poster

Přátelé - Série 3 (série)

Komedie / Romantický

USA, 1996–1997, 9 h 10 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Mikel Neiers

Hrají:

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, Maggie Wheeler, Christina Pickles, Elliott Gould, James Michael Tyler, Tom Selleck, David Arquette, Jane Sibbett, Jessica Hecht, Isabella Rossellini, Giovanni Ribisi, Cynthia Mann, Larry Hankin, John Lehr, Michele Maika, Marissa Ribisi, Ron Leibman, Khalil Kain, Andre Rosey Brown, Dan Martin, Mae Whitman, Kyla Pratt, Romy Rosemont, Steven Eckholdt, Mimi Lieber, Alex Meneses, K.J. Steinberg, Ira Ungerleider, Obba Babatundé, Wendy Schaal, Markus Flanagan, Sherilyn Fenn, Elizabeth Daily, Stephen Kearney, Jim Pirri, Angela Featherstone, Laura Dean, Jon Favreau, Debra Jo Rupp, Marta Kauffman, Dina Meyer, Reg Rogers, Alison La Placa, June Gable, Ben Stiller, Laura Cayouette, Peter Bonerz, Matt Battaglia, Robert Gant, Richard Gant, Carole Goldman, James Hong, Christine Taylor, Sam McMurray, Billy Crystal, Robin Williams, Teri Garr, Jennifer Milmore, Edo Azran, Sierra Dawn Hill, Susanna Midnight, Shelley Berman, Sandra Gould, Gene Crane, Ethel Ayler, Gina Hecht
(další profese)

Komentáře uživatelů k sérii (3)

 • castor
  *****

  Jako bychom se neobešli bez Simpsonových, to stejné platí i u Přátel. Už mají jasně rozdané charaktery, už mají pořádně početné fankluby. V prvních sériích o louhovaný čaj zdaleka nešlo, takže se stačí uvelebit a nechat se tohle partou dokonale bavit i dojímat. Každá epizoda napěchovaná výtečným komediálním timingem a tahem na bránu. Kultovní večerníček pro dospělé. Rád se vracím..(1.6.2017)

 • waits
  *****

  Třetí série posunula Přátelé k dokonalému sitcomu. Konečně se postavy vytříbily, šest přátel už má své jasně určené charaktery a přitom jde pořád o svěží podívanou, sitcom se zatím stále ještě rozjíždí. Největší změnou je chování Rachel, v prvních sériích nemastnou neslanou, ale zlepšují se všichni, snad kromě Joeyho, který je pořád stejný neherec.:) Výborné jsou obzvlášt epizody 3,7,8,9,10,17,25.(25.5.2017)

 • Loki_Six
  *****

  Monica - For your information, this is a pain like no man will ever experience. Chandler - Unless you've been kicked in an area.(8.11.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace