Hlavní padouch zcela pochybně napochoduje do filmu, bez minulosti, bez budoucnosti – úlet od hlavy až k patě. Ostatní postavy připíchnutý špendlíkem do děje, jenom tak naoko, aby bylo z čeho dělat vývar na polívku. Závěr zcela mimo. SWAT je prostě film, kde i cvičení přepadení letadla neproklamuje psí kusy na konci, ale samotnou kulminaci možností.(28.8.2007)

• flanker.27

Naprostý výsměch. Je znát, že je to od tvůrce seriálů, i hudební motiv jakoby říkal "uvidíte opět za týden na TV NOVA." Máme tu klasicky rozehranou týmovku, kdy nesmí chybět tmelič (nejlépe s traumatem), černoch, zrádce, ženská (podle jakéhosi nepsaného pravidla se musí tvářit tak drsně, že by se jí museli polekat i přeborníci Mládkovy soutěže o netvora roku, jinak soudím, že ta křeč v lícních svalech Michelle už musela zůstat)... Zápletka neuvěřitelně banální, ale to by zas tak nevadilo, kdyby alespoň prostředí speciální jednotky a jejich zásahy měly něco do sebe. Leč všechno je to tak naaranžované, aby našim hrdinům vynikly především bicáky a samotné přestřelky (zvláště ta úvodní "traumatická") byly opravdu traumatické, naprosto nezáživné, ani napětí a vlastně ani moc akční. Fuj Kolalokově limonádě.(16.6.2006)

No a je to tu. Poznáte to keď film nie je síce perfektný, ale aj tak vás proste dokáže pripútať? Tak to je presne tento prípad. Skvelo som sa bavil a ani na chvíľku nenudil aj keď nechápem čo je na tom tak skvelé, pretože je to v podstate obyčajný (štýlový) akčňák. Skutočnej "swatovskej" akcie sa tu moc nenájde, ale aj tak som sa nenudil. Hlavný ťahákom tohto filmu je asi to skvelé herecké obsadenie na čele s charizmatickými hercami - Farrell, L. Jackson.Ostatný herci a hlavne záporák Jeremy Renner sú tiež dobrý a humor tomu tiež nechýba. Skrátka ľúbilo sa mi to až tak že nemám na to slov.Je to štýlove a ja to žerem. 90% - 5*(27.3.2011)

Soundtrack Elliot Goldenthal: 1. Bullet Frenzy ,2. Don't Shoot Me Baby ,3. My Big Black Assault Weapon ,4. AK-47 Scherzo ,5. Three Chords in Two Minutes ,6. Run For Your Life ,7. The Fascist Shuffle ,8. S.W.A.T. 911 ,9. Crash Landing ,10. That Cop Stole My Car ,11. S.W.A.T. Sticker ,12. Bullet Frenzy II ,13. Time Is Running Out ,14. Samuel Jackson ,(14.5.2011)

• MM_Ramone

Televízny režisér Clark Johnson chcel zrejme natočiť poriadnu akčnú bombu, ale akosi sa mu napodarilo odpáliť ani len rozbušku. V novom miléniu Samuel L. Jackson už nie je tým borcom, čo býval a ani gambatá Michelle Rodriguezová nepritiahne do kina davy divákov. Colin Farrell tu taktiež nestál za nič. Po hereckej stránke úplne zle obsadený film. Navyše je to nudný, zdĺhavý snímok, pri ktorom ma nezaujal ani scenár, ani akcia, čo je pri akčnom thrillery dosť zásadný problém. **(1.8.2011)

• - Po úniku z kanalizace Hondův tým zabaví na ulici limuzínu a použije ji k dalšímu pronásledování. Pro malou roli pasažérů limuzíny, kteří jsou díky tomu vysazeni a necháni napospas osudu uprostřed temné a prázdné silnice, se snažili tvůrci sehnat nějaké slavné herce, ale nikoho se jim nepodařilo přemluvit, takže pasažéři jsou ve výsledném filmu středoškolští studenti v plesových šatech. (Morien)

• - Dan "Hondo" Harrelson (Samuel L. Jackson) nosí hodinky značky Hamilton Khaki Field Multi-Touch (S.W.A.T. Edition) a Panerai a Brian Gamble (Jeremy Renner) nosí Swiss Army Startech 3000. (dyfur)

• - Auto SWAT, které se objevuje v průběhu celého filmu, je upravené hasičské auto a bylo složité s ním během natáčení pracovat, protože se neustále porouchávalo. (Cheeker)