sudeikisom je niečo tak neznesiteľne otravné, až z toho človeka rozbolí hlava, typický príklad zohavenej dvojky urobenej len pre peniaze a úspech jednotky (nie že by jednotka nebola urobená len pre peniaze a pre to, aby mala úspech a mohla byť dvojka, ale tá bola aspoň vtipná); veľmi zlé - zbytočné, strata času a naozaj vyhodené peniaze! ()

Dzeyna

Opět skvělá zábava. Všichni aktéři předvedly výborné výkony. Jennifer taky nezklamala a pokračovala ve své sexy roli. Příběh byl obohacen o Chrise Pine a Christopha Waltze, kteří také excelovali. Super podívaná. ()

Slartibarkfast

Pokračování Šéfů na zabití dopadlo jako mnohá jiná. Naprostá tragédie. K smíchu tu nebylo naprosto nic. Spoustu scén tvoří jen jakési nesmyslné postávání tří pitomců a jejich neustálé blábolení, které spíš otravuje a cítíte se z toho nepříjemně, než aby vás to rozesmálo. Naprostá absence dobrého nápadu ve scénáři sráží film na hluboké dno. Netuším, jestli je Charlie Day takový uječený debil i v reálu, ale tady mne neskutečně iritoval. Marně hledám kladné stránky téhle břitké taškařice, která spadá do kategorie Blbý a blbější, kde nejde o to rozesmát diváka vtipem, ale co největším ztrapněním hlavních představitelů. Tomu bohužel neholduji. Štěstí, že tu byl alespoň Matkychtivej Jamie, který mi občas vykouzlil úsměv na rtech. Jinak je to bohapustá hovadina. 25% ()

Larrysbride

Stále vtipné, trošku (více) přisprostlé a méně předvídatelné než byste čekali. 70% (Předpremiéra Cinema City Anděl, 26. 11. 2014) ()

SeBig

Tak v týhle komedii mě nejvíc dostával Jamie Foxx, který to fakt zabíjel. Na filmu ho mám jako za největší +. Film celkově nepřichází s něčim novým, spíš je příběh trochu podobný jedničce. ()

klerik

Ústredná trojka je príliš šialená, aby som dal nižšie hodnotenie než minule. Celkovo považujem za zázrak namiešať zábavný film s rovnakými figúrkami ešte raz. Vkuse sa niečo deje, o niečom s kecá, zápletka triviálna, ale v rámci žánru sa s ňou dobre pracuje. V závere možno menej domyslené, ale v porovnaní s VO ŠTVORICI PO OPICI 2 lepšie odvedená robota... ()

Chrustyn

Přiznám se, že ani vychvalovaný první díl, jsem nepovažoval za komediální zázrak a spíše jsem se pouze párkrát uchechtl, než plácal smíchy do kolen. Druhý díl přináší novou zápletku (už nejde o žádné šéfy) a přidává už notně infantilní humor a z hlavních hrdinů dělá totální dementy, kteří si nejspíš ani neumí utřít p*del. ()

Marze

V prvních Šéfech na zabití zpackali sdružení mstitelé sociálních příkoří plánovanou vraždu, ve druhém plánovaný únos; to je celá změna filmového pokračování. Samozřejmě nechybí hrubozrnný slovník, vychutnávaný zejména hereckými maskoty z prvního dílu: Jamie Foxx, Kevin Spacey a Jennifer Anistonová, jejíž hrdinka lačnící po sexu by s gustem zprznila i Nymfomanku, znovu herecky převyšují ústřední trio užvaněných zoufalců. Pánská jízda; tak se přezdívá módnímu podžánru, který Šéfové na zabití 2 reprezentují. Vyznačuje se mimo jiné rádoby nekorektním humorem, jenž přitom dávno nepobouří ani řeholníky, a nepsaným pravidlem, že alespoň ve finále se musí vyprávění trochu rozhýbat, což zařídí jedna vcelku slušně vymyšlená i natočená honička aut nočním městem. Vše, co už jsme viděli stokrát. ()

Arsenal83

Skutočný recyklát, ale to mi nevadilo, tomu čomu som rozumel som sa aj zasmial. No tomu, čomu som nerozumel som sa smiať nemohol jednoducho preto, že ... som nerozumel. Komu napadlo vytvoriť scenár tak, že necháme tri postavy po sebe zbesilo kričať a vy nemáte ani šajnu čo hovorí ani jeden z nich? A keby sa to stalo raz, ale asi dvadsaťkrát, od začiatku do konca plno scénok divokého ziapania. A vlastne tá dvojka nakoniec nie je ani o šéfoch na zabitie, len sa na názve vezie. Oceňujem však, že traja blbouni si zachovali svoje idiotské výrazy. Ale to mali už pre natáčaním. ()

Flego

Rovnako ako v prvom filme aj tu je veľkým problémom byť zločincom. Keď sú traja kamaráti oklamaní veľkopodnikateľom, tí sa rozhodnú dostať svoje investované peniaze spať... Niekedy bláznivá, inokedy dostatočne akčná komédia s čerešničkami na torte v obsadení vedľajších postáv. Fajn zábava. ()

BMW12

Téměř stejně povedené jako jednička. Jednotlivé šéfy skvěle nahradil Chris Pine. A ústřední trojice pořád stejně parádní, plus je opět doplňuje skvělý Matkychtivej Jones :-D Opravdu povedená zápletka, spousta humoru, dost jsem se nasmál. A Jennifer Aniston i v tomto díle neskutečně sexy! ()

rikitiki

Myšlenkový trast ve složení: tupec, tupoun a obyčejný chlápek, který přece jen občas své zlenivělé mozkové buňky trochu popožene, což z něj dělá myšlenkového vůdce celé skupiny. Přesto je jasné, že když se tihle tři dají na podnikání, aby jim už nikdo nemohl šéfovat a ztrpčovat život, dopadne to jedině katastrofálně. ____ Velmi jednoduchá komedie stále těží hlavně z nápadu na střet mezi podřízenými a šéfy, mezi obyčejnými lidmi a těmi privilegovanými nahoře. Nepatří to k vytříbeným komediím s brilantními dialogy a crazy situacemi, ale svoji práci sem tam diváka pobavit a moc ho neurážet odvádí tenhle snímek poctivě. /5. 2. 15./ ()

Thomick

V čem mě zklamala jednička, to zdárně napravila dvojka. Ta je hnedka svěžejší, místy příjemně sebeironická, obsahuje honičku s velkym H a hlavně nabízí záporáka, co předčí snad všechny ty badass postavičky z blockbusterů. A pak samozřejmě... thaaaat's your credit picture right there! *sinister giggle* ()

eraserhead666

S dvojkama je to občas těžké. Tohle mi nějakou třetinu přišlo hodně slabé, jako by to nemohlo chytit dech, pak najednou naskočila dvacetiminutovka nepřetržitého třeskutého vtipu, kdy jsem přemýšlel, že jednička byla překonána, jenže pak se to zase zlomilo. Nakonec si z toho pamatuji zase jen toho Spaceyho a Anistone (s rychlým sestřihem její noční akci v ordinaci aka vyléčím buznu). ()

hansel97

Nevkusné, nevtipné, nechutné a trapné ždímání peněz z předchozí už tak (pod)průměrné komedie, které zachraňuje maximálně Jennifer Aniston. ()

claudel

Čtyři hvězdičky dávám poté, co jsem zavřel obě oči a přihlédnu k tomu, že je to vlastně nejlepší americká komedie, jakou jsem v tomto roce viděl. Po těch několika zklamáních aspoň nějaká komedie, která je víc vtipná a zábavná než trapná. Přesto si myslím, že je dvojka natočená s cílem vytřískat co nejvíc z úspěchu jedničky a možná i pro pobavení všech herců, mám pocit, že si natáčení všichni náramně užívali. Ústřední trojice je skupinka neskutečných packalů a idiotů, ale nelze s nimi nesympatizovat. Kevin Spacey a Christoph Waltz jsou ve svých vedlejších rolích neodolatelní a i na tak malém prostoru dokáží předvést maximum. Je to slabší než jednička, ale přesto tomu ty čtyři hvězdičky ještě dám, trojku ale prosím raději ne. ()

ARI50

Tak dvojka byla otázka času kdy se objeví ale měla nám dát doprdele větší odvar já jsem se fakt těšil aspoň že jsem viděl Jennifer. ()

luka4615

Horrible Bosses 2 navazují přesně tam, kde první díl skončil či neměl dost odvahy jít ještě dál a vychází to na výbornou. Všechny gagy fungují na 100% což v kombinaci s triem hlavních hrdinů (mezi nimiž funguje neuvěřitelná chemie) dělá z tohoto filmu jednu z nejlepších komedií roku 2014, při které se budete bez přestání smát. „Holy shit, he fight clubbed himself! We have a fight clubber!“ ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze