Ranč U Zelené sedmy

• Slovensko Ranč Pri zelenej sedme
všechny plakáty
TV spot 2
Komedie / Rodinný
Česko, (1998–2005), 18 h 49 min (Minutáž: 26–29 min)

Miroslav Noga, Milena Steinmasslová, Jana Štěpánková, Lubomír Kostelka, Marián Beník, Pavel Zedníček, Ivana Škarková, Patricie Pagáčová, Robert Jašków (více)

Série(3) / Epizody(42)

Donedávna byli Kudrnovi rodina jako každá jiná. Žili ve městě, maminka (Milena Steinmasslová) optička, tatínek (Miro Noga) počítačový programátor, děti typické "oběti konzumní společnosti". Jediným disharmonickým bodem jejich životů bylo soužití se sarkastickou babičkou (Jana Štěpánková), upoutanou na kolečkové křeslo a nešetřící jízlivými poznámkami. Pak se to ale stalo - jistý notář jim telefonicky oznámil, že Kudrnův strýc Hubert (o kterém slyšeli poprvé) zemřel a odkázal jim statek. Maminka, nadšená zastánkyně zdravého života, to uvítala s nadšením, ostatní s rozpaky. Přesto se Kudrnovi na ranč přestěhovali a začala tím velká zemědělská sága, kdy se pošetilí městští lidé naivně pouštějí do sžití s přírodou. Nad některými nápady jejich nejbližší soused, starousedlík Jeřábek (Lubomír Kostelka), jen kroutí hlavou. (Česká televize)

Wishkah

Dospělá část je výborná a jejich hlášky a vtipné situace do kterých se dostávají hrají lidsky, uvěřitelně, příjemně a je opravdu potěšením a pohodu se na ně dívat. Hlavně sarkastická babička Jana Štěpánková je vynikající. Ale bohužel dětské osazenstvo je pro mě zklamáním. Za celou dobu mě nedokázali přesvědčit a ani jedno ze třech dětí Kudrnových mi nepřišlo nijak sympatické. Celkově teda 60% ()

lucijelucije

Není to zase taková pohroma..Docela to vystihuje dobu, jaká před léty opravdu byla. A i když to není žádný převrat, člověk se někdy i pobaví nad tou šílenou rodinou. =) 4/10 ()

Rejže

Příjemný seriál... Jana Štěpánková si u mne získala obdiv a ráda ji znovu objevuji i ve starších filmech... ()

Vejrrr

Pět hvězdiček.. a jak si je obhájit? Snadno.. u seriálu jsem se skvěle bavil a smál se a smál... Snad trošku naivní v některých věcech.. Ale rád si přiznám, že jsem baštil každou poťouchlost, kterou Kudrna vymejšlel či každý propracovaný vtípek skvělé a energické babičky. Dobří a horší herci se dělili podle věku, kde jsem u hraní Kudrnovic potomstva občas nechápal a bylo cítit, že se v tom trošku plácají.. Ale když vás něco tak příjemně zahřeje u srdíčka, něco tak milého jako tenhle seriál je... tak to rádi odpustíte... ()

Matros

Mám dojem, že mi ani jeden díl neunikl. Sledovali jsme celá rodina, ale dnes už nikdo z nás ani neví proč. Vcelku příjemný český seriál s fajn herci, který byl občas dost vtipný. ()

ADZI

Jako malý jsem se na to koukal v televizi. Možná bych se podíval na pár dílů znova, abych si to osvěžil. Ale pamatuju si, že zápletky byly poměrně dobré a taky semtam nějaký ten vtípek. Jediné, co bych vytknul, je poněkud zvláštní dabing. ()

Movie Gourmet

Docela v pohodě seriál, který se dal celkem dobře sledovat. Některé jeho díly, sice ne všechny, jsem viděl, a nebylo to špatné. Verdikt: 3* a 70 %. ()

mira007

Docela úspěšný rodinný seriál ČT, který se mi úplně netrefil do vkusu, ale musím ocenit ten nápad a fajn obsazení. ()

dvd-L odpad!

...aneb jak Taťulda s Mamuldou šlápli do kravího lejna. Odpočinek pánové .. odpočinem si až budem viset na kvetoucím Jasanu za stodolou. (ne,.. to je závist .. obyčejná závist) ()

misakurt

Byly doby, kdy jsme slovensky ( či česko-slovensky ) bez problémů rozuměli a na nervy to nikomu nelezlo..teď už si musíme dabovat i jednu jedinou postavu v celém seriálu...možná by se to tam nehodilo, to nemohl být taťka Slovák? ()

bangee

Docela příjemný seriál s docela příjemnými tvářemi. Jenom ten scénář, provedení a kýčovité hraní několika herců to sráží do podprůměru. ()

Hapretor odpad!

Netuším, pro jaké publikum bylo toto natočeno. Mně se tohle naprosto příčí. Sledování je jak podstoupit lobotomii. Takovou debilní rodinku bych radši sejmul, než ji sledoval v tv. Stokrát lepší je "Taková normální rodinka", to má aspoň vtip a sem tam děj. Tohle nemá nic. ()