Poměrně slušný akční film z neokoukaného prostředí zásahových jednotek. Jen si myslím, že režisér si měl vybrat jestli natočí akční jízdu nebo reálnou podívanou o životě lidí z policejní jednotky. Na akční jízdu málo akce a na reálnou podívanou to je příliš uhlazené. Takže jelikož se nerozhodl režisér tak já taky zůstanu půl napůl.(14.3.2007)

• MM_Ramone

Televízny režisér Clark Johnson chcel zrejme natočiť poriadnu akčnú bombu, ale akosi sa mu napodarilo odpáliť ani len rozbušku. V novom miléniu Samuel L. Jackson už nie je tým borcom, čo býval a ani gambatá Michelle Rodriguezová nepritiahne do kina davy divákov. Colin Farrell tu taktiež nestál za nič. Po hereckej stránke úplne zle obsadený film. Navyše je to nudný, zdĺhavý snímok, pri ktorom ma nezaujal ani scenár, ani akcia, čo je pri akčnom thrillery dosť zásadný problém. **(1.8.2011)

::::::::::::::::::: Skvělý akční film ! Místy, hlavně na konci jsem se trochu ale nudil. Skvělé hlášky, akční scény, hudba. Trochu se mi zdálo, že někdy herci trochu přehrávali ( vyjímaje Samuela L. Jacksona ). Každopádně je to super film u kterého se zaručeně pobavíte ! ::::::::::::::::(11.12.2007)

• Real Tom Hardy

"DAMN! THAT LOOKED LIKE SOME OAKLAND RAIDER JACK TATUM ACTION THERE." ----------- Film venovaný SWAT-u, v celej svojej kráse. Od úvodu a zabehnutej jednotky, po kompletizáciu, prípravu, strasti, prvú akciu až po veľkú rybu. Bolo tam všetko, ale predsa niečo chýbalo. Prvá hodina mala svoje grády, no potom sa to začalo už len tiahnuť a z nejakého dôvodu to s príchodom tej poslednej akcie úplne stratilo dych, ako keby som pozeral klasický akčnák so Seagalom z predminulej dekády. Alebo to všetko bolo možno len kvôli tomu, že som S.W.A.T. videl už viac než 5x.(14.10.2017)

Zajímavé obsazení, slušně nadupaný soundtrack (Jane´s Addiction rules) a zvracející Colin Farrell. Jinak vcelku koukatelná úvaha na téma "I příslušníci zvláštních jednotek jsou jenom lidé z masa a kostí". Čili nikterak zásadní film, ale pakliže nemáte v sobotu večer do čeho píchnout, klidně pošlete mozek na dovolenou se S.W.A.T.em. Bude mu fajn. I tak si ale nejspíš na konci povzdechnete: Ach, kdyby tak na postu režiséra stanul třeba takový Michael Bay nebo Tony Scott, to by byla jízda... Ale kdyby jsou chyby. Příště, kluci!(24.4.2008)

• - Auto SWAT, které se objevuje v průběhu celého filmu, je upravené hasičské auto a bylo složité s ním během natáčení pracovat, protože se neustále porouchávalo. (Cheeker)

• - Melodie, kterou zpíva skupina u stolu v upoutávce na film, je tématická znělka z původního seriálu. (don corleone)

• - Zpočátku byl do role Dana "Hondo" Harrelsona zvažován Arnold Schwarzenegger. (Cheeker)