Nastala chyba při přehrávání videa.
 • barbara5
  **

  Hledáte takový ty seriály, u kterých se vám bude dobře usínat, protože potřebujete jen zvukovou stopu (občas možná i tu vizuální)? Tenhle patří mezi ně. Nic velkýho se tam neděje (zhodnoceno po shlédnutí tří dílů), když si na chvíli odskočíte a necháte Bitten puštěný, o nic zásadního nepřijdete. Asi tak. Začalo to serošama s upírama. Nyní přichází "velká" změna aneb seriály o vlkodlacích. Fakt nevim, co bude dál(29.1.2014)

 • sarkareifova
  *****

  Tak za prvé: Musím odporovat komentářům typu " je to další seriál o vlkodlacích/upírech a bla bla bla." Upíra, čarodějnici a nic jiného kromě vlkodlaků tady nehledejte. No jo, ale tak se pozná komentář těch, co viděli jen úvodní díl. A za druhé: Bitten je v téhle kategorii seriálů naprostý TOP, nic lepšího a napínavějšího jsem zatím neviděla. Od úvodního až do posledního dílu je to jízda plná akce, o něco méně je tam brutality a občas i ta láska se tam najde. Nemluvě o tom, že herci jsou fakt skvělí a nejsou to teenageři. Tenhle seriál určitě není určen pro "vypatlané teenagery", ba naopak si myslím, že tady je potřeba přemýšlet a spojovat si věci dohromady.(28.8.2014)

 • Lavinia
  *

  No pejskové jsou hezoučcí ... co mě vždycky otravuje na vlkodlačích výtvorech, je ono trapné čekání potenciálních obětí či šokovaných, až se ten blboun konečně dopromění. Místo aby ho přetáhli po hlavě a zdrhli. Seriálek docela klidný, koukatelný, rozhodně vzbuzuje důvěru v lepší náturu člověka, když jim ty šatečky nikdo nekrade. --- Doplněk po nekonečně mnoha dílech (aspoň mi to tak připadá): děj jde od blbého k blbějšímu. Smečka o velikosti snad 5 lidí drží území, které chtějí vlkodlaci-bezzemci snad o 10 lidech, ale neumějí jim dát do zubů a zabrat je - proč, proboha? - unylá krasavice s citovými problémy otravně kmitá mezi smečkou lidskou a čtyřtlapou a furt neví, kam patří - kdo o ni vlastně stojí? - a tajuplné vraždy jsou tak nesmyslné a jasné, až by každý průměrný divák detektivek brečel. A tak snad jen ty pejskové jsou hezoučcí ... ale je jich čím dál méně a sami to nevytrhnou. Vzdávám to.(20.8.2014)

 • Eawy
  ***

  Osobne som celkom stotožnená s percentuálnym ohodnotením tohoto seriálového počinu. Príbehovo má tento seriál neuveriteľný potenciál zaujať, hlavne mladšiu verejnosť. Musím povedať, že do istej miery bol tento potenciál využitý a ako obyčajný divák si prídete na svoje. Bohužiaľ hlavné mínusy tohto seriálu sú niektoré dejové linky, ktoré pôsobia skôr komicky ako strašidelne. Preto, som pri pozeraní nadobudla pocit, že tvorcovia chceli priblížiť život vlkolakov podobne ako v True Blood, priblížili život upírov. Akosi komicky, hororovo s takým divným pocitom po dopozeraní. Tento seriál však zo scenárom a s obsadením aké má nemá šancu sa tomuto čo i len priblížiť. V každej časti máte aspoň jednu intímnu scénu a tvorcom bolo očividne jedno, kto je v hlavnej úlohe tejto scény. Hlavný hrdina sa zas skoro v každej scéne vyzlieka (nie že by som sa sťažovala, ale po treťom raze to prestane byť natoľko zaujímavé). Napriek tomu osobne považujem výber hercov za príjemný, rovnako ako i prostredie a špeciálne efekty. Celkovo sa pobavíte, taká oddychovka, pri ktorej nemusíte veľa rozmýšľať. 50%(21.2.2016)

 • AspireHD
  ***

  Ti, kteří hodnotili podle prvních dílů by měli svůj komentář smazat a napsat ho až po zhlédnutí celé série, protože Bitten mělo špatný rozjezd, ale závěr byl perfektní. Není to žádná teen kravina, ale je to hromada zvratů, krve, zlomenin a perfektních vztahů. Myslím si, že Bitten fakt stojí za překousnutí prvních pěti dílů.(9.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace