Reklama

Reklama

Ghoul

  • Slovensko Ghoul
Trailer 2

Trojice filmařů se vydává na Ukrajinu s cílem natočit unikátní dokument o kanibalismu. Strašlivý hladomor v letech 1932-1933 tu dohnal spoustu lidí k děsivým činům. Nečekaně se jejich pátrání začíná propojovat s příběhem jednoho z nejzvrácenějších zločinců novodobé historie, kanibala Andreje Čikatila. Během 12 let spáchal přes padesát brutálních vražd, při nichž své oběti částečně snědl. Společně s místní tlumočnicí, průvodcem a senzibilkou se snaží odhalit tajemství domu, kde se vše odehrávalo. V opuštěném stavení uprostřed ukrajinských lesů se z filmařů i jejich doprovodu však brzy stávají nedobrovolní vězni. Stísněný pocit ve zdech domu se mění v děsivá setkání s jiným světem. Ze záměru natočit dokument se stává hrůzyplný boj o život. Nikdo netuší, kdo nebo co je TAM VENKU... (Bioscop)

(více)

Diskuze

S.Quentin QUALE

S.Quentin QUALE (hodnocení, recenze)

chaometic

:D Propaganda!!! :D Dnes se tomu říká promotion (PR), ale to je na Vaši generaci moc složitý slovo, co? Vy by jste zas potřebovali stupnici do -5, kdyby jste věděli, co je to opravdový filmový odpad bez nápadu... :P

na příspěvěk reagoval Abes, chaometic

S.Quentin QUALE

S.Quentin QUALE (hodnocení, recenze)

Fakt si užívám, jak tady plačou trotlové, co mají zlídnutých 16,5 hororů nebo napráskali všem Paranormal Activities odpady. V porovnání s některými díly PA je Ghoul nadprůměrným FF, ale mě teda zaráží, co takový člověk od toho filmu očekával. To si pak můžu jen poklepat na čelo, proč za něco takového daný jedinec vyhazuje prachy. Haters gonna hate....

na příspěvěk reagoval chaometic, Martin741

Uživatel Abes smazal svůj příspěvek.

maxmax329

maxmax329 (hodnocení, recenze)

Před premiérou jsem tu psal že to bude tuctovej sranec.Asi budu věštec sranec to byl a pořádnej.V kině jsem si chěl odplivnout...

 (hodnocení, recenze)

Já to taky čekal lepší.....hodně věcí v tom filmu nedávalo smysl, jinak mě film držel celou dobu tak ''trochu'' v napětí a chtěl jsem vědět o filmu a kanibalovi co nejvíce......slabší tři. Na české poměry průměrný snímek. Ale trochu zklamání rozhodně bylo.

na příspěvěk reagoval Abes

R3d_D4rk

R3d_D4rk (hodnocení, recenze)

vcera som bol na tom v kine .. uz som sa dlho tak nezasmial na horore, naposledy som sa tak dobre bavil na paranormal activity .. nic ine ako komedia tento film

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

chaometic

chaometic (hodnocení, recenze)

internet není moc spolehlivej v těhle věcech, ruce pryč o podobných spolků at nabízej cokoliv..

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

chaometic

chaometic (hodnocení, recenze)

mě se nelíbí tvoje profiovka.

jsi amateros a dáváš si znak iluminátů o kterých stejně víš kulový

na příspěvěk reagoval Beckett51

chaometic

chaometic (hodnocení, recenze)

Bonaci

jasně chápu, já bych včera na tomto filmu a moc dbrý ohlas to nemělo. a když vidím na csfd registraci teprve nedávno a 20-30 bodů je to shit

Příspěvek byl smazán administrátorem.

chaometic

chaometic (hodnocení, recenze)

ty lidi se snad zaregistrovali, aby ovlivnili hodnocení a návštěvnost.

Ghoul je pitomost na entou..

na příspěvěk reagoval Bonaci

TasteLess

TasteLess (hodnocení, recenze)

no, tak nebylo to špatný. bejt to americkej film, tak zapadne mezi milion podobných, zato v čechách de o naprostej přízrak. co mě sralo, je typickej fail většiny duchařin a to zvukový lekačky, dost laciný a suchý. ve druhý půlce se nějaká atmoška dostaví, něco málo gore taky. každopádně Jáklovi fandim, věřim, že nám jednou naservíruje pořádnou bombu.

Reklama

Reklama