Když si Lucas Bellu adoptoval, byla ještě malé štěně. Od té doby se stali nejlepšími přáteli. Jednoho dne však Bella zmizí a ocitne se více než 600 km od svého pána. Láska k páníčkovi je však silnější než nepřízeň osudu a Bella se rozhodne vrátit se domů. Cestou ji čeká mnoho dobrodružství, noví přátelé, ale i nebezpečí a nástrahy velkého neznámého světa… (Falcon)

BarkaS

Mám ráda rodinné filmy a taky "zvířátka", ale tohle se podle mého názoru moc nepovedlo, až na pár milých scén. Přílišný kýč, táhlo se to, nerealistická příšerně "animovaná" zvířata. A bohužel jsem si nevšimla, že to je s dabingem. Ble. ()

Sagra

Efekty mi přišly přehnané, ale stejně se mi film líbil. Nevím, jestli za to můžou hormony, ale párkrát jsem i fňukala. ()

Ace.A.T.L.

No, je to snaha zopakovat mega kouzlo "Neuvěřitelný cesty" z roku 1993 a ne, že by to nebylo pěkný, ale už tam neni nic, co by tak překvapilo a okouzlilo. Určitě to je pěknej film pro děti nebo pro někoho, kdo Neuvěřitelnou cestu neviděl, ale pro mě, jako pro člověka, co zrovna film z roku 1993 viděl, je to lehkej průměr. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

Mydlivoj

Grafika Velkého koťete jak pěst na oko...a psí smečka ve městě? Jako páníčkové jsou líní a jen tak pustí psy do města...vraťte se kdy chcete a nakrmte se z koše...pak se vraťte domů...? ()

mstychov

To byl zase jednou povedeny film. Dokonce jsem si i pobrecela. :) Vrele doporucuju. Zvladl to i nas 4 letak, doporuceni je ale od 7 let. Herecke obsazeni paradni, hlavni hrdina super. Urcite se na to rada podivam znovu. ()

bonovox

Pekný rodinný film, ale čo tam robili tí dvaja buze...nechápem ake inak pohodovy snímok o láske psa k svojmu domovu a pánovi. ()

PTuranyi

Sentimentálny dobrodružný príbeh sučky Belly a jej návrate k svojmu pánovi Lucasovi. Produkcia je dobrá, ale na CGI by mohli ešte popracovať. Herci ani nie sú veľmi dôležití, keďže väčšina deja sa odohráva medzi zvieratami. Všetko vo filme je sladko rozprávkové, emócie trčia z každého kúta a posledný ranu dojmu dáva patriotický záver, keď sa na ochranu Belly postavia vojnoví veteráni hádam všetkých zložiek armády USA a rad radom sa hlási aj s menami svojich jednotiek. 60% - pre deti 75% ()

Bestfan112

Film je strašně dojemný ( mě se to netýká, mě to moc nedojímá ), a doporučuji ho všem, kteří mají rádi filmy typu Neuvěřitelná cesta. Film 10/10 ()

Lamac79

Úžasný film pro pejskaře.. Ani na to není co říct, prostě si hafan přes všechnu bolest, hald, žízeň,zimu,strach jde domů za svým majitelem.. Hezký příběh stejně jako kniha.. Je pravda, že určité pasáže mi přímo vadili.. Ale to asi už k dnešním filmům patří.. Každopádně psi poslání si mě získalo na 100%.. Tady už to je o něco horší, 5 hvězd dávám kvůli tomu že prostě miluju zvířata a líbil se mi příběh.. Jen to zpracování bylo prostě horší.. Dal bych 83% ()

bigmatko

začala to Lessie v roku 1943 a k ceste za domovom už inšpirovala nespočetné množstvo psov. Príbeh, ktorý sme už x krát videli a nikdy nás úplne neomrzí, lebo je to hravé a sledovať dobrodružstvo malého psíka bude mať v kine vždy väčšiu silu ako keby na cestu vypustili detský domov. odhliadnuc od samotnej podstaty odlúčenia psa od svojho pána kvôli veľmi podivným postupom miestnej polície, je dej jedno veľké klišé, ktoré je milé a úsmevné. Našťastie sa vo filme netlačí tak na city ako v psej duši kde bolo toľko srdcervúcich úmrtí. Bella jednoducho chce ísť domov a prekonáva prekážky jednu za druhou. Rušivé boli iba momenty kedy sú samotná Bella aj velké kote animované, ale zas ako inak natočiť hru psa s pumou. tých animovaných pokusov tam bolo viac a moc práce si s nimi veru nedali. Filmu to neuškodilo a každý čaká ako sa malej Belle podarí nájsť cestu domov. ()

danio

Rodinný film z USA... Najdete tam skoro všechno, co musí vyvážený emerický film mít. Černé, bílé, dobráky, hajzly, hendikepované (nic z toho mi nevadí)... a homosexuály... V podstatě mi ani homosexuálové nevadí, ale proč se mají cpát dětem do zvířecího filmu, to nechápu. Kdyby ty dva psy sbalila normální rodinka s dětmi, zápletku by to nijak neovlivnilo. Děj vcelku nuda, tak nějak mě dojala akorát ta canisterapeutická scéna. Animace se zrovna moc nepovedly a dabing Belly mi drásal nervy celou dobu. Psí poslání nebylo z mého pohledu žádný extra zázrak, ale pořád to bylo milejší než tohle. Nebylo v tom prakticky nic, co by nebylo v jiném "psím" filmu, krom přátelství s nevydařenou pumou. ()

nedvva

Až neuvěřitelné množství népřiliš povedeného CGI, ale kdo máte psa nebo je máte jenom radí, tak vás ten film potěší a dokonce i možná uroníte slzičku. ()

DanielW94cz

Psí poslání je skvělí film,toto je asi podle některých o něco slabší počin,ale mě se oba filmy líbí stejně.To že je to především pro ty menší,ale ne přímo pro děti je asi pravda,i tak mě celý film bavil od začátku až do konce,určitě stojí taky za zhlédnutí. ()