Nečekaně příjemné překvapení, které svým nestandardním konceptem a zajímavou akcí sahá po páté hvězdě. Aby ji dostalo, potřebovalo by S.W.A.T. ještě malou kapku nezapomenutelnosti, takhle možná hrozí zaškatulkování do týmových akčních krimi. Pořád ale převládá nadšení, protože takhle dobře poskládanou jednotku už jsem dlouho neviděl. Dusná atmosféra, nápaditá akce, svižný střih i velmi jistá režie naznačily směr pro akčňáky nového tisíciletí, ale producenti na něj očividně neslyšeli. Velká škoda. 90%(14.6.2007)

• Tetsuo

Spousta testosteronu, a skoro žádný adrenalin: spousta siláckých řečiček, minimum akce, napětí a věrohodnosti. Nesmírně tupé.(25.11.2003)

• Shit

Dost nudna podivana, Farrell se snazi, ale nema na to(31.1.2005)

Swat má jednu výraznou chybu. Člověk se nedokáže vžít do hlavních hrdinů. Režie je slušná, akce i střih též. Je tam pár velmi zajímavých zvratů, pár dobře střižených akcí, ale výraznost jednotlivých postav je pramalá. Celkově Swat působý jako svižný inteligentní akční thriller, který nikoho neurazí, ale přesto já osobně jsem čekal trošičku více.(5.12.2003)

Po extranabušeném traileru přichází docela nuda s pár dobrými scénami.(5.2.2005)

• - Všichni strážníci z původního seriálu S.W.A.T (od r. 1975) se objevili i v tomto filmu kromě strážníka Dominica Lucy (Mark Shera), který byl nahrazen strážníkem Sanchezovou (Michelle Rodriguez). (Cheeker)

• - Film měl režírovat Zack Snyder. (Cheeker)

• - Do scény, ve které ujíždí limuzína ze stoky, vybíral filmový štáb herce jako děti ve škole, protože si nikdo nechtěl zahrát cameo. Prostě někoho určili. (Cheeker)