Salem

USA, (2014–2017), 29 h 43 min (Minutáž: 43–60 min)

Hudba:

Tyler Bates

Janet Montgomery, Shane West, Seth Gabel, Ashley Madekwe, Tamzin Merchant, Xander Berkeley, Iddo Goldberg, Elise Eberle, Morgana Shaw, Stephen Lang (více)

Série(3) / Epizody(36)

Seriál odohrávajúci sa v násilnom období 17. storočia v Massachusetts poodhaľuje oponu smutne známych procesov s čarodejnicami v meste Salem, ako aj nevysvetliteľných, nadprirodzených udalostí, ktoré poháňali dianie počas tejto temnej stránky amerických dejín. Bosorky sú skutočné, ale nie sú také, ako ich vidia ostatní.
Hlavnými postavami seriálu sú John Alden (Shane West), ktorý sa vracia z vojny a nachádza svojho priateľa Cottona Mathera (Seth Gabel), ako riadi procesy s čarodejnicami. Stretáva aj svoju bývalú lásku Mary Sibley (Janet Montgomery), ktorá je vydaná za staršieho, no bohatého muža, Georgea Sibleyho (Michael Mulheren). Napriek nepriaznivým okolnostiam a prostrediu riadiaceho sa pravidlami puritánskeho života, sa vzťah medzi Johnom a Mary opäť obnoví. (Incantator)

Recenze uživatele Astaroth12 k tomuto seriálu (5)

Til Death Do Us Part (2015) (S02E10)

Popravde toľko hlúpostí nebolo v žiadnej časti ako práve v tejto. Nasa milá čarodejnica to mohla razantne ukončit, nestalo sa tak, lebo?????? Bola hlúpa alebo preto, že scenárista či reziser chcel tuto sériu prehupnut do dalsieho levelu a tak sa dopustili veľmi veľa prešľapov. I keď mala vysokú uroven čo sa týka vizuálu, po obsahovej stránke bola ťažko chudokrvná ()

On Earth as in Hell (2015) (S02E11)

Táto časť ukázala, aká je (bola) slabá celá séria. Ked Killer carodejnic krvacal, smrtozrut bol na koni, ale ako sa nas velký pán pozviechal, smrtozrut nemohol celit nevyhnutnému, ale radšej ušiel. Prave v tejto sérii to bolo nastavene tak, že prekvapenia sa nekonali a v tejto časti to bolo vážne pravidlom ()

Midnight Never Come (2015) (S02E12)

Ked niekto neustale dostáva na picu je jedna vec, ale ked su rozohrate karty len v prospech jednej osoby je vec druha. Normalne vraciam, aký vrchol bol koniec prvej serie a aký odpad je koniec tej druhej. ()

The Witching Hour (2015) (S02E13)

Tak toto áno, je tu fenomenálny súboj dvoch najhlavnejších postav a je naozaj parádny. Je tu i jedno vzrušujúce úmrtie tej čo nikdy nehrala fér. Naozaj tato cast je dokonala, je tu toho toľko ako v tejto sérii nebolo za 12 častí. Jedine vo ma mrzí je Annie Hall, ta mi bola od začiatku sympatická a blízka(hlavne tá naivita), po tejto časti sa stal pravý opak, neznášam ju. Malá sku....á šeda myška. ktorá vodu káže, ale borovičku slope. ()

Season 3 (2016) (S03)

Je to ťažký pruser a trocha nechapem, prečo som tejto sérii dal 1* i keď si zasluzila čistý odpad. Problémom je hlavne postava Jebnutéj Anne Hall, kto tento seriál pozoroval vie, že nemala nijakého ucitela, nikto jej nepomáhal a tak tie vsetký sračky vzišli od scenáristu, sama sa to naucit nemohla. Kazdy carodej mal ochrancu, ona nie a i tak....... Total posraný dej, len dufat, že nikoho nenapadne dalsia séria. ()