Ti, kteří hodnotili podle prvních dílů by měli svůj komentář smazat a napsat ho až po zhlédnutí celé série, protože Bitten mělo špatný rozjezd, ale závěr byl perfektní. Není to žádná teen kravina, ale je to hromada zvratů, krve, zlomenin a perfektních vztahů. Myslím si, že Bitten fakt stojí za překousnutí prvních pěti dílů.(9.4.2014)

• Pegas1632

Odkoukáno prvních 5 dílů. Hlavní hrdinka je tak strašně nesympatická (tupě vyjevenej ruskej ksicht), že dlouho nepamatuju seriál, kde by mi hlavní představitel tak vadil. Když pominu tyto nesympatie, pořád se to nějak vleče, nemá to spád, postavy jednají nelogicky, animace vlků taky dost hrozná. Nevidím moc důvodů proč na to koukat dál. Přesto jsem dokoukala do konce serie - malinko se to rozjede, ale stejně nebaví.(15.2.2014)

Dala bych tři hvězdy, ale tento seriál mi kvalitně vyplňoval čas během ranního žehlení vlasů a rozhodně nebyl tak nudný, jako například seriál Všemocný a podobné akčňáky nebo detektivky, kterým nikdy právě víc jak tři hvězdy nedám. Každopádně je to jistá alternace Upířích deníků - shodná jména, luxusní dobový dům, klan mýtických bytostí a za vším hledej ženu.(11.12.2017)

Osobne som celkom stotožnená s percentuálnym ohodnotením tohoto seriálového počinu. Príbehovo má tento seriál neuveriteľný potenciál zaujať, hlavne mladšiu verejnosť. Musím povedať, že do istej miery bol tento potenciál využitý a ako obyčajný divák si prídete na svoje. Bohužiaľ hlavné mínusy tohto seriálu sú niektoré dejové linky, ktoré pôsobia skôr komicky ako strašidelne. Preto, som pri pozeraní nadobudla pocit, že tvorcovia chceli priblížiť život vlkolakov podobne ako v True Blood, priblížili život upírov. Akosi komicky, hororovo s takým divným pocitom po dopozeraní. Tento seriál však zo scenárom a s obsadením aké má nemá šancu sa tomuto čo i len priblížiť. V každej časti máte aspoň jednu intímnu scénu a tvorcom bolo očividne jedno, kto je v hlavnej úlohe tejto scény. Hlavný hrdina sa zas skoro v každej scéne vyzlieka (nie že by som sa sťažovala, ale po treťom raze to prestane byť natoľko zaujímavé). Napriek tomu osobne považujem výber hercov za príjemný, rovnako ako i prostredie a špeciálne efekty. Celkovo sa pobavíte, taká oddychovka, pri ktorej nemusíte veľa rozmýšľať. 50%(21.2.2016)

Hm.... První dva díly nic moc, ale třetí už byl o něco lepší a dokonce se to i rozjelo. Divné je, že se těším na další díl. U hlavních hrdinů jsem pořád zmatená a oni pořád melou to svoje aniž bychom věděli o co go. Jediný koho jsem zatím nepřekousla je Clay, ten chlap je divne a mám pocit, že sám neví co je vlastně zač. No uvidíme jak půjdou díly dál, jestli budu pokračovat nebo se se seriálem rozloučím.(28.1.2014)