Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lavinia
  *

  No pejskové jsou hezoučcí ... co mě vždycky otravuje na vlkodlačích výtvorech, je ono trapné čekání potenciálních obětí či šokovaných, až se ten blboun konečně dopromění. Místo aby ho přetáhli po hlavě a zdrhli. Seriálek docela klidný, koukatelný, rozhodně vzbuzuje důvěru v lepší náturu člověka, když jim ty šatečky nikdo nekrade. --- Doplněk po nekonečně mnoha dílech (aspoň mi to tak připadá): děj jde od blbého k blbějšímu. Smečka o velikosti snad 5 lidí drží území, které chtějí vlkodlaci-bezzemci snad o 10 lidech, ale neumějí jim dát do zubů a zabrat je - proč, proboha? - unylá krasavice s citovými problémy otravně kmitá mezi smečkou lidskou a čtyřtlapou a furt neví, kam patří - kdo o ni vlastně stojí? - a tajuplné vraždy jsou tak nesmyslné a jasné, až by každý průměrný divák detektivek brečel. A tak snad jen ty pejskové jsou hezoučcí ... ale je jich čím dál méně a sami to nevytrhnou. Vzdávám to.(20.8.2014)

 • zsn
  ****

  Dala bych tři hvězdy, ale tento seriál mi kvalitně vyplňoval čas během ranního žehlení vlasů a rozhodně nebyl tak nudný, jako například seriál Všemocný a podobné akčňáky nebo detektivky, kterým nikdy právě víc jak tři hvězdy nedám. Každopádně je to jistá alternace Upířích deníků - shodná jména, luxusní dobový dům, klan mýtických bytostí a za vším hledej ženu.(11.12.2017)

 • Gogo333
  **

  Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 35 Dokoukáno: 8 Zahozeno: 17+1 _ Byl jsem docela zvědav jak tohle dopadne, ale tušil jsem, že asi ne moc dobře. Už od prvního dílu slabota, děj nijaký, herci nesympatický a hlavně nuda. Hodně se o tom mluvilo kvůli Lauře, ale tu jsem nemusel ani jako Supergirl, takže tohle není nic pro mě. 35%(11.3.2014)

 • Eawy
  ***

  Osobne som celkom stotožnená s percentuálnym ohodnotením tohoto seriálového počinu. Príbehovo má tento seriál neuveriteľný potenciál zaujať, hlavne mladšiu verejnosť. Musím povedať, že do istej miery bol tento potenciál využitý a ako obyčajný divák si prídete na svoje. Bohužiaľ hlavné mínusy tohto seriálu sú niektoré dejové linky, ktoré pôsobia skôr komicky ako strašidelne. Preto, som pri pozeraní nadobudla pocit, že tvorcovia chceli priblížiť život vlkolakov podobne ako v True Blood, priblížili život upírov. Akosi komicky, hororovo s takým divným pocitom po dopozeraní. Tento seriál však zo scenárom a s obsadením aké má nemá šancu sa tomuto čo i len priblížiť. V každej časti máte aspoň jednu intímnu scénu a tvorcom bolo očividne jedno, kto je v hlavnej úlohe tejto scény. Hlavný hrdina sa zas skoro v každej scéne vyzlieka (nie že by som sa sťažovala, ale po treťom raze to prestane byť natoľko zaujímavé). Napriek tomu osobne považujem výber hercov za príjemný, rovnako ako i prostredie a špeciálne efekty. Celkovo sa pobavíte, taká oddychovka, pri ktorej nemusíte veľa rozmýšľať. 50%(21.2.2016)

 • Pegas1632
  **

  Odkoukáno prvních 5 dílů. Hlavní hrdinka je tak strašně nesympatická (tupě vyjevenej ruskej ksicht), že dlouho nepamatuju seriál, kde by mi hlavní představitel tak vadil. Když pominu tyto nesympatie, pořád se to nějak vleče, nemá to spád, postavy jednají nelogicky, animace vlků taky dost hrozná. Nevidím moc důvodů proč na to koukat dál. Přesto jsem dokoukala do konce serie - malinko se to rozjede, ale stejně nebaví.(15.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace