Reklama

Reklama

Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka

(seriál)
  • USA Pinky and the Brain
všechny plakáty

Série(4) / Epizody(65)

Obsahy(1)

Tento kreslený seriál, na ktorom sa dokonca zapodieľal aj Steven Spielberg, je o dvoch myškách, ktoré sa dennodenne pokúšajú vymyslieť plán na ovládnutie sveta. (metalman)

Recenze (28)

liberita 

všechny recenze uživatele

Výborný a zabavný seriál má originálny motív a chytľavú zvučku, dobre pobaví a nenudí ani staršie vekové kategórie. Postavy myšiakov sú sympatické a majú charakter. A tak jediným problémom seriálu zostáva, že po nejakom čase sa už klasický záverečný dialóg "Čo budeme robiť zajtra v noci ? " "To isté čo robíme každú noc, pokúsime sa dobyť svet", začne trochu obohrávať a stávať rutinou. ()

bloom 

všechny recenze uživatele

Ten seriál mám rád (Kde jinde uvidíte Einsteina kříženého s Napoleonem v myší podobě a jeho nadprůměrně retardovaného myšího přítele?), ale myslím si, že lepší díly vznikaly, když obě laboratorní myši byly ještě součástí animáckého ansámblu (nejraději mám ty s TV inscenací Války světů a s Koumákem jako country hvězdou na chůdách). Škoda, že si čeští překladatelé nedali tady jako u Animáků práci otextovat písničku česky, ale jinak nemám výtku. ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

V partičce bratrů Warnerových (a tím myslím Animáky, ne to studio) patří tenhle laboratorní tandem rozhodně k tomu lepšímu. I tak se po čase ale nevyhnete určitému stereotypu...nejlepší vědátorskou kresleností tak stále zvostává legendární Dexterova Laboratoř. Pinky a Brain mají legendární pouze tu znělku;) ()

Eva_D666 

všechny recenze uživatele

Musím přiznat, že ze začátku mi tito dva myšáci lezli krkem každé brzké ráno. Úlisný hlupák Rudla a důmyslný Koumák. Postupem času mi však záhadným způsobem vlezli pod kůži. ...Čímpak to asi bude... Rudla: "Co budeme dnes večer dělat, Koumáku?" Koumák: "To co děláme každý večer, Rudlo. BUDEME SE SNAŽIT OVLÁDNOUT SVĚT!!!" :-) ()

adamulefa 

všechny recenze uživatele

Jeden z najlepších seriálom môjho detstva s jednou z najlepších úvodných pesničiek. Išlo tam o to, že Pinky a Brain boli dve biele laboratórne myši, ktoré sa snažili takeovať over the world. Vždy ma štvalo, že sa im to nikdy nepodarí :( Proste som im držal palce. Rozhodne nadpriemerná záležitosť, ktorú si rád znovu pozriem. P.S. súhlasím s kolegom Flipperom, ale českému názvu nie je len hanba, ale dokonca mne sa z neho chce vracať! ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama