Dala bych tři hvězdy, ale tento seriál mi kvalitně vyplňoval čas během ranního žehlení vlasů a rozhodně nebyl tak nudný, jako například seriál Všemocný a podobné akčňáky nebo detektivky, kterým nikdy právě víc jak tři hvězdy nedám. Každopádně je to jistá alternace Upířích deníků - shodná jména, luxusní dobový dům, klan mýtických bytostí a za vším hledej ženu.(11.12.2017)

• Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 35 Dokoukáno: 8 Zahozeno: 17+1 _ Byl jsem docela zvědav jak tohle dopadne, ale tušil jsem, že asi ne moc dobře. Už od prvního dílu slabota, děj nijaký, herci nesympatický a hlavně nuda. Hodně se o tom mluvilo kvůli Lauře, ale tu jsem nemusel ani jako Supergirl, takže tohle není nic pro mě. 35%(11.3.2014)

Tak za prvé: Musím odporovat komentářům typu " je to další seriál o vlkodlacích/upírech a bla bla bla." Upíra, čarodějnici a nic jiného kromě vlkodlaků tady nehledejte. No jo, ale tak se pozná komentář těch, co viděli jen úvodní díl. A za druhé: Bitten je v téhle kategorii seriálů naprostý TOP, nic lepšího a napínavějšího jsem zatím neviděla. Od úvodního až do posledního dílu je to jízda plná akce, o něco méně je tam brutality a občas i ta láska se tam najde. Nemluvě o tom, že herci jsou fakt skvělí a nejsou to teenageři. Tenhle seriál určitě není určen pro "vypatlané teenagery", ba naopak si myslím, že tady je potřeba přemýšlet a spojovat si věci dohromady.(28.8.2014)

• moikki

Nejsou to sice další upíři, ale jsou to další vlkodlaci. Když jsem uviděla pilot, tak jsem se ze zvědavosti podívala. Překvapilo mě, jak je hlavní hrdinka nesympatická, ale také to, že nějaký hlubší příběh asi moc čekat nemůžu. Druhý díl už byl z čiré zvědavosti, co se vlastně bude dít. Tak jsem se dozvěděla, že tu máme milostný trojúhelník a vraha. Co bych asi vypíchla je animace vlků, která je celkem zajímavá. Asi zkusím ještě pár dílů, jestli se nestane něco, co by mě začalo bavit, ale zatím si myslím, že se bez tohoto seriálu celkem obejdu.(21.1.2014)

Hm.... První dva díly nic moc, ale třetí už byl o něco lepší a dokonce se to i rozjelo. Divné je, že se těším na další díl. U hlavních hrdinů jsem pořád zmatená a oni pořád melou to svoje aniž bychom věděli o co go. Jediný koho jsem zatím nepřekousla je Clay, ten chlap je divne a mám pocit, že sám neví co je vlastně zač. No uvidíme jak půjdou díly dál, jestli budu pokračovat nebo se se seriálem rozloučím.(28.1.2014)