SpongeBob v kalhotách

• USA SpongeBob SquarePants (více)
USA, (1999–2023), 112 h 46 min (Minutáž: 22–51 min)

Kamera:

Ralph Kaechele

Série(13) / Epizody(291)

Paity

Spongebob, neboli mycí houba je skutečně unikát. Dětská záležitost, které ale nerozumí ani člověk s vysokou školou. ()

Daae

Kdysi mě ukázky na tuto pórovitou, žlutou, infantilní postavičku lezly na nervy. Tehdy jsem ještě nevěděla o co jde. Pak jsem si jednou po škole pustila MTV a málem jsem se srolovala smíchy z pohovky na podlahu. Tenhle originální a pološílený humor je přesně pro mě. Tom Kenny je velice talentovaný člověk, neboť jsem si nikdy předtím nedokázala představit, že by dospělý muž mohl mluvit tak úžasně hravou fistulí. Moje nejoblíbenější hláška, která v naší domácnosti zlidověla: You've got to use your IMAGINATION! *nad hlavou nakreslí rukama duhu* ()

J*A*M*A*L

Docela mě překvapilo, že se mi tento roztomilý animovaný seriál bude líbit, ale co.Na sobotní a nedělní rána se to hodí skvěle.Vlastně jsem se na to nikdy pořádně koukat nechtěl, jenomže při sobotních a nedělních ránách nic nedávají no a většinou to u mě vždy vyhrál SpongeBob.85% ()

kill-tec

Prašulky prašulky prašulky a Hrajeme si na praní.. no prostě čtveřice Spongebob, Patrick, sépiák a pan Crabs mě už několik let baví a ještě bavit bude :D ()

Fryštok

Good old Spongebob. Nějaký díly má přeci jenom slabší, ale ve většině případů se jedná o ryzí esenci geniality, na kterou se těžko zapomíná. Taktéž se jedná o jeden z mála seriálů, který má lepší český dabing než původní, hlavně díky Janu Maxiánovi, který umí ztvárnit Spongeboba jako snad nikdo na světě. ()

evil_ryu

Seriál tak ako pre malých tak aj pre starých. Perfektný humor, zaujímavé prostredie a nezabudnuteľné hlášky. Odporúčam každému kto sa rád baví. ()

Phorbo

Spongebob si u mě získal místo hlavně kvůli zrychlené verzi filmu co je na youtube a je neskutečně bavící (aspoň 30 minut válení v křeči smíchu) a taky kvůli placce se Spongbobem a nápisem "Holy mother of pearl..." rulez total ()

AIMÉE

Kokrhající škeble (!?) a jiní obyvatelé mořského dna, kteří zažívají nevšední, sympaticky vtipné příhody v čele s jednou takovou houbou v kalhotách. Vždycky mi zvednou náladu díky těm fajn hláškám. "Nebudu!"..... "Budeš! Jinak ti udělám ze života sucho!" ()

Martin_W

Zajímavá pohádka, která hrává na Nova Cinema. Viděl jsem už dříve i na Nově, ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost, až do teď. Šílené postavičky, šílené příběhy, které baví dokonce i mě. Trošku ubíjí dabing, ale asi se dalo čekat, že děti si na kvalitu dabingu stěžovat nebudou. :) 82% ()

TwoFace

Spongebob je neuvěřitelně bizarní, originální, vtipnou a šílenou záležitostí, během jejíhož sledování máte pocit, že jste na velice podivném tripu. Internetový humor generace, která na tomto seriálu vyrůstala, má možná původ právě zde. ()

Sochorisko

Jako odpůrce Spongeboba musím zmínit naprostou banalitu nápadu-mluvící houby.. Sice to nepraktikuji často ale na tento seriál koukám/nekoukám v češtině a ten "hlas" mi k tomu vůbec nesedí. No ale celkově příběh, komika a systém prezentace mě nudí a vytáčí. A ta znělka ? To je snad horší než u seriálu Ulice nebo Ordinace !!! ()

Yardie

Takových 70%. Nikdy jsem se na to nedíval, až nyní občas se synem přítelkyně. Některé díly lepší, i dospělí se zasmějí, některé díly takové spíše trapnější. Ale když se člověk dívá na celý díl, rozhodně je to lepší, než vidět útržky, protože to je děs. Ne, že bych to musel vidět, ale když už se na to dívám, dá se to přežít a když člověk chytne lepší díl, i se pobaví a zasměje. Howgh! ()