Cabin Fever

• USA Cabin Fever: Reboot (pracovní název) (více)
Trailer 1

Partia mladých ľudí z veľkomesta sa prichádza odreagovať a užiť si voľný týždeň do riedko osídlenej oblasti. Po prvom kontakte s miestnymi obyvateľmi zisťujú, že nie sú úplne prívetiví, ale ich chata sa, našťastie, nachádza na samote u jazera. Po príchode sa začínajú venovať relaxu a večer zorganizujú menšiu párty pri ohníku. Pridá sa k ním aj náhodný okoloidúci, ktorý im prinesie marihuanu. Vraj má ešte nejaké povinnosti, takže musí odísť, ale sľúbi, že sa o malú chvíľu vráti. Partia sa presunie do chaty, a keď sa ozve klopanie na dvere, majú všetci radosť z toho, že sa poriadne nadrogujú. Za dverami však stojí niekto úplne iný. Je to muž, ktorý sa doslova rozpadá a hnije zaživa a prosí partiu o pomoc. Partia tak zisťuje, že namiesto príjemného oddychu musí čeliť neznámemu vírusu, ktorý sa šíri nezastaviteľným tempom, a požiera všetko, čo mu príde do cesty. (Marceloo)

Trailer 1

Real Tom Hardy

Čaro pôvodnej snímky, ktorú si s odstupom času začínam viac vážiť, je nenávratne preč a v tomto smere nezostalo nič. Ani ako-také napätie, ani vystrájanie svojského charakteru "tretieho kolesa" Berta, ani zmyselnosť Ceriny Vincent a dráždivosti jej konania. Chýba aj ťaživosť lesných tieňov, čiernota tmy a chlad noci. Všetky elementy filmu, vrátane spracovania a prevedenia, sú minimálne o triedu horšie než v Eliho rež. debute, kvôli čomu zrejme kritici aj diváci na tejto prerábke nenechali nitku suchú (0% RT / 3.7 IMDb), čo je ale na pováženie, nakoľko sa od seba príliš moc nelíšia a fundamentálne už vôbec. V rámci očakávaní položených nízko pri zemi a nie úplne negatívnym pocitom voči originálu je možné si (zatiaľ a dúfajme) posledný prírastok do série Cabin Fever s odretými ušami aj tak užiť. A aj som si. --- "Now, I can't believe we burned Cousin Henry." (x) ()

M.i.k.e odpad!

člověk by podle jména režiséra čekal že to bude fakt Zářiwný a ono je to absolutní a čiré zoufalství všeho a všech...napětí nula,scénař psal dement a zároveň nejspíš vybral i herce...respektive asi vzal první co šli zrovna okolo.Původní Cabin Fever jsem neviděl a po tomhle ani nechci...jediné plus za fajn přírodu...0% (PS : pokud si to člověk pustí 2x zrychleně,je z toho fajn komedie...) ()

kaylin odpad!

„Cabin Fever“ z roku 2016 je naprosto zbytečný film, který ukazuje, že Američané v hororu nemají vkus a podle všeho jim krutě docházejí nápady, když se rozhodnou remakovat něco takového. Ale Spider-Man by mohl mluvit. „Cabin Fever“ je směšný film, absolutně ničím nezaujme a hlavně ani nechce přijít s něčím novým, čímž by se od originálu alespoň trochu odlišil. ()

tron

Spoilery! Pár plusov by sa našlo. Výprava je krásna - luxusná chalupa pri jazere v lesoch. Herečky by sa dobre vynímali v hardcore porne, pár scén je odpudivých (čo je pre infekčný hororový triler pochvala) a k dispozícii je i príjemná erotická scénka. Potom na opustenú krajinu padne súmrak a začne pršať a atmosféra skutočne OK. Tým by sme však s plusmi končili. Film je strašne nesympatický, za čo môžu odpudivé, nemorálne postavy, ktoré chladnokrvne zaživa upália chorého chlapa, ale majú etický problém zastreliť besného psa, ktorý ich chce roztrhať. Policajtka je informovaná, že oproti nej stojí pravdepodobne trojnásobný vrah, celý od krvi a správajúci sa vyložene agresívne a útočne, ale ona ho nechá žiť, lebo pár desiatok hodín predtým si s ním fajn pokecala. Keď ale má z kríka brutálne odsnajperovať chudáka chalana, ktorý o nej vôbec nevie a len tak tam stojí, napáli to doňho ako do najväčšej svine sveta. Šerif ju vysielačkou informuje o minimálne trojnásobnej vražde, keď ale na miesto činu o pár hodín zavítame, všetko je v pôvodnom stave a po polícii ani stopy. A ďalšie perly. Každých pár minút príde WTF scéna, ktorá vás prinúti pootvoriť ústa a zabudnúť dýchať. Odporúčam pasáž, v ktorej drsná policajtka stojí pol metra od zničeného džípu celého od ľudskej krvi, ktorá z neho doslova kvapká na zem a nepripadá jej na tom nič zvláštne. Nerozumiem, ako až takéto blbosti môžu prejsť v strižni alebo ešte lepšie ako vôbec scenár s takými nelogickými hovadinami môže byť schválený a následne sfilmovaný. To vážne nikomu neprekážalo? Režisérovi? Producentovi? Nie? Nič? Vážne? ()

Yoshitsune

Tak originál nepřekonán, to je jasný. Ale co mně nejvíc štvalo, bylo chování postav, všech nejen mládeže. Chápu že tvůrci měli nějaký omezený rozpočet, ale že by až tak omezený, aby se kvůli tomu, postavy museli chovat jako naprostý imbecilové, to je pro mně novinka. Další vtip přichází, kdy se mládež začne hádat a přetahovat o M4A1 kterou sebou přiveze jeden z členů, kam se poděla stará tátova brokovnice ?? No aspoň že tvůrci měli na nějakou tu krev a lehký gore, ale ani tady se žádné terno, jako v původním filmu se nekoná. No takže nejlepší, je tady to zapalování lidí, hezky hoří, ale to je vše, žádný orgie se nekonají. Co však stojí za pochvalu je soundtrack, ten je fakt dobrej a když dojde na ty "kritické situace" tak se Kevin rozjede na plno a dodává filmu aspoň trochu napětí. Na to, že tenhle remake, má na chlup stejnou stopáž, tak nudí, nudí docela dost, takže je fajn to zapalovaní, výborná hudba, jo a K-9 můj přítel se studeným čumákem, je docela dobrej hafík. ()

• V čase 1:31:50 si lze všimnout, že jeden z mrtvých dýchá. (Kudly4)
  • Na začátku filmu, při jízdě skupinky hlavních hrdinů, hraje hudba z legendárního hororu Osvícení (1980). (Nikolas__)
  • Film sa natáčal v americkom štáte Oregon. (Jello Biafra)