Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mzss1
  ***

  Tak čím začít ? Žádná velká pecka to rozhodně není, popravdě čekal jsem více, ne nějakou pecku, ale ty 4 hvězdy jsem tušil. Nedopadlo to tak, ale nevadí. Film má obyčejný, ale celkem zajímavý příběh o týmu S.W.A.T. Herecké obsazení je velmi pestré. Nejvíc mě zaujal hlavní hrdina Colin Farrell, který mě bavil od začátku do konce. Samuel L.Jackson také potěšil, zahrál přesvědčivě v rámci své postavy ve filmu. Jeremy Renner zde byl méně výrazný než ho znám, ale šlo to. Zato Michelle Rodriguez mi zde nějak neseděla a to umí hrát jinač v jiných filmech celkem solidně. Na úvod menší zásah jednotky, obyčejné, nic zásadního. Takže první hodina je jen o výcviku jednotky a o konverzacích jednotky. Celkem mě to bavilo, ale celá hodina bez akce či nějakých dramatických scén - to je chyba. Poslední zhruba čtyřicetiminutovka byla akčnější, ale jednalo se pouze o obyčejnou akci, zaujalo mě jen zastavení letadla, což bylo celkem dobře natočeno. Film měl svůj osobitý styl, svoji hudbu a to mě celkově moc nebralo. Čekal jsem více, lepší a drsnější výchvik jednotky, nějaké nostalgické scény, lepší akci, nějakou tu vážnost a to mi tento film bohužel nenabídl. Přesto je to koukatelný průměr, čistý, ale přeci jenom koukatelný. Potěší i zajímavý zvrat ke konci filmu. Je toho ale dost vytknout. Takže celkově to nějak tak hodnotím na 56% = ***(1.4.2013)

 • Skejpr
  ****

  Překvapivě solidní akčně - kriminální řemeslo, držící se svého 80's konceptu, díky čemuž je příjemně oldschoolové, takříkajíc ruční a realisticky pojaté. Drobné prohřešky se najdou, jako celek je ale S.W.A.T. velmi zručně realizovaným řemeslem, které baví právě tím, že se nesnaží být něčím, čím není...(26.8.2012)

 • Shaqualyck
  ***

  Zajímavé obsazení, slušně nadupaný soundtrack (Jane´s Addiction rules) a zvracející Colin Farrell. Jinak vcelku koukatelná úvaha na téma "I příslušníci zvláštních jednotek jsou jenom lidé z masa a kostí". Čili nikterak zásadní film, ale pakliže nemáte v sobotu večer do čeho píchnout, klidně pošlete mozek na dovolenou se S.W.A.T.em. Bude mu fajn. I tak si ale nejspíš na konci povzdechnete: Ach, kdyby tak na postu režiséra stanul třeba takový Michael Bay nebo Tony Scott, to by byla jízda... Ale kdyby jsou chyby. Příště, kluci!(24.4.2008)

 • forsberg
  **

  Přiznávám bez mučení, že jsem S.W.A.T. sledovala koutkem oka od compu. Přiznávám bez mučení, že jsem rozčílila mého syna, který film zaujatě sledoval, stupidními dotazy typu: "Jak to, že ti zlí nevidí, že ti dobří se jim plíží za zády?" a "Proč se zastřelil baterkou?". S.W.A.T je možná dobrý film pro chlapy. A možná to vůbec není dobrý film.(4.10.2008)

 • TheMaker
  ****

  ::::::::::::::::::: Skvělý akční film ! Místy, hlavně na konci jsem se trochu ale nudil. Skvělé hlášky, akční scény, hudba. Trochu se mi zdálo, že někdy herci trochu přehrávali ( vyjímaje Samuela L. Jacksona ). Každopádně je to super film u kterého se zaručeně pobavíte ! ::::::::::::::::(11.12.2007)

 • - Jedna z písní, která ve filmu zazní, se jmenuje "Samuel Jackson". (Fifan)

 • - Zpočátku byl do role Dana "Hondo" Harrelsona zvažován Arnold Schwarzenegger. (Cheeker)

 • - Do scény, ve které ujíždí limuzína ze stoky, vybíral filmový štáb herce jako děti ve škole, protože si nikdo nechtěl zahrát cameo. Prostě někoho určili. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace