Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí veškerá legrace a že legendární Červenou mučírnu předělají na dětský pokoj, nemůžete se víc mýlit. Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Ana se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci a je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů. Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem“, protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv. Jenže Anastasia už dávno není ta rozklepaná studentka, jež má napsat rozhovor s miliardářem, ale čím dál sebevědomější paní Greyová, která ví, že i svoboda může mít až padesát odstínů, a o žádný z nich nechce přijít – Jacku Hydeovi a dokonce i manželovi navzdory. (CinemArt)

Chundys

Musím uznat, že to byl nejlepší díl z trilogie a taky tam bylo asi nejvíc erotiky za celé tři díly :-)... Jinak prostě horší průměrná romantika :-) a vidíte ženský! Christian Gray není dokonalý, neumí vařit :D ()

Bozvav odpad!

Tak to už je i na mne moc velká sračka. Kdyby to byla jednička, tak dám jednu hvězdu z milosti nablblému romantickému filmíku pro kravky. takto jsem zhnusena a přeslazena. Jdu si udělat test na krátkodobý curk. ()

Evander

Tohle je opravdu moc špatné! Jak jsem se zastával prvního dílu, tak zde nemohu. Je to prakticky totální odpad, příběh naprosto beze smyslu a celý tento výtvor se z určitého úhlu pohledu dá vnímat i jako souhrn reklam na různé více či méně luxusní statky. V polovině filmu jsme se ženou oba chtěli odejít z kina a druhou polovinu tak již víceméně jen přetrpěli. Hvězdičku tedy dávám výhradně za skvělé audiovizuální zpracování, byť tentokráte mi hudba nebyla tak blízká, jako v předchozích dvou dílech. 25% ()

BOURQUE

Knihu som stále nečítal, ale ani toto posledné dielo (hlavne z filmového hľadiska) sa nezdá byť úplne v poriadku (minimálne pre mňa). Len málo scén je vypracovaných na prijateľnej úrovni. Hlavná dvojica stále vypadá dobre, tá chémia pred kamerou podľa mňa (stále) funguje. V dnešnej dobe však s tým „ten istý film“ je ťažký predať. Záver spíš kompromis a veľmi zjednodušený. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Flavors

Jsem říkala, že už další pokračování vidět nechci. Ale vzhledem k tomu, že to bylo v rámci holčičího večera s vynikajícím tramínem z Moravy a spoustou legrace, se to dalo vydržet. Takže budiž za ** i přesto, že hlavní hrdinka je retard a hlavní hrdina citlivý sadista. ()

figliar

Tak, konečne sa tento romantický fetiš príbeh dočkal svojho veľkého finále. Jedná sa však o jednoznačne najslabší diel. Aj keď som nikdy knižnú predlohu nečítal, film neponúkol žiadne prekvapenie. Zápletka, ak to tak môžem nazvať, priehľadná a hlúpa, tak ako aj detektívne zručnosti Dakoty Johnson, či umelecký prednes Jamieho Dornana. Dialógy, tak ako aj v prvých dvoch častiach, stoja za starú ,,Bellu" (narážka na Twilight) a rýchle ukončenie trilógie, asi behom 5 minút, len potvrdzuje, že scenárista nedokázal z predlohy vyždímať ani o kvapku naviac. Hodina a pol prázdnych rečí a nezmyselných manželských klamstiev a skrývačiek. Dokonca aj erotiky bolo v tomto filme až primálo (1 krátka scéna z Červenej miestnosti). Ale pravdu povediac, nečakal som ani o trochu viac. ()

Torgal odpad!

Achievement unlocked, celá odtieňová trilógia je za mnou a zodpovedne môžem povedať, že všetko podstatné by sa zmestilo do polhodiny, pričom posledný film by z nej tvoril päť minút. Toto je totiž definícia prázdnoty. Tu sa celý film NIČ nedeje. Nemôžem povedať ani "nič zaujímavé", lebo toto je doslova a do písmena jedno veľké NIČ. Film je z 95% rozhýbaný katalóg života boháčov, v ktorom sa môže zasnívať kuchárka školskej jedálne - luxusné dovolenky, autá, domy, sem-tam soft porno so sexy chlapom - a to je všetko. Toto je vyslovene plytvanie filmovým pásom. 1+/10 ()

Kingjiri

Snaha o thrillerovou zápletku by se dala pochválit, jenže by tyhle scény nesměly skončit dřív než pořádně začnou (ale nahlížim na to optikou fanouška danýho žánru). Ženský publikum thrillerem nepolíbený a trhající si rodidla při pohledu na pana Greye a představě, že tuhle pohádku žijou, asi tohle dilema fakt řešit nebude. Paradoxně nejvíc mě zklamal malej počet nechtěně vtipnejch scén, protože u minulejch dílů jsem se pobavil aspoň v tomhle směru. Při lepšim zpracování thrillerový dějový linky bych s čistym svědomim dal dvě hvězdy, takhle zustanu u jedný hodně silný za filmařinu a scénářem danou odvahu Anastisie zustat se sic bohatym, ale takhle arogantnim, egoistickym a žárlivym borečkem. ()

Rockerman

Podařilo se udržet úroveň, proto je to stejná pitomost, jako předešlé "Odstíny". Jedna hvězda za Dakotu "Vilhelmovou" Johnson. ()

LordMysti

No byl jsem na vážkách mezi 2 a 3 hvězdami a to je co říct... Třetí díl byl vážnější a tajemnější, ubylo trapného hraní si s bičíkem a celé to mělo více dramatickou tvář. Jo a jezdilo se tma správnou značkou aut :). ()

Primavera

Nenudilo to možno preto, že to má najkratšiu stopáž z celej troj-série. Čakala som viac poriadnej erotiky, ako to avízovali reklamy, ale film je zrejme určený pre tínejžderky, ktoré si ešte zamieňajú plácanie po zadku, ktoré dostali ako bábätká od rodičov s S-M technikami. Dej mizerný, ale hudba fajn, značkové handry fajn, celkovo to bolo pre mňa ako taký relax pri čítaní módneho mesačníku u kaderníčky. ()

Likan7

Vlastně ne tak strašný, jak jsem očekával. Všechny sexuální scény tu jsou už tak nějak navíc. Převážně mě při sledování tak nějak rušili, jakoby si James Foley řekl: "Dlouho si to spolu nerozdali, tak se spolu vyspí...v autě... na stole... kdekoliv.". Ve druhý půli se tahle romanťárna změní v neuvěřitelně pitomej thriller, který ukončí jedna špatně mířená rána z revolveru. Chápu, že tu máme předlohu a tý se musíme držet, ale budu si stát za názorem, že kdyby vynechali erotický scény a scény s zhryzeným exšéfem, byl by z toho pěkný romantický film za poctivý 3. ()

Armin82

Tak jsem se konečně dokopal i ke třetímu dílu. Já nevim, ale asi jsem divnej. Jako, co se týče filmových kvalit, tak je to prostě jen klasickej romanťák rozdělený do třech dílů. Jenže od klasickýho romanťáku se to liší tím, že hlavní protagonisté to prostě zvládli. Zvládli to tak dobře, že mají větší herecký potenciál, než mnozí říkají. Ta chemie mezi nimi funguje celou trilogii a bez nich by to byl maximálně celosvětovej odpad. Jen klasická láska s tvrdým sexem navíc, jinak se zde řeší klasické vztahové problémy. V tomto díle máme navíc ukřivděného Erica(pořád jsem si říkal odkud ho znám a už to vím, ze Smallville), další žádost o ruku a nečekané těhotenství. Prostě klasický romantický film. Ty hvězdy dávám opravdu jen za hlavní protagonisty, zbytek nestojí za řeč. 40% První díl je top ()

mira.l

Tak tohle bylo za mě asi z celé trilogie nejslabší. Docela zajímavé. Když se podívám na zdejší hodnocení všech třech filmů, tak je to 41, 43 a tady 50%. Předchozí díl končil tím, že Ana řekla Christianovi ANO. Tento začíná svatbou. Takže pokud se během tohoto dílu nemají zase rozvést, je celkem nasnadě, kam se to asi bude ubírat. Někam k dítěti, což se při jejich frekvenci předávání genetických informací celkem dalo čekat. Byla to jen otázka času, kdy se Ana chytí. Christian z toho nějak odvázaný není, takže když mu to Ana oznámí, zpije se jak zákon káže zrovna ve chvíli, kdy by ho ta jeho vyvolená subinka nejvíc potřebovala. Hmm. Takže klasika, kterou bylo třeba něčím oživit, tak se k tomu fouklo trocha démonů z minulosti, jedna supermegaakční zápletka a bum bác, on se ten čas ke dvou hodinám nějak naplní. Tady ani nebylo příliš mnoho jejich sexuálních hrátek v červeném pokoji, které se mi celkem líbily v prvním a které mě hodně bavily spolu s vývojem jejich vztahu v druhém filmu. Takže protentokrát zcela průměrné tři. O něco horší tři než u prvního filmu. ()

Robbi odpad!

Už slavný Jára (da) Cimrman pravil, že pohádky jsou větším zlem než zápalky. A když se někdo cíleně a plánovitě pokouší oblbnout dospělé, pak se - jako v případě petry8619 - v plné nahotě ukáže, jak lze manipulovat s těmi, kteří se po vzoru Jirotkovy tety Kateřiny ztotožňují s postavami a la Květinka Marta. Každému co jeho jest, kdo si bude chtít libovat v prázdném, nudném a plochém životě, nechť tak činí, spíš by se dalo usuzovat, že si takové lidé aspoň na chviličku představí, coby kdyby... A romantika? Ovšem, pokud je podložená patřičným počtem milionů, vezmou ji na milost i zastánkyně MeeToo. Zkuste si představit, že by byl Christian obyčejný úředníček... to by byla romantika, že? Na druhou stranu je dobře, že máme možnost vidět, že i ženy jsou tak snadno ovlivnitelné. A nechce to ani velkou námahu. ()

Scraffy

Tak a je to tu - tretia a posledná časť tohto diela. Prvým dvom častiam som dal odpad!, ale tu dávam jednu hviezdičku. Prečo? Zo všetkých častí si práve táto dáva málinko odstup a drží si nadhľad. Pár krát som sa dokonca zasmial! Samozrejme nad hlúposťou postáv. Nechápem, ako to môže mať takú veľkú sledovanosť a hlavne prečo sa to okolo tak strašne rieši. Sú z toho urobené hlavne dievčatá do 18 rokov, ktoré v podstate ani nevedia čo pozerajú. Film je to katastrofálny. Je naprosto príšerne natočený, réžia je maximálne nenápaditá a celkovo obsadenie je strašné. Scenár ani nekomentujem. Už asi navždy mi ostane záhadou, prečo ani jeden film z tejto trilógie nie je v šedých číslach... ()

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

23.02.2019

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

13.11.2015

Pokračování letošního hitu o snovém miliardáři a jeho vysokoškolské "kámošce" samozřejmě budou. Studio Universal je potvrdilo už dávno, doteď ale nebylo jasné, jak přesně se dají dohromady. Premiéra… (více)