Langmajer je v roli fanatického hokejového trenéra geniální a jeho výkonu nelze cokoliv vyčíst. Škoda jen, že některé vyloženě geniální scény a hlášky o to více kontrastují s prázdnějšími úseky. Jako celek mě to ale hodně bavilo a je to podle mě povedená přestřelená nadsázka z hokejového maloprostředí naší kotliny.(17.4.2018)

Humor se sice může jevit jako plytký, ale ke sportovnímu prostředí dle mého názoru skvěle padne. Hokej je mým nejoblíbenějším sportem, takže Lajna si můj zájem získala prakticky okamžitě. První čtyři epizody jsou našlapané vtipem i nějakou tou emocí a přestože celý počin stojí více či méně jen na Jiřím Langmajerovi, dokáže udržet pozornost po celou svoji dobu. Vždy jsem se těšil, až se na scéně objeví Luboš Hrouzek a zaperlí nějakou bryskní hláškou.(5.2.2019)

Povedená krátká série. Přesně tohle chybí většině dnešních českých seriálů... koule na to, udělat něco po svým. Jiří Langmajer zahrál toho kreténa dobře. Jde vlastně skoro o to samé jako byl Vyšehrad, akorát tohle není jen přehled pár skečů, ale mnohem delších dílů, které jsou opravdu zábavné, nemohu říct, že by zde byl špatný díl, zatímco u Vyšehradu jsem tenhle pocit měl. Jen víc takových seriálů.(7.1.2018)

České seriály, především ty komediálně laděné, se v poslední době pohybují na hraně a přijde mi, že to s tímto žánrem jde pěkně do kopru. Jsem neuvěřitelně nadšený, že Lajnu mohu označit jako čestnou výjimku, neboť takto dlouho jsem se u nějakých vtipů doopravdy nesmál. Vyšehrad jsem neviděl, tudíž nemám šanci porovnávat, ale je zajímavé, že i mě chytlo to prostředí hokeje, čehož jsem se zprvu obával. První díly se rozjížděly z volna, ale postupně to nabíralo vysoké otáčky. Langmajer si svou roli trenéra Hrouzka přímo vychutnával, jeho postava je sice arogantní a pěkně cholerická, ke svým blízkým se nechová zrovna ukázkově, ale na druhou stranu si u něho oblíbíte to srdíčko, které vkládá do hokeje, protože to u něj je na prvním místě. Takže je to v zásadě pěkná ironie. Vedlejší role také nabité, Vagnerová také předvedla úctyhodný výkon. Jen bych já sám omezil některé dost nekorektní vtipy či narážky, neboť to už bylo přes čáru. Jinak jsem se bavil, uměl bych si představit druhou řadu. Za mě dávám 78 %(12.1.2018)

Čím to, že hlavní hrdinové z Nagana si za své partnerky vybírají o generaci mladší dívky s mírně řečeno "pochybnou" minulostí. Jinak Vladimír Růžička má nejen díky tomuto miniseriálu (víc indicií tam snad být ani nemůže) z ostudy kabát, on je však na to všechno co se v poslední době děje kolem jeho osoby ještě pyšný, aniž by tušil jak je ve svém počínání směšný. K samotnému dílku - Langoš po dlouhé době v roli, která mu vysloveně sedí a i další postavy jsou dobře obsazené. Jsem zvědavý na druhou sérii, potenciál a vděčné diváky si po prvních dílech určitě najde.(7.5.2018)

• - Tanečnici, jež v klubu nabízí Patriku Hrouzkovi (Zdeněk Piškula) sex, ztvárnila známá česka pornohvězda Drahomíra Jůzová, alias Lady Dee. (Šéfik)

• - Luboš Hrouzek (Jiří Langmajer) provádí po bytě Denisu (Hana Vagnerová). Zastaví se u fotografie pověšené na zdi, ze zápasu ČR : USA a Luboš pronese „Nagano“. Na fotografii je ale Karel Rachůnek, který v Naganu nehrál. (Frontier)

• - Klub, ve kterém tančí Denisa (Hana Vagnerová) se nachází ve známé ostravské ulici Stodolní. (Flaveus)