Adrenalin mi žíly rozhodně neroztrhal, spíš jemně podráždil. Film, který si nechce hrát na akční - (ale co jinýho by proboha měl S.W.A.T. být?) mě neurazil, ale óda na radost vypadá jinak. P.S. výcvik jednotky bych porovnal s českou filmovou tvorbou - COPAK JE TO ZA VOJÁKA -, ale tam jsou aspoň vtipný hlášky...(29.7.2005)

Hlavní padouch zcela pochybně napochoduje do filmu, bez minulosti, bez budoucnosti – úlet od hlavy až k patě. Ostatní postavy připíchnutý špendlíkem do děje, jenom tak naoko, aby bylo z čeho dělat vývar na polívku. Závěr zcela mimo. SWAT je prostě film, kde i cvičení přepadení letadla neproklamuje psí kusy na konci, ale samotnou kulminaci možností.(28.8.2007)

Tak čím začít ? Žádná velká pecka to rozhodně není, popravdě čekal jsem více, ne nějakou pecku, ale ty 4 hvězdy jsem tušil. Nedopadlo to tak, ale nevadí. Film má obyčejný, ale celkem zajímavý příběh o týmu S.W.A.T. Herecké obsazení je velmi pestré. Nejvíc mě zaujal hlavní hrdina Colin Farrell, který mě bavil od začátku do konce. Samuel L.Jackson také potěšil, zahrál přesvědčivě v rámci své postavy ve filmu. Jeremy Renner zde byl méně výrazný než ho znám, ale šlo to. Zato Michelle Rodriguez mi zde nějak neseděla a to umí hrát jinač v jiných filmech celkem solidně. Na úvod menší zásah jednotky, obyčejné, nic zásadního. Takže první hodina je jen o výcviku jednotky a o konverzacích jednotky. Celkem mě to bavilo, ale celá hodina bez akce či nějakých dramatických scén - to je chyba. Poslední zhruba čtyřicetiminutovka byla akčnější, ale jednalo se pouze o obyčejnou akci, zaujalo mě jen zastavení letadla, což bylo celkem dobře natočeno. Film měl svůj osobitý styl, svoji hudbu a to mě celkově moc nebralo. Čekal jsem více, lepší a drsnější výchvik jednotky, nějaké nostalgické scény, lepší akci, nějakou tu vážnost a to mi tento film bohužel nenabídl. Přesto je to koukatelný průměr, čistý, ale přeci jenom koukatelný. Potěší i zajímavý zvrat ke konci filmu. Je toho ale dost vytknout. Takže celkově to nějak tak hodnotím na 56% = ***(1.4.2013)

• Gilmour93

Takřka dvou hodinový nábor do amerického S.W.A.T.u a i když je to pochmurný, my můžem leda do URNY.. Dvě věci jsou jisté. M.Rodriguez už asi nikdy nebude hrát významnou hispánskou pacifistku přednášející na univerzitě a její jednotka by nebyla schopná ani převézt z Lídlu na stanici bezdomovce, co ukradl štanglu Poličanu.. Kdyby místo trojice Farrell, Jackson, Martinez hráli nějací Pepa, Lojza a Karel, neštěkne po této zatavené akční nudě ani policejní pes.(10.5.2010)

Dosti hvězdně obsazený film a po novém shlédnutí nezklamal, protože jsem viděl aktuální novou verzi S.W.A.T.u tak ještě hodnocení zlepším, protože to má slušnou atmosféru, je to zábavné a herci nenudí, přesně tohle nový film nemá :) Rodriguezová v jedné ze svých lepších rolí, Farrel odvádí svou klasiku, stejna jako L. jackson a LL Cool J. mám rád jenže ten nehraje obvykle v moc dobrých filmech, zde byl sice v pozadí, ale byl tu. Příběh samotný a hudba se mi taky líbily, přesto je to krapet ujeté, takže nyní jsem na 8/10(20.1.2012)

• - Shawn Ryan, tvůrce seriálu Policejní odznak (od r. 2002), byl poslední z několika scenáristů, kteří se pustili do práce. Navíc není uveden v titulcích. (Cheeker)

• - Auto Alexova (Olivier Martinez) strýce, které získal po jeho zabití, má stejnou poznávací značku 2WAQ233 jako vůz, který Cindy Cambell (Anna Faris) ve filmu Scary Movie 2 (2001). (Listeroman)

• - Jedna z písní, která ve filmu zazní, se jmenuje "Samuel Jackson". (Fifan)