Šíleně ztřeštěná záležitost, kterou jsem si ale užil mnohem více, než ještě o chloupek kontroverznější Vyšehrad, který Lajně doslova nalajnoval cestu. Langmajera mám fakt rád a v roli non-stop nervního trenéra Hrouzka mi dokonale seděl. Samosebou nelze brát tenhle krátký výlet do končin internetového seriálu na velkou váhu, podařilo se mu ovšem dokázat, že se v Česku dá natočit poutavější záležitost v omezených rozpočtech experimentálních internetových televizí, než v pařátech velikánů Prima a Nova, kteří sypou jedno nové lejno za druhým. Nebo v tom častějším případě, rozmazávají to již zašlé stovkami a stovkami dalších nesmyslných dílů. Díky bohu za Obbod a jeho odvahu se do něčeho takového jako jsou Vyšehrad a Lajna pustit.(1.2.2018)

Povedená krátká série. Přesně tohle chybí většině dnešních českých seriálů... koule na to, udělat něco po svým. Jiří Langmajer zahrál toho kreténa dobře. Jde vlastně skoro o to samé jako byl Vyšehrad, akorát tohle není jen přehled pár skečů, ale mnohem delších dílů, které jsou opravdu zábavné, nemohu říct, že by zde byl špatný díl, zatímco u Vyšehradu jsem tenhle pocit měl. Jen víc takových seriálů.(7.1.2018)

Čím to, že hlavní hrdinové z Nagana si za své partnerky vybírají o generaci mladší dívky s mírně řečeno "pochybnou" minulostí. Jinak Vladimír Růžička má nejen díky tomuto miniseriálu (víc indicií tam snad být ani nemůže) z ostudy kabát, on je však na to všechno co se v poslední době děje kolem jeho osoby ještě pyšný, aniž by tušil jak je ve svém počínání směšný. K samotnému dílku - Langoš po dlouhé době v roli, která mu vysloveně sedí a i další postavy jsou dobře obsazené. Jsem zvědavý na druhou sérii, potenciál a vděčné diváky si po prvních dílech určitě najde.(7.5.2018)

Lajna má díky Bohu famózního Langmajera. Být tu v kůži Ruži někdo méně zdatný, byla by lajna mnohem slabší. První díly se trefují právě hlavně do eskapád slavného útočníka/trenéra a humor vyvolává právě to porovnání s realitou. Není to špatné. V dílech Pravda a Talkshow dojde ale na vážnější notu (i když stále hodně přisprostlou) a díly jsou skvělé. Odkaz na Ivana Hlinku je boží a talkshow s potopením povrchní moderátorky je úžasným zakončením debaty. Poslední díly jsou ale už hodně slabé. Langmajer je vyměněný, řeší se nevěra jeho kurvy a tak snad jen nahecování týmu na Kladno stojí za zapamatování.(8.2.2018)

• BoPo

Talkshow je jednoznačne to najlepšie, čo Lajna ponúkla. Hokejová mentalita z toho doslova tryskala. Pri rozhovore Luboša a Robina sa naozaj nedalo nesmiať. Keby boli všetky časti ako práve táto, tak nemôže moje hodnotenie klesnúť pod 4*, to by jednoducho nebolo možné. Ale...a teraz príde na rad vymenovanie dôvodov, prečo je Lajna prúser. Je tu strašne veľa nevtipných postáv. Nič vtipné nepriniesli manažer Kyselý, rolbař Zbyňa, Helena, Klára + celý hokejový mančaft. Luboš Hrouzek síce sype hlášky a chová sa ako správna hokejová guma, ale keď si nemá s kým nahrať, tak je z toho gól málokedy. Všetci dosť chvália k*rvu Denisu, ale mne teda nesadla. Prišlo mi, že z potenciálu partneriek hokejistov vyťažila strašne málo. Mladý Hrouzek slúžil len ako rekvizita pre Luboša. Sám o sebe priniesol h*vno. A preto len jedna *, a preto prúser.(13.5.2018)

• - Tanečnici, jež v klubu nabízí Patriku Hrouzkovi (Zdeněk Piškula) sex, ztvárnila známá česka pornohvězda Drahomíra Jůzová, alias Lady Dee. (Šéfik)

• - V čase 12:30 až 12:38 se na stole samovolně posune časopis. (KINE)

• - Klub, ve kterém tančí Denisa (Hana Vagnerová) se nachází ve známé ostravské ulici Stodolní. (Flaveus)