Big Mouth (TV seriál)

Big Mouth

Animovaný / Komedie

USA, 2017–2020, 19 h 15 min (Minutáž: 25–46 min)

Komentáře uživatele Trevor k tomuto TV seriálu

• Série 1 (série) (2017)

Dvojica tvorcov fascinovaná masturbáciou mladých chlapcov natočila seriál, ktorý sa snaží pôsobiť prelomovo a prekročiť isté hranice, ale príliš mu to nevychádza pretože snaží sa byť vulgárny až príliš a v tejto oblasti tlačí na pílu prehnane. Vsuvky s pesničkami nie sú tiež príliš vydarené a po 5 epizóde si tvorcovia zrejme uvedomili, že zašli príliš ďaleko a tak sa v druhej polovici série snažili čo to zachrániť, ani to sa im však nevydarilo podľa ich predstáv. Pár vtipných momentov sa nájde, ale celkovo seriál osloví skôr mladšiu generáciu, aj keď práve oni by sa seriálu mali radšej vyhnúť.(11.10.2019)

• Ejakulace (S01E01) (epizoda) (2017)

Andrewa prenasleduje hormonálne monštrum a Nick je posadnutý zmenami svojho tela...ničnehovoriaca epizóda a dvoch dospievajúcich chlapcoch, ejakulácii, školskej diskotéke a prvom bozku. A keďže je to z produkcie liberálneho Netflixu, nesmela chýbať hláška o Bohu (samozrejme nie o Zavlláhovi) Minimum humoru určeného možno 12 ročným deťom, bolo to trápnejšie ako dnešný výkon futbalistov zo susedného mesta v zápase proti rezerve Žiliny.(5.10.2019)

• Krvácí každý (S01E02) (epizoda) (2017)

Trieda ide na školský výlet navštíviť Sochu Slobody a práve tam dostane Jessi prvú menštruáciu...bielo-čierny pár, krajinu sme ukradli indiánom, zato môže patriarchát.Vymývanie detských mozočkov v plnej sile v zatiaľ slabučkom seriály.(5.10.2019)

• Jsem gay? (S01E03) (epizoda) (2017)

Trailer na nový film s "The Rock" prinúti Andrewa zamyslieť sa nad tým, či nie je homosexuál.Vzťah Jessi a Nickiho sa rýchlo mení na nočnú moru...Je super byť gaj a podobné žvásty iba potvrdili o čom tento seriál je...homosexuáli tu boli aj keď ich seriály či filmy nepropagovali ako niečo výnimočné a možno práve to by si títo ľudia zaslúžili. Aby sa spoločnosť na nich nepozerala ako na zlo,ale ani ako na nič výnimočné. Aby ich brali presne tak ako nás ostatných...Bod navyše za Freddieho Mercuryho a pieseň,inak opäť bieda.(6.10.2019)

• Přespání u kamaráda: Trýznivé utrpení emocionální brutality (S01E04) (epizoda) (2017)

Nicky a Andrew dostanú pozvánku od kamaráta Jaya na pyžamovú párty a kedže nepozvú kamarátku Jessi tak tá usporiadá vlstnú pyžamovú párty pre dievčatá...Veková hranica pre seriál od 16 rokov, občas mám pocit že to je strop, ale treba uznať že v tejto epizóde sa zopár vtipných scén objavilo.(7.10.2019)

• Holky jsou taky nadržené (S01E05) (epizoda) (2017)

Nový román ktorý si získal všetky ženy a dievčatá spôsobil, že Jessi si začína uvedomovať svoju sexualitu a žiaci zo školy zistia, že aj dievčatá sú nadržané...Opäť pár ukážok toho, ako trápne liberálny je Netflix. Román je o zakázanej láske katolíka Gustáva a moslimky Fatimy, Gustávo opisuje aký je očarený inteligenciou moslimského dievčaťa, Nickymu Missy hovorí že román je skvelý lebo sa v nej opisuje moslimské umenie, Jessi sa pýta svojej mami či ona predstavuje patriarchát. Nebolo by to tak úbohé, ak by to nebolo určené na vymývanie mozočkov nezrelých ľudí, pretože každý rozumný dospelý sa nad touto propagandou iba pousmeje. Jenda hviezdička za vybuchujúce hlavy žiakov potom, ako zistia, že dievčatá sú nadržané tiež.(7.10.2019)

• Pokec v posteli (S01E06) (epizoda) (2017)

Nick presvedčí Andrewa aby sa s ním vybral do New Yorku za jeho kamarátkou z tábora a Jayovi oznámi jeho vankúš že s ním čaká dieťa...okrem toho že si seriál uťahuje z dospievajúcich im kvalitne vymýva mozgy, Jessina mamka prichytená s lesbičkou a to je tak cool a čierny duch uráža dvojicu Nick a Andrew slovami biely odpad. Až takto hlboko sa dá klesnúť v seriály pre mládež, pozerám to vlastne iba preto lebo som zvedavý kde má americký zábavný priemysel svoje dno...(8.10.2019)

• Rekviem za mokrý sen (S01E07) (epizoda) (2017)

Andrew je rozhodnutý držať na uzde hormonálne monštrum potom, ako sa pri vedeckom projekte dostane do skupiny s Nickom a Messi a začne s ňou chodiť...okrem toho že sú tvorcovia fascinovaný masturbáciou chlapcov neponúka seriál vôbec nič, trápne pesničky sú na smiech a ta snaha uťahovať si zo samých seba (Netflix) pôsobí aj v tomto trápnom seriály ako päsť na oko. Ak vážne ľuďom na čsfd pripadá vtipné teenagerom púšťať scénu v ktorej niekto súloží s odťatou ľudskou hlavou tak by sa mali dať vyšetriť...(8.10.2019)

Nicky sa zúčastní školského predstavenia jeho sestry Leah a tá usporiada párty pre kamarátov z divadelného krúžku u nich doma. Nicky prehovorí Andrewa aby na párty prišiel s Missy a prídu aj Jay a Jessi a zábava sa môže začať...seriálu sa konecne podarilo natočiť epizódu bez urážok s dobrým vyobrazením toho ako si deti predstavujú párty, ako medzi sebou šíria klebety a ako sa najobľúbenejší chalan zo strednej zmení na nepoznanie. Jay ako párty vlk nemá chybu a svoje skúsenosti z vyháňaním opitých detí zo svljho dvora má aj najväčší filmový fanúšik, keď sa za jeho mladšou sestrou dobíjal prvák zo strednej utrhnutý z reťaze uprostred týždňa počas školského roku.(10.10.2019)

• Přežil jsem Jessiho bat mitzvah (S01E09) (epizoda) (2017)

Jessin sviatok sa pokazí, pretože ho moderuje mamina priateľka a Jessi už vie že nie sú iba kamarátky. Andrew sa napriek zákazu od rodičov stretáva s Missy ale nakoniec sa rozídu a Nicky sa poháda s mamou pretoze nexhce aby sa k nemu správala ako k decku...Tvorcovia skľudnili hormón a fekálny humor nedokázali nahradiť ničím a tak sa Big Mouth v tejto epizóde peemenil na nič nehovoriaci rodinný seriál s jednou vydarenou pesničkou. Zrejme si uvedomili že v úvode prestrelili ale vyžehliť sa im to nedarí.(10.10.2019)

• Porno dimenze (S01E10) (epizoda) (2017)

Andrew uviazne v porno dimenzii a Nicky sa ho rozhodne zachrániť...záverečný rozhovor hormonálneho monštra s Andrewom sa vydaril, ale to bolo asi tak všetko, asi najtrápnejšia epizóda zo všetkých.(11.10.2019)

• Série 2 (série) (2018)

Animovaná fascinácia masturbáciou dospievajúcich detí v podaní tvorcov pokračovala v ešte vyššom tempe a po druhej sérii je jasné že predsa len títo pedofilný liberáli majú o čosi viac radšej mladých chlapcov ako dievčatká. Pár, ozaj iba pár svetlejších momentov sa síce našlo, ale inak je to show pre perverzákov aj keď sa snažia obhajovať tým že je to satirický seriál. Ako som vravel, bol som zvedavý ako hlboko dokáže Netflix klesnúť a je to hlbšie ako som očakával po prvej sérii.(16.10.2019)

• Jsem normální? (S02E01) (epizoda) (2018)

"...Ty zvýhodněnej hetero mužskej bělochu...". To hovorí černošské dievča Missy židovského chlapcovi Andrewovi. Aj na tomto príklade je vidieť, ze seriál nie je politicky nekoroktný ale iba stupídny a rasistický. Rovnako ako v prvej sérii pokračuje fascinácia tvorcov masturbáciou dospievajúcich chlapcov a fekálnym humorom. Ako tak sa vydarilo pár myšlienok Nickyho a Andrewa o tom ako prežívajú dospievanie a rýchly rast u jedného či oneskorený nástup puberty u druhého. Výstupy s Vojvodom už ani trápnejšie byť nemôžu. A dobrý pokus zameniť adresu z Floridu ulicou z Ústi nad Labem, týpek čo to prekladal by tiež určite pochopil o čom hovorím ak by som spomenul Linčiansku ulicu v Trnave...(12.10.2019)

• Co je na prsou tak zvláštního? (S02E02) (epizoda) (2018)

Vojvoda Nickymu:"Konečne sa bohatý BIELY chlapec niečomu priučil"...Iba na okraj, pre tých ktorý považujú seriál za politicky nekorektný, ale pritom ide iba o liberálnu fašistickú hlúposť. Tentokrát sú na pretrase zmeny počas dospievania na dievčenských telách s doteraz najtrápnejšou piesňou v seriály vôbec.(12.10.2019)

• Hanbokněžník (S02E03) (epizoda) (2018)

"Určite svým tělem a parádnym zadkem pŕitahuji spoustu mužů. To je k@k@t" židovský chlapec Andrew na adresu katolického kňaza. Na čsfd stačí na 90% úbohá fraška na 90% hodnotenie, naproti tomu má AHS S09E03 na čsfd 69% a od kritikov na Rotten Tomatoes 100% (19 kritikov). To sme dopadli. Súd s Andrewom nechutný, rasistické poznámky iba na adresu ľudí bielej farby pleti a úbohý pokus o reklamu na Netflix.(12.10.2019)

• Panic Steve (S02E04) (epizoda) (2018)

Nakoľko čsfd po vzore Netflixu už pridala obsahy jednotlivých dielov v češtine ušetrilo ma to od potreby okomentovať epizódy krátkym obsahom. Výnimočne epizóda nikoho neuráža ale namiesto toho iba príšerne nudí. Deti si sťahujú nohavice (niečo ako žartíky na 1.apríla v našich končinách) Jessi trápi rozvod a učiteľ Steve konečne zasunie vláčik do tunelu. Nebyť tejto paródie vláčika Thomasa tak by to bolo zrelé prvýkrát na odpad...F is for Family je podstatne lepšia záležitosť ako toto. Opäť si tvorcovia uvedomili rovnako ako v prvej sérii že v úvode prestrelili teraz ubrali a už sa to nepáči ani tej hŕstke skalných a tínedžerom.(13.10.2019)

• Plánované rodičovství (S02E05) (epizoda) (2018)

Takže tentokrát 13 ročná Jessi vysvetľuje ako má iba žena právo rozhodovať o rodičovstve (keď zasraná alkoholička spláchne dve deti do hajzlu podľa liberálneho odpadu zrejme zaslúži Nobelovu cenu a nie putovať za mreže) a kouč Steve v závere ďakuje "Lige liberálov a ich úžasnej agende"...To píšem iba preto aby sa teľatám otvorili oči. Najlepšie je zvládnuté rozprávanie Nickovho otca a spomienky na rok 1955 a Brooklyn Dodgers (príbeh o ich presťahovaní do Los Angeles by si zaslúžil samostatný seriál a poriadnu paródiu), retro pasáž seriálu svedčala. Narážky a reklamy na ďalšie relácie Netflixu už trochu menej. Jednoznačne vidieť účel seriálu, netreba si diagnózy googliť na webe (zato palec hore) , každá žena čo trtká prvú ligu môže chodiť na potraty ako na bežiacom páse bez toho aby k tonu mal čo i len skovo povedať otec dieťaťa. Vitejte v liberálnom fašizme 21 storočia Made in USA...(13.10.2019)

• Drogoví kámoši (S02E06) (epizoda) (2018)

Nikdo jestě nezemŕel kvůli trávě a Hele Barak Obama taky húlil trávu, byl náš najlepší prezident a jeho zena byla dokonalá. Okrem toho, že sú tvorcovia perverzne posadnutý masturbáciou malých chlapcov tak ešte k tomu fetujú...Kto by si myslel že sa pokúsili upozorniť na tému užívania drog deťmi nech si pozrie F is for family a uvidí ako sa to robí, títo feťáci z Big Mouth drogy iba propagujú.(13.10.2019)

• Chlapské město (S02E07) (epizoda) (2018)

Túto epizódu je ťažké vôbec okomentovať, fekálny humor sa vytratil a jediné co sa snažili tvorcovia naznačíť bolo aby boli trinásťročný chlapci ktorý si myslia že sú LGBT prívetivejší k starším mužom...chce se mi zvracet, to je hnus velebnosti a našlo by sa hádam aj pár šťavnatejších hlášok.(13.10.2019)

• Temná strana prsu (S02E08) (epizoda) (2018)

Dobre vyobrazené je ako to medzi teenagermi chodí a ako sa o svoje prvé zážitky delia a čo považujú za vrchol a podarila sa aj Hanbokňažníkova pesnička a asi prvykrát svoju úchylku preorientovali tvorcovia na dievčatá, konkrétne Missy. Zrejme najlepšia časť tejto trápnej série za neuveriteľné 2* a to ešte rozdelená po prvýkrát do dvoch epizód.(14.10.2019)

• Líbej nebo sdílej (S02E09) (epizoda) (2018)

V tejto epizóde sa tvorcovia rozhodli deti presvedčiť, aby masturbovali bez hanby ostošesť...a tak nejako by boli najradšej, aby sa na to mohli pozerať. Pravdepodobne aj fanúšikovia tejto trápnej úchylnej show, ktorej tretia séria sa zaradila medzi 10 najviac očakávaných seriálov roku 2019 na Refresheri. Nuž, keď polovica redaktorových závitov bola zabitá vďaka tomu, že rodičia sú súrodenci a druhú si prefetoval, niet sa čo čudovať. Som rád, že inak spoľahlivý internet od ******* vypadol, momentka bola skvelá práve keď sa zasekol Netfilx pri pohľade na Nickyho rozkrok. Predpokladám, že pedofilný autori seriálu majú túto momentku zarámovanú na stene. Potešila aspoň jedna vec. Samozrejme nie v seriály. Najväčší filmový znalec a fanúšik dnes získal svoju prvú prácu. Gratulujem. Vo filme iba hádka Nickyho a Andrewa, lebo takto t medzi teenagermi chodí. Jeden deň sa nenávidia, druhý deň BFF.(15.10.2019)

• Oddělení puberty (S02E10) (epizoda) (2018)

Kreslená detská pornografia fascinuje tvorcov viac ako by bolo zdravé. Výlet do sveta hormonálnych monštier v kombinácii s návodom ako z detí vyrobiť homosexuálov za každú cenu. Pravdepodobne by väčšina z tunajších fanúšikov seriálu spolu s autormi radšej videli ozajstných 13 ročných Matthewov či Jayov nielen pri bozkávaní..(16.10.2019)

• Série 3 (série) (2019)

V dvoch epizódach dokázali Nick Kroll a Andrew Goldberg myslieť aj na niečo iné, ako na siedmakov ktorí onanujú a tie epizódy stáli zato, inak je to pokračovanie šou pre úchylákov, ktorý majú seriál určite vo svojej top desiatke. Predsa však ústredná dvojica autorov dokázala, že ak by chcela, dokázala by osloviť podstatne širšie publikum. Možno raz v inom seriály ponúknu niečo na spôsob F is for Family a ich epizódy ohodnotí aj viac ako 19 ľudí...(3.11.2019)

• Můj chlupatý Valentýn (S03E01) (epizoda) (2019)

Tentokrát to bolo iba nudné, pretože až na Jaya sa autori výnimočne nezaoberali iba masturbáciou mladých chlapcov ale snažili sa spraviť dej. Ich snaha však vyšla nazmar a bod dávam zato, ze Andrew trafik kôš a vtipne to tam zapracovali. Inak to ol kreslený muzikál úplne o ničom a utrpenie bolo vo Valentinskom špeciály až 45 minútové.(19.10.2019)

• Holky jsou rozzlobené taky (S03E02) (epizoda) (2019)

Patriarchát,biely nahnevaný muž,protesty...nič nové pod slnkom a coraz trápnejšie prestrihy Missy na vesmírnu loď. Coraz slabšie, odpad nedávam vďaka peknej animácii.(20.10.2019)

• Cellsea (S03E03) (epizoda) (2019)

Časť o závislosti na mobilných zariadeniach celkom vydarená a zvažoval som aj 3*, v tom si ale Jay išiel pp odpoveď ohľadom svojej orientácie a čaro dobrej epizódy bolo preč.(28.10.2019)

• Závislost (S03E04) (epizoda) (2019)

Tak treba uznať že teenageri prichádzajú s nápadmi sadnúť si za volant pomerne často a opäť sa epizóda držala v rámci slušnosti (na pomery tohto seriálu) ale v porovnaní s tymto F is for family v sebe skrýva podstatne viac a okrem Nickovej závislosti a zverejneniu nevhodného videa toho bolo v epizóde opäť málo.(28.10.2019)

• Florida (S03E05) (epizoda) (2019)

Miestny úchyláci ocenili že súlož medzi príbuznými, najmä keď sú deti im príde ako super nápad. Ale treba uznať že uťahovanie zo slnečného štátu bolo dobré, potom si zase tvorcovia zobrali na mušku náboženstvo, tentokrát si uťahovali zo Židov a ako inak, svoje prázdne kotrby majú radi na krku tak sa do Missy a jej Islámu nepustia ani náhodou. Človeka až napadne pri pohľade na hodnotenie tohto seriálu či jeho priaznivci tiež nepochádzajú z incestu...(29.10.2019)

• Jak dosáhnout orgasmu (S03E06) (epizoda) (2019)

Teraz neviem či fakt iba mme pripadá prirodzené nerozprávať s 12 ročnými deťmi o tom ako masturbujú, alobo su úchylný všetci moji priatelia ale...napadlo fanúšikov niekedy sa zamyslieť nad tým koho napadne vyzývať 12 ročných Andrewoch poslať im ich intímne fotky cudzím ľuďom???(29.10.2019)

• Duke (S03E07) (epizoda) (2019)

Väčšim peďasom ako scénarista Jak Knight bol už iba Macko Uško, lebo ten mal rád všetky deti. Viem ze je to strasne otrepané,ale...Pribeh o Dukeovi je totálne nudný, zaujme iba Dukeov spoiler z Hry o Tróny a poznámka Nicka na adresu sluzby HBO Go, ktorá by bola vtipná ak by obe spoločnosti nespolupracovali v ACE proti pirátom. A ako inak, milovníci chlapcov si prídu na svoje pri poznámke o veľkosti Dukeovho penisu či Mauryho poznámke že dnešný chlapci už nestriekajú toľko ako tí v Dukeovej ére. A ešte pár akože vtipnych zmienok o otroctve. Toto stačí na čsfd na 81%...Teraz z iného súdka. Aký má zmysel vôbec ostať na čsfd ak si po poslednej aplikácii POMO ltd. skrátka zmyslí, že nielen nebude možné akokoľvek upraviť vložený komentár ale aplikácia sa bude kedykoľvek zatvárať? Žiaden. Je mi jasné, že čsfd za mnou nevyroní ani slzu, rovnako tak ako ani ja ale...o čom to tu potom celé je?(2.11.2019)

• Žebříčky (S03E08) (epizoda) (2019)

Pedofilný fanúšikovia seriálu si užili aspoň kreslené bozky medzi mladými chlapcami, inak to vystihlo iba to ako mladý ľudia posudzujú iných iba na základe výzoru. Možno z pohľadu dospelého diváka zachytili aj podstatu toho, že bisexuálne ženy vadia ľuďom podstatne menej a snáď za zmienku stojí to, že Jessi sa zaľúbi do staršieho chalana, teda Nickovho brata Jareda a v jeho prítomnosti sa správa úplne nemožne. Vyrobiť z detí úchylákov závislých na tráve, to by bol americký sen pre kapitalistických lídrov, medzi ktorých patrí aj americký Netflix.(2.11.2019)

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Epizóde Big Mouth som dal vysoké (na pomery seriálu) hodnotenie. Pretože v tejto epizóde bolo úžasne vykreslené, ako je americký národ dopovaný rôznymi liekmi a epizóda si uťahovala z najväčšieho podvodníka v dejinách športu, ktorý dal nádej množstvu ľudí trpiacich zákernou chorobou aby sa neskôr ukázalo, že to bol iba feťák ktorého meno sa stalo synonymom slova doping. Lance Armstrong to dostal vyžrať, deti neboli prehnane úchylne a spomenulo sa to iba okrajovo a aj skryté reklamy na Uber a Xbox, spriaznené duše spoločnosti Netflix, boli zapracované celkom solídne a tak nám Big Mouth ponúkol epizódu, na ktorú sa dalo pozerať a dokázala pobaviť asi každého. Bonusom bolo vyobrazenie stresu detí zo školských testov a očakávania ich rodičov, pretože ak sa občas porozprávate s teenagermi naozaj to vnímajú takto a ich očakávania toho čo raz budú robiť realite veľmi vzdialené.(3.11.2019)

• Skandální odhalení: muzikál! (S03E10) (epizoda) (2019)

Učiteľ Linder nacvičuje s deťmi muzikál podľa filmu Škandalózne odhalenie a Jay prihlási kouča Stevea do súťaže Zmeň svoj život...Netflixu stačila jediná epizóda nato, aby opäť vrátil seriál tam kam patrí - na samé dno. Pozitívne je snáď iba vykreslený fakt protestov Matthewa a Jessi proti diskriminácii a spôsob akým Linder komunikuje s Lolou, pretože tak nejako to asi funguje. Na druhej strane, od ľudí ako Nick Kroll a Andrew Goldberg to skôr vyzerá ako návod pre úchylákov než ako varovanie pre deti. Plusom je aj nácvik medzi Nickom a Missy, to však pochopí iba niekto kto v detstve v niečom podobnom vystupoval a bozk sa naozaj odkladal až na premiéru...(3.11.2019)

• Super tlamy (S03E11) (epizoda) (2019)

Búrka v meste spôsobí, že všetci majú superschopnosti.Koniec školského roka sprevádza najmä rozhdonutie Jessinej mamy odsťahovať sa z mesta, konflikt medzi Andrewom a Nickom kvôli Missy a Jay sa snaží zmeniť ich rodinu...Záver je celkom dobrou paródiou na Avangers od Marvelu, opäť sa potvrdzuje akým fenoménom je Hra o tróny aj keď tvorcovia naznačujú, že sami majú radšej Westworld. Vec názoru, treba však uznať že seriál vie ponúknuť vtipne aj vážnejšie témy a občas Nick Kroll a Andrew Goldberg myslia aj na niečo iné ako na siedmakov ktorí onanujú...(3.11.2019)