Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (více)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

PogoJoe

I když se mi zdá v posledních letetech poněkud přezombíkováno, pořád se dá natočit zdařilá nefalšovaně vtipná zombie taškařice plná milých malých nápadů a postaviček, která mi projasnila den a na kterou se po čase rád podívám znovu. PS: Sarah Dumont v bílém tílku a džínových minišortečkách - to je opravdu pastva pro oči... ()

JohnMiller

Herecké obsadenie mi ktovie ako nevoňalo, koncept skautských lúzrov ešte menej no nakoniec to nebolo také zlé ako som prv čakal. Pomiešať rôzne zombie klišé a potopiť ich v krvi vo vnútornostiach a lacných fekálnych vtipoch sa tentoraz tvorcom vyplatilo. Keď si prehrávam niektoré scénky znova, tak sa divím sám sebe, že ma to tak bavilo. Pozeral som to s partiou kamarátov a prítomným alkoholom, možno tam bude pes zakopaný. ()

Dexter1

Ja som sa bavil kráľovsky, od prvého lip syncu až po posledný "michaelbay zaber". V podstate teenagerská záležitosť sa ani nesnaží tváriť, že ide o niečo viac. Vtípky skvelo načasované, masky veľmi obstojné a sem-tam nejaký ten gore efekt. Miestami sa dokonca objavujú aj odkazy na iné filmy. Každopádne Landon sa vykašlal na strašenie pred kamerou a vrhol sa na komédiu s horovými prvkami a myslím, že obstál na výbornu. Dúfam, že sa ešte niekedy pustí do takéhoto niečoho. Odporúčam všetkým, ktorý už dlho márne pátrajú po hororovej komédii. ()

TheDon

I´m gonna love you, like a black widow baby ! Wawawewa ! Takže asi takhle, mladí skautíci boujující se zombie zamořeným městem. Nic novýho pod sluncem. Ale....tohle je jedna z nej zombie komedií co jsem kdy viděl, nabitá hláškama, vtipnejma netrapnejma scénama, spousta gore a hlavně třema prdelema nápadů, který jste v zombie flicku nikdy neviděli. A to nekecám. Když si se zombie zapějete Britney Spears, nebo si šáhnete na silikony zombie policajtky, nebo visíte za ptáka zombie dědouše z okna. Já jsem se u toho královsky bavil a všem pičounkům, kteří jsou schopni ohodnotit tohle movie dvěma hvězdama bych snad jen vzkázal....aby vás pes jebal do nohy ! 105 % P.s: Ben je mladej Tom Hardy, to je neuvěřitelný, jak jsou si podobní. ()

M.i.k.e

průměrná zombie šílenost,která i přes skauty nepřináší krom pár slušných vtípků vlastně vůbec nic nového...60% ()

zdenotvor

Velmi prijemna zombie komedia. Humor bol 10/10 naozaj trefne vtipky (tahanie zombieka za penis, velke zombie kozy a pod.). A po hororovej stranke tiez nezaostava, takze davam 5* kedze to bola pre mna najlepsia hororva komedia za poslednu velmi dlhu dobu. ()

honajz2

Prostě "komedie", u které nesmíte myslet. Bohužel, komedie to je dost trapná, ačkoli nějaké světlé momenty má. No co, dokukat do konce se to ale dalo, nemůžu říct, že bych se nudil, takže za 2* ()

Figu

Tak nějak jsem se už chystal do hajan, když tu jsem zahlídl při přepínání programů tři skautíky při kempování... Poté jsem si přečetl název filmu, příběh o čem že by to mohlo být, no a docela mě to zaujalo. Tak jsem držel co to šlo. Ono není prdel točit žánr horor/komedie dokupy, na tom už si pár frajerů vylámalo klofáky, ale když to vyjde, je to fajn a v podstatě taková jedinečnost. Tady to samozřejmě Landon hrál hodně vostře a šikovně především na diváky mužskýho pohlaví se Sarah v obtáhlím tílku s brokovnicí sevřenou ve dlaních. Taky si zde hodně šikovně střihl roli vycházející hvězda Sheridan, no a v neposlední řadě scénka zombí kozy, tak ta byla tou třešničkou! Jo, správná ujetá pičovinka, která pobaví a neurazí. 60% ()

cariada

Po čase zase hodně dobrá zombi komedie, u který se válíte smíchy, ano začátek trochu drhne, ale velice rychle se to rozjede ke spousty šílenostem, které by vám ani nenapadly. Viz třeba držet se z okna za penis zombíka či ošahávat kozy zombi policistce , a nebo když zombi líže holce frndu či bába žužlá klukovi zadek (přišla o protézu) a podobných ujetin je tam spousta. Na co všechno tvůrci nepřijdou. Rád bych další podobný filmy. ()

Nach

"Tak nám začala zombie apokalypsa skautíci. Co uděláme? Ne, nebudeme hledat rodinu. Ani se nepokusíme uniknout z nakažené zóny. Bohužel Zoubku, ani naše lásky nebudeme kontrolovat, zda-li jsou v pořádku. Správný skaut při Zombie apokalypse začne všechno kolem sebe řezat na kusy. Když uvidí poloobnaženou zombie policistku s plnými ňadry, ihned ji osahá a poté začne rabovat po okolních budovách a obchodech, aby si mohl udělat lepší zbraně na co nejnechutnější zabíjení dalších zombíků. Jo a taky si počítáme utržené penisy, protože to je In a za každý penis je dvacet bodů k dobru. Že to skautští bratři nemá žádnou reálnou logiku? No a? Je to ale švanda! Na rovinu si řekněme, že tohle snad ani nevznikalo podle scénáře. Tvůrci měli nějaké šílené nápady a okamžitě je začaly realizovat, aby mohli záhy dát průchod dalším šíleným nápadům. Repliky postav jsou směšné, jejich chování taky. Ale jakmile dojde na akci, je nápaditá, brutální, vtipná a někdy i originální. Za to dva palce nahoru. Jinak nemám jiný důvod, proč se na tuto chujovinu dívat znovu. Svůj účel splnila, ale žádnou jinou nadstavbu nemá. 55% ()

joker.george

Hromada výrazných či skrytějších detailů nezvládla pohromadě udržet konzistentnější vyprávění, jehož všednost a béčkovost je naštěstí úspěšně rozbíjena výraznými a fungujícími pokusy o humor, hlavně díky pasujícím představitelům. Ale pokud chtěl snímek fungovat i jako horor, tak se mu to vůbec nepodařilo. ()

Rodriguez

Je to hovadina, ale sakra dobrá hovadina! :-) Něco takového mě dokáže solidně pobavit a proto mám podobné snímky rád a je mě úplně jedno, že to kolikrát logicky nezapadá do sebe. Čert to vem! 75% ()

Joges

Překvapivě dobré, nápadité a kompaktní. Docela jsem se bavil, i když to byla jen pouhopouhá blbina s přežitím hlavních hrdinů v moři nakažených vetřelců. Nesourodá trojice skautíků se servírkou na útěku, to je vážně dobrý nápad, jen nechápu, proč Američani musí skoro ze všeho dělat zombie apokalypsy. ()

C0r0ner

Je to přesně taková dementní sračka, jakou jsem si přál, a tak jsem mohl být v určitém rámci spokojený. Samozřejmě neexistuje pořádný děj, herecké výkony, nicméně kdo by od tohohle škváru čekal cokoli jiného než jednoduchou prdel, je idiot. Takže blbost jaksepatří, která si vůbec na nic nehraje. 70% ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman