Nebudu tu skrývat zklamání z tohoto hollywoodského produktu, jež naprosto postrádá zajímavost. Colin dělal co mohl a Samuel se taky snažil, ale celkově to bylo cítit nedotažeností a "béčkovitostí". Vcelku slušná akce, kterou však nepodpořil téměř žádný smysluplný děj a to je silný nedostatek. Co pak zmůžou sebelepší výkony herců. Bylo to nemastné, neslané, bez nápadu. Slabý průměr. 55%(9.2.2011)

Tak tu mame dalsi prumernej akcni film, kterej se ale krapet odlisuje. Jednak pribeh neni zadna tupota typu "zabili mi ...., tak vas rozsekam" a cely to je dost realisticky, coz ovsem neznamena, ze by se tu nenasla naka pekna akce, problem je v tom, ze pribeh se zacne odehravat az po hodine filmu, predchozi vycvik by se jeste dal, ale deni ve filmu pred zacatkem vycviku a prichodem Samuela je zbytecny. A diky tomu ma film tezce prestrelenou stopaz. Navic film ani neni moc sviznej a neni vubec napinavej. Hudba je sice v pohode, ale k akci se moc nehodi, takze to filmu taky nepomuze. Aspon, ze tu mame kvalitni herce. Rodriguez uz dela tradicne drsnacku, ale tentokrat se celkem kroti, Samuel je jako velitel v pohode a Farrell nedela zadnyho frajirka a neni spatnej. Takze celkem pekna akce a obcas naka ta hlaska, ale jako celek to zkratka nak zvlast nebavi.(6.6.2007)

Presne toto je úloha nenáročných, scenárom v princípe priehľadných akčniakov. Trochu rozprúdiť krv v žilách, pobaviť dobrými efektami, pridať pár výbuchov, dobrý zvuk a som celkom spokojný. Škoda pár otrepaných hlášok a zbytočne predĺženého deja. Myslím ale, že s podobným námetom sa viac robiť nedalo. 80%.(20.4.2007)

Slušný akčňák s opět skvělým Colinem. Ovšem čekal trochu více než pár skvěle natočených přestřelek a psychologický základ postav, o kterém bychom místy mohli pochybovat. S uměleckou kvalitou je na tom snímek hůře a můžeme ho bez ostychu zařadit mezi komerční trháky orientované na masy...Přesto se na to krásně dívá a zaručeně u SWAT strávíte hezký čas, ať už v kině či u domácího kina (a s hezkým příslušníkem opačného pohlaví...).(27.2.2004)

• forsberg

Přiznávám bez mučení, že jsem S.W.A.T. sledovala koutkem oka od compu. Přiznávám bez mučení, že jsem rozčílila mého syna, který film zaujatě sledoval, stupidními dotazy typu: "Jak to, že ti zlí nevidí, že ti dobří se jim plíží za zády?" a "Proč se zastřelil baterkou?". S.W.A.T je možná dobrý film pro chlapy. A možná to vůbec není dobrý film.(4.10.2008)

• - Stejně tak je ve filmu záběr, kdy epizodu z původního seriálu, sledují parťáci v televizi. (don corleone)

• - Režisér filmu Clark Johnson si ve filmu zahrál malou roli Dekeova policejního parťáka, po kterém vyslýchaná žena hodí při honičce pánev. (Morien)

• - Jako banka pro úvodní scénu posloužila stará budova na odpis, ve které si štáb mohl dělat prakticky co chtěl. (don corleone)