Komentáře uživatele nula87 k tomuto TV seriálu

Výborný krimiseriál, který se soustředí jak na tu kriminální linku, ale také na rodinné zázemí hlavní policistky, které s tím úzce souvisí. A obojí dělá skvěle.(1.12.2017)

Rozehráno skvěle, a to v první epizodě jde. Těším se na další díly.(12.9.2017)

Na povrchu se toho vlastně v tomhle díle moc nestane, ale dole to začíná bublat a vřít velmi výrazně. Po seznámení se všemi postavami v prvním díle se nám teď velmi výrazně vyprofilovala jak Catherine, tak Tommy Lee, a taky k dalším postavám jsme se dozvěděli spoustu pro budoucnost užitečných věcí (Kevin s manželkou, bývalý manžel Catherine,...)(14.9.2017)

Jak jsem u minulého dílu psal, že to spíš bublá pod povrchem, tak rozbitým světlem dodávky se to všechno vyvalilo na povrch jako u vybuchlé sopky. Teď věřím, že už to pojede v nastoleném brutálním duchu až do konce. Spoiler!Tommy Lee přebral iniciativu, Catherine je bohovsky na*raná na všechno a na všechny, Kevin se snaží umýt si ruce, a Ann pravděpodobně nečeká nic hezkého.(20.9.2017)

Další eskalace vlastně všeho - dramatu, násilí a v neposlední řadě i výrazných překvapení.(6.10.2017)

Epizoda sice trochu přešlapuje na místě, co se týká posunu děje, ale jinak je našlapaná depresí a bezvýchodností.(9.10.2017)

Důstojné zakončení první série. Sice tam bylo pár pro mě nedokonalostí, ale celá série si udržela velmi kvalitní laťku.(22.10.2017)

Šťastné údolí je jedním z nejlepších počinů na poli seriálové krimi, které jsem poslední dobou viděl. Vůbec bych se nezlobil za pokračování.(1.12.2017)

Catherine prostě přitahuje průsery a nešťastné náhody všeho druhu. Opět zajímavě rozehrané.(14.11.2017)

Opět se to velmi slušně rozjíždí - jak hlavní případ, tak boční linie - alkoholismus Clare, Johnova nevěra a nová učitelka ve školce. Ze všeho se doufám vyvine něco zajímavého. A těším se na další vývoj Ann coby policistky.(14.11.2017)

Zamotává se víc a víc, a to jak hlavní případ, tak především osobní rovina Catherine s Ryanem.(20.11.2017)

Schyluje se k něčemu velkému, a to na více frontách...(20.11.2017)

Pomalu se nám začíná krystalizovat vyústění celé 2. série, které asi nebude moc hezké - přesně v duchu této krimi.(1.12.2017)

Jak jsem předpokládal, silný závěr se dostavil a nechal si i lehce otevřené dveře pro případnou další sérii. A byl bych za ni moc rád.(1.12.2017)