• Mik_e
  ***

  Amík přijede do Švédska za přítelkyní, a samozřejmě následuje jeden trapas za druhým. Zatím jsem viděl jen první sérii, a celkový dojem je dost rozpačitý. Prvních šest dílů je vážně sranda, typický sitcom, dá se jedině doporučit. Ve zbylých čtyřech dílech se najednou úplně otočí - řeší se vztahy, dochází i k velmi vážným situacím, humorné momenty velmi často sklouzávají spíše do pocitu trapnosti. Uvidíme co druhá série, první po slušném rozjezdu zanechala hořkou pachuť..(27.4.2015)

 • NJD
  ****

  Povinost pro všechy cizince, kteří se chystají do Švédska :) No dobře, povinnost asi ne, ale jako pohled na švédskou mentalitu to není vůbec špatný...a obzvlášť pozoruhodný to musí být pro Američany. Jako ve většině seriálů se i ve Welcome to Sweden střídají slabší momenty s lepšíma, ale za originální téma dávám slabší 4* (a v mém hodnocení nehraje vůbec žádnou roli fakt, že se do Švédska zítra na půl roku "stěhuju" :))(17.1.2015)

 • KevSpa
  ****

  Pohodová komediální podívaná o kulturních rozdílech, která mě od prvních minut chytla. Takhle sympatický komediální seriál jsem vskutku nečekala a věřím, že další díly nebudou o nic méně zábavné. První dva díly - 90% Ačkoli ne všechny epizody byly plné třeskutého humoru a sem tam se i nějaká ta trapnější chvilka našla, je Welcome to Sweden jednou z nejpovedenějších komedií roku. 1. série - 80%(19.5.2014)

 • Pajky3
  ***

  Na Welcome to Sweden jsem se dočetl poměrně dobré reference a tak jsem byl opravdu zvědavý, co tenhle seriál nabízí. Ale abych pravdu řekl, odcházím trochu zklamaný. Greg Poehler bohužel není tak vtipný jako jeho sestra Amy a hlavní problém je, že jeho postava Bruce tam nemá vůbec žádného solidního spoluhráče. Všechny ostatní postavy mi přijdou opravdu nezajímavý a i Bruce se občas chová jako pěknej vůl, přesto je z obsazení vážně nejlepší. Vtip se občas objeví, ale rozhodně jich není tolik, kolik bych čekal a vlastně nejvíc jsem se bavil, když je tam Amy Poehler jako Amy Poehler a Aubrey Plaza jako Aubrey Plaza (Třikrát hurá za Parks and Rec). Vím, že se seriál dočká i druhé řady, těžko ale říct, jestli se dočká i mě jako diváka...(3.11.2014)

 • Chen
  ****

  Milý zábavný sitcom, který nesází na kdovíjak rázný humor, ale na jemně štiplavé vtípky, které vyvolají úsměv na tváři. Seriál netlačí na pilu, pokud jde o gagy sázející na rozdílné životní styly v USA a Švédsku, nepřehání to s vtípky těžícími z kulturních odlišností, vlastně dané momenty působí relativně realisticky (což se dalo čekat, když je seriál inspirovaný zážitky Grega Poehlera) a mně to vyhovuje. Seriál je takové pohlazení po duši pro milovníky cestování a poznávání jiných kultur. A navíc je velmi dobře obsazen. 8/10(16.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace