**"Pinky, are you pondering what I'm pondering?"*"I think so, Brain, but me and Pippi Longstocking... I mean, what would the children look like?"** Kdybych tenhle seriál viděla nejprve v češtině, asi by mě nijak zvlášť nezaujal, ale originální znění s Robem Paulsenem a Mauricem LaMarchem (kteří oba patří mezi mých deset nejoblíbenějších herců) mě naprosto uchvátilo už v Animácích. Nenapadá mě nic, co bych tomuto seriálu vytkla, snad jen to, že podle něj ještě nenatočili film. Snad na to ještě dojde, věřím, že s nezájmem diváků by problémy neměli... Nejlepší epizody: Brinky, Star Warners(2.5.2015)

Ten seriál mám rád (Kde jinde uvidíte Einsteina kříženého s Napoleonem v myší podobě a jeho nadprůměrně retardovaného myšího přítele?), ale myslím si, že lepší díly vznikaly, když obě laboratorní myši byly ještě součástí animáckého ansámblu (nejraději mám ty s TV inscenací Války světů a s Koumákem jako country hvězdou na chůdách). Škoda, že si čeští překladatelé nedali tady jako u Animáků práci otextovat písničku česky, ale jinak nemám výtku.(5.11.2006)

Musím přiznat, že ze začátku mi tito dva myšáci lezli krkem každé brzké ráno. Úlisný hlupák Rudla a důmyslný Koumák. Postupem času mi však záhadným způsobem vlezli pod kůži. ...Čímpak to asi bude... Rudla: "Co budeme dnes večer dělat, Koumáku?" Koumák: "To co děláme každý večer, Rudlo. BUDEME SE SNAŽIT OVLÁDNOUT SVĚT!!!" :-)(1.9.2010)

Jeden z najlepších seriálom môjho detstva s jednou z najlepších úvodných pesničiek. Išlo tam o to, že Pinky a Brain boli dve biele laboratórne myši, ktoré sa snažili takeovať over the world. Vždy ma štvalo, že sa im to nikdy nepodarí :( Proste som im držal palce. Rozhodne nadpriemerná záležitosť, ktorú si rád znovu pozriem. P.S. súhlasím s kolegom Flipperom, ale českému názvu nie je len hanba, ale dokonca mne sa z neho chce vracať!(3.7.2011)

Výborný a zabavný seriál má originálny motív a chytľavú zvučku, dobre pobaví a nenudí ani staršie vekové kategórie. Postavy myšiakov sú sympatické a majú charakter. A tak jediným problémom seriálu zostáva, že po nejakom čase sa už klasický záverečný dialóg "Čo budeme robiť zajtra v noci ? " "To isté čo robíme každú noc, pokúsime sa dobyť svet", začne trochu obohrávať a stávať rutinou.(7.3.2013)