Reklama

Reklama

Bitten

(seriál)
Trailer
Kanada, (2014–2016), 24 h 18 min (Minutáž: 43–45 min)

Tvůrci:

Daegan Fryklind

Předloha:

Kelley Armstrong (kniha)

Hudba:

Todor Kobakov

Hrají:

Laura Vandervoort, Greyston Holt, Greg Bryk, Steve Lund, Michael Xavier, Genelle Williams, Tommie-Amber Pirie, Paul Greene, Natalie Brown, James McGowan (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(33)

Obsahy(1)

Námět seriálu založen na knize od Kelley Armstrong - Otherworld. Děj vypráví o prvním vlkodlakovi ženského pohlaví na světě - Eleně Michaels, která rok od doby, kdy byla pokousána, pracuje jako novinářka v Torontu. Zároveň se snaží utajit své prokletí před svou matkou a navíc ke všemu ostatnímu je nucena čelit své vlastní minulosti, když narazí na první vlkodlačí útočiště... (iLeGaL)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

Lavinia 

všechny recenze uživatele

No pejskové jsou hezoučcí ... co mě vždycky otravuje na vlkodlačích výtvorech, je ono trapné čekání potenciálních obětí či šokovaných, až se ten blboun konečně dopromění. Místo aby ho přetáhli po hlavě a zdrhli. Seriálek docela klidný, koukatelný, rozhodně vzbuzuje důvěru v lepší náturu člověka, když jim ty šatečky nikdo nekrade. --- Doplněk po nekonečně mnoha dílech (aspoň mi to tak připadá): děj jde od blbého k blbějšímu. Smečka o velikosti snad 5 lidí drží území, které chtějí vlkodlaci-bezzemci snad o 10 lidech, ale neumějí jim dát do zubů a zabrat je - proč, proboha? - unylá krasavice s citovými problémy otravně kmitá mezi smečkou lidskou a čtyřtlapou a furt neví, kam patří - kdo o ni vlastně stojí? - a tajuplné vraždy jsou tak nesmyslné a jasné, až by každý průměrný divák detektivek brečel. A tak snad jen ty pejskové jsou hezoučcí ... ale je jich čím dál méně a sami to nevytrhnou. Vzdávám to. ()

barbara5 

všechny recenze uživatele

Hledáte takový ty seriály, u kterých se vám bude dobře usínat, protože potřebujete jen zvukovou stopu (občas možná i tu vizuální)? Tenhle patří mezi ně. Nic velkýho se tam neděje (zhodnoceno po shlédnutí tří dílů), když si na chvíli odskočíte a necháte Bitten puštěný, o nic zásadního nepřijdete. Asi tak. Začalo to serošama s upírama. Nyní přichází "velká" změna aneb seriály o vlkodlacích. Fakt nevim, co bude dál ()

Reklama

Pegas1632 

všechny recenze uživatele

Odkoukáno prvních 5 dílů. Hlavní hrdinka je tak strašně nesympatická (tupě vyjevenej ruskej ksicht), že dlouho nepamatuju seriál, kde by mi hlavní představitel tak vadil. Když pominu tyto nesympatie, pořád se to nějak vleče, nemá to spád, postavy jednají nelogicky, animace vlků taky dost hrozná. Nevidím moc důvodů proč na to koukat dál. Přesto jsem dokoukala do konce serie - malinko se to rozjede, ale stejně nebaví. ()

moikki 

všechny recenze uživatele

Nejsou to sice další upíři, ale jsou to další vlkodlaci. Když jsem uviděla pilot, tak jsem se ze zvědavosti podívala. Překvapilo mě, jak je hlavní hrdinka nesympatická, ale také to, že nějaký hlubší příběh asi moc čekat nemůžu. Druhý díl už byl z čiré zvědavosti, co se vlastně bude dít. Tak jsem se dozvěděla, že tu máme milostný trojúhelník a vraha. Co bych asi vypíchla je animace vlků, která je celkem zajímavá. Asi zkusím ještě pár dílů, jestli se nestane něco, co by mě začalo bavit, ale zatím si myslím, že se bez tohoto seriálu celkem obejdu. ()

Eawy 

všechny recenze uživatele

Osobne som celkom stotožnená s percentuálnym ohodnotením tohoto seriálového počinu. Príbehovo má tento seriál neuveriteľný potenciál zaujať, hlavne mladšiu verejnosť. Musím povedať, že do istej miery bol tento potenciál využitý a ako obyčajný divák si prídete na svoje. Bohužiaľ hlavné mínusy tohto seriálu sú niektoré dejové linky, ktoré pôsobia skôr komicky ako strašidelne. Preto, som pri pozeraní nadobudla pocit, že tvorcovia chceli priblížiť život vlkolakov podobne ako v True Blood, priblížili život upírov. Akosi komicky, hororovo s takým divným pocitom po dopozeraní. Tento seriál však zo scenárom a s obsadením aké má nemá šancu sa tomuto čo i len priblížiť. V každej časti máte aspoň jednu intímnu scénu a tvorcom bolo očividne jedno, kto je v hlavnej úlohe tejto scény. Hlavný hrdina sa zas skoro v každej scéne vyzlieka (nie že by som sa sťažovala, ale po treťom raze to prestane byť natoľko zaujímavé). Napriek tomu osobne považujem výber hercov za príjemný, rovnako ako i prostredie a špeciálne efekty. Celkovo sa pobavíte, taká oddychovka, pri ktorej nemusíte veľa rozmýšľať. 50% ()

Galerie (473)

Reklama

Reklama