Moc pěkná akce, nuda to určitě není, ale trochu mi vadila ta zaběhlá schémata, padouch je klasicky ten zahořklý a vyhozený od týmu, Farrell je tak kladný a schopný, až je to přehnané, tu scénu s rozchodem s jeho dívkou jsem nepobrala vůbec, proč tam byla... no prostě zábavná a slušná oddechovka, která bohužel ničím nepřekvapí.(31.8.2007)

Po prvním shlédnutí před dvěma lety jsem tento film hodnotila vysoko - 5*. Nyní, když jsem jej viděla znovu, musím dvě hvezdičky ubrat. Z toho, co napoprvé budilo "cool" dojem kvalitní akce, zůstal jen dokonalý dojem průměrnosti. Téměř žádné hlubší proklreslení postav či hloupé dialogy sráží skutečně poměrně dobrou akci a dynamičnost filmu. Sice to dobře odsípalo a nenudila jsem se a na Colina Farrella je vždycky dobrý pohled, ale to stačí jen na ty současné 3*.(28.5.2005)

• MM_Ramone

Televízny režisér Clark Johnson chcel zrejme natočiť poriadnu akčnú bombu, ale akosi sa mu napodarilo odpáliť ani len rozbušku. V novom miléniu Samuel L. Jackson už nie je tým borcom, čo býval a ani gambatá Michelle Rodriguezová nepritiahne do kina davy divákov. Colin Farrell tu taktiež nestál za nič. Po hereckej stránke úplne zle obsadený film. Navyše je to nudný, zdĺhavý snímok, pri ktorom ma nezaujal ani scenár, ani akcia, čo je pri akčnom thrillery dosť zásadný problém. **(1.8.2011)

Nečekaně příjemné překvapení, které svým nestandardním konceptem a zajímavou akcí sahá po páté hvězdě. Aby ji dostalo, potřebovalo by S.W.A.T. ještě malou kapku nezapomenutelnosti, takhle možná hrozí zaškatulkování do týmových akčních krimi. Pořád ale převládá nadšení, protože takhle dobře poskládanou jednotku už jsem dlouho neviděl. Dusná atmosféra, nápaditá akce, svižný střih i velmi jistá režie naznačily směr pro akčňáky nového tisíciletí, ale producenti na něj očividně neslyšeli. Velká škoda. 90%(14.6.2007)

• Real Tom Hardy

"DAMN! THAT LOOKED LIKE SOME OAKLAND RAIDER JACK TATUM ACTION THERE." ----------- Film venovaný SWAT-u, v celej svojej kráse. Od úvodu a zabehnutej jednotky, po kompletizáciu, prípravu, strasti, prvú akciu až po veľkú rybu. Bolo tam všetko, ale predsa niečo chýbalo. Prvá hodina mala svoje grády, no potom sa to začalo už len tiahnuť a z nejakého dôvodu to s príchodom tej poslednej akcie úplne stratilo dych, ako keby som pozeral klasický akčnák so Seagalom z predminulej dekády. Alebo to všetko bolo možno len kvôli tomu, že som S.W.A.T. videl už viac než 5x.(14.10.2017)

• - Auto SWAT, které se objevuje v průběhu celého filmu, je upravené hasičské auto a bylo složité s ním během natáčení pracovat, protože se neustále porouchávalo. (Cheeker)

• - Všichni herci absolvovali trénink SWAT, jak zacházet se zbraněmi a ohledně taktik. Colin Farrell také prošel testem LAPD pro řidiče. (don corleone)

• - Oddělení S.W.A.T. Los Angelesské policie ve filmu používá pistole Kimber Custom TLE II, jedna z verzí pistole M1911A1. Gamble (Jeremy Renner) má pistoli SIG Sauer P220 Sport. Seržant Hondo (Samuel L. Jackson) a důstojník Chris Sanchezová (Michelle Rodriguez) mají samopaly Heckler & Koch MP5A2 s integrovanou baterkou Surefire a spouští upravenou pro NAVY. Důstojníci Street (Colin Farrell), Boxer (Brian Van Holt) a T.J. (Josh Charles) mají útočné pušky M4A1 Carbine s baterkou Surefire M500AB a puškohledem ACOG. Gamble (Jeremy Renner) sestřelí vrtulník odstřelovací puškou McMillan M88. Deke (L.L. Cool J) používá brokovnici Benelli M1 Super 90. (Maulincio)