Reklama

Reklama

Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů

(seriál)
  • Austrálie Snowy River: The McGregor Saga
Drama / Western
Austrálie, (1994–1998), 47 h 50 min (Minutáž: 42–46 min)

Kamera:

Dan Burstall

Hrají:

Andrew Clarke, Brett Climo, Guy Pearce, Sheryl Munks, Wendy Hughes, Ben Geurens, Josh Lucas, Gabrielle Fitzpatrick, Tracy Nelson, (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(65)

Obsahy(1)

Westernový seriál vypráví příběh ovdovělého Matta McGregora, nejbohatšího a nejvlivnějšího muže ve městě, a jeho rodiny, synů Roba a Colina a nejmladší dcery Danni, kteří žijí v Ridge Paterson, malém městě v horách nedaleko Melbourne. Datováno do 19. století. Styl tohoto seriálu velmi připomíná u nás známější DOKTORKU QUINNOVOU. (Maky)

(více)

Recenze (7)

GAVIN17 

všechny recenze uživatele

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec. Měl jsem několik dílů na VHS z televize,ale v poslední době se mi ho podařilo zkompletovat díky internetu. Je to seriál z krásného prostředí australské přírody a s velice sympatickou rodinou Matta McGregora. Je barvitým obrazem australského venkova před více než sto lety a je velice příjemné ho sledovat zvláště za dlouhých zimních dní, kdy potěší, pobaví a povzbudí. I můj taťka ho má jako jeho nejoblíbenější seriál. Nemohl jsem mu proto dát méně než 5 hvězdiček a dal jsem je moc rád. ()

Cverna 

všechny recenze uživatele

No tak budu první... Je to podobné doktorce Majkí... Ale oni ti Australané, nejsou tak paranoidní... Krásná příroda, krásný příběh a krásná doba v krásném prostředí! Chci pracovat pro pana McGregora... ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál mi příliš nebavil. Což o to, příroda krásná, romantika z každého záběru přímo ukapavá...Celé je to ale tak idylické a idealizované, že už je toho všeho nějak příliš. Pouze průměrný seriál. Nemá nic, co by mi na něm lákalo tolik, abych se na něj někdy díval znovu. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama