Reklama

Reklama

Bitten

(seriál)
Trailer
Drama / Fantasy / Horor
Kanada, (2014–2016), 24 h 18 min (Minutáž: 43–45 min)

Tvůrci:

Daegan Fryklind

Předloha:

Kelley Armstrong (kniha)

Hudba:

Todor Kobakov

Hrají:

Laura Vandervoort, Greyston Holt, Greg Bryk, Steve Lund, Michael Xavier, Genelle Williams, Tommie-Amber Pirie, Paul Greene, Natalie Brown, (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(33)

Obsahy(1)

Námět seriálu založen na knize od Kelley Armstrong - Otherworld. Děj vypráví o prvním vlkodlakovi ženského pohlaví na světě - Eleně Michaels, která rok od doby, kdy byla pokousána, pracuje jako novinářka v Torontu. Zároveň se snaží utajit své prokletí před svou matkou a navíc ke všemu ostatnímu je nucena čelit své vlastní minulosti, když narazí na první vlkodlačí útočiště... (iLeGaL)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 35 Dokoukáno: 8 Zahozeno: 17+1 _ Byl jsem docela zvědav jak tohle dopadne, ale tušil jsem, že asi ne moc dobře. Už od prvního dílu slabota, děj nijaký, herci nesympatický a hlavně nuda. Hodně se o tom mluvilo kvůli Lauře, ale tu jsem nemusel ani jako Supergirl, takže tohle není nic pro mě. 35% ()

moikki 

všechny recenze uživatele

Nejsou to sice další upíři, ale jsou to další vlkodlaci. Když jsem uviděla pilot, tak jsem se ze zvědavosti podívala. Překvapilo mě, jak je hlavní hrdinka nesympatická, ale také to, že nějaký hlubší příběh asi moc čekat nemůžu. Druhý díl už byl z čiré zvědavosti, co se vlastně bude dít. Tak jsem se dozvěděla, že tu máme milostný trojúhelník a vraha. Co bych asi vypíchla je animace vlků, která je celkem zajímavá. Asi zkusím ještě pár dílů, jestli se nestane něco, co by mě začalo bavit, ale zatím si myslím, že se bez tohoto seriálu celkem obejdu. ()

Reklama

Eawy 

všechny recenze uživatele

Osobne som celkom stotožnená s percentuálnym ohodnotením tohoto seriálového počinu. Príbehovo má tento seriál neuveriteľný potenciál zaujať, hlavne mladšiu verejnosť. Musím povedať, že do istej miery bol tento potenciál využitý a ako obyčajný divák si prídete na svoje. Bohužiaľ hlavné mínusy tohto seriálu sú niektoré dejové linky, ktoré pôsobia skôr komicky ako strašidelne. Preto, som pri pozeraní nadobudla pocit, že tvorcovia chceli priblížiť život vlkolakov podobne ako v True Blood, priblížili život upírov. Akosi komicky, hororovo s takým divným pocitom po dopozeraní. Tento seriál však zo scenárom a s obsadením aké má nemá šancu sa tomuto čo i len priblížiť. V každej časti máte aspoň jednu intímnu scénu a tvorcom bolo očividne jedno, kto je v hlavnej úlohe tejto scény. Hlavný hrdina sa zas skoro v každej scéne vyzlieka (nie že by som sa sťažovala, ale po treťom raze to prestane byť natoľko zaujímavé). Napriek tomu osobne považujem výber hercov za príjemný, rovnako ako i prostredie a špeciálne efekty. Celkovo sa pobavíte, taká oddychovka, pri ktorej nemusíte veľa rozmýšľať. 50% ()

Pegas1632 

všechny recenze uživatele

Odkoukáno prvních 5 dílů. Hlavní hrdinka je tak strašně nesympatická (tupě vyjevenej ruskej ksicht), že dlouho nepamatuju seriál, kde by mi hlavní představitel tak vadil. Když pominu tyto nesympatie, pořád se to nějak vleče, nemá to spád, postavy jednají nelogicky, animace vlků taky dost hrozná. Nevidím moc důvodů proč na to koukat dál. Přesto jsem dokoukala do konce serie - malinko se to rozjede, ale stejně nebaví. ()

zsn 

všechny recenze uživatele

Dala bych tři hvězdy, ale tento seriál mi kvalitně vyplňoval čas během ranního žehlení vlasů a rozhodně nebyl tak nudný, jako například seriál Všemocný a podobné akčňáky nebo detektivky, kterým nikdy právě víc jak tři hvězdy nedám. Každopádně je to jistá alternace Upířích deníků - shodná jména, luxusní dobový dům, klan mýtických bytostí a za vším hledej ženu. ()

Galerie (473)

Reklama

Reklama