Tak čím začít ? Žádná velká pecka to rozhodně není, popravdě čekal jsem více, ne nějakou pecku, ale ty 4 hvězdy jsem tušil. Nedopadlo to tak, ale nevadí. Film má obyčejný, ale celkem zajímavý příběh o týmu S.W.A.T. Herecké obsazení je velmi pestré. Nejvíc mě zaujal hlavní hrdina Colin Farrell, který mě bavil od začátku do konce. Samuel L.Jackson také potěšil, zahrál přesvědčivě v rámci své postavy ve filmu. Jeremy Renner zde byl méně výrazný než ho znám, ale šlo to. Zato Michelle Rodriguez mi zde nějak neseděla a to umí hrát jinač v jiných filmech celkem solidně. Na úvod menší zásah jednotky, obyčejné, nic zásadního. Takže první hodina je jen o výcviku jednotky a o konverzacích jednotky. Celkem mě to bavilo, ale celá hodina bez akce či nějakých dramatických scén - to je chyba. Poslední zhruba čtyřicetiminutovka byla akčnější, ale jednalo se pouze o obyčejnou akci, zaujalo mě jen zastavení letadla, což bylo celkem dobře natočeno. Film měl svůj osobitý styl, svoji hudbu a to mě celkově moc nebralo. Čekal jsem více, lepší a drsnější výchvik jednotky, nějaké nostalgické scény, lepší akci, nějakou tu vážnost a to mi tento film bohužel nenabídl. Přesto je to koukatelný průměr, čistý, ale přeci jenom koukatelný. Potěší i zajímavý zvrat ke konci filmu. Je toho ale dost vytknout. Takže celkově to nějak tak hodnotím na 56% = ***(1.4.2013)

Překvapivě solidní akčně - kriminální řemeslo, držící se svého 80's konceptu, díky čemuž je příjemně oldschoolové, takříkajíc ruční a realisticky pojaté. Drobné prohřešky se najdou, jako celek je ale S.W.A.T. velmi zručně realizovaným řemeslem, které baví právě tím, že se nesnaží být něčím, čím není...(26.8.2012)

Zajímavé obsazení, slušně nadupaný soundtrack (Jane´s Addiction rules) a zvracející Colin Farrell. Jinak vcelku koukatelná úvaha na téma "I příslušníci zvláštních jednotek jsou jenom lidé z masa a kostí". Čili nikterak zásadní film, ale pakliže nemáte v sobotu večer do čeho píchnout, klidně pošlete mozek na dovolenou se S.W.A.T.em. Bude mu fajn. I tak si ale nejspíš na konci povzdechnete: Ach, kdyby tak na postu režiséra stanul třeba takový Michael Bay nebo Tony Scott, to by byla jízda... Ale kdyby jsou chyby. Příště, kluci!(24.4.2008)

• forsberg

Přiznávám bez mučení, že jsem S.W.A.T. sledovala koutkem oka od compu. Přiznávám bez mučení, že jsem rozčílila mého syna, který film zaujatě sledoval, stupidními dotazy typu: "Jak to, že ti zlí nevidí, že ti dobří se jim plíží za zády?" a "Proč se zastřelil baterkou?". S.W.A.T je možná dobrý film pro chlapy. A možná to vůbec není dobrý film.(4.10.2008)

::::::::::::::::::: Skvělý akční film ! Místy, hlavně na konci jsem se trochu ale nudil. Skvělé hlášky, akční scény, hudba. Trochu se mi zdálo, že někdy herci trochu přehrávali ( vyjímaje Samuela L. Jacksona ). Každopádně je to super film u kterého se zaručeně pobavíte ! ::::::::::::::::(11.12.2007)

• - Jedna z písní, která ve filmu zazní, se jmenuje "Samuel Jackson". (Fifan)

• - Zpočátku byl do role Dana "Hondo" Harrelsona zvažován Arnold Schwarzenegger. (Cheeker)

• - Do scény, ve které ujíždí limuzína ze stoky, vybíral filmový štáb herce jako děti ve škole, protože si nikdo nechtěl zahrát cameo. Prostě někoho určili. (Cheeker)