Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (TV seriál)

• Austrálie

Snowy River: The McGregor Saga

Drama / Western

Austrálie, 1994–1998, 47 h 50 min (Minutáž: 42–46 min)

Dan Burstall

Andrew Clarke, Brett Climo, Guy Pearce, Sheryl Munks, Wendy Hughes, Ben Geurens, Josh Lucas, Gabrielle Fitzpatrick, Tracy Nelson, Hugh Jackman, Joelene Crnogorac, Catherine Sutherland, Jeffrey Walker, Jared Daperis, Adrian Rawlins, David Field, Brett Tucker, Peter McCauley, Frances O'Connor, Jane Badler, John Bach, John Dicks, Zbych Trofimiuk, Lee Horsley, Helene Joy, Chris Haywood, Matthew Newton, Esben Storm, Josephine Byrnes, Max Phipps, Paul Gleeson, Tim Elliott, Marshall Napier, Richard Sutherland, Danny Adcock, Hannes Berger, John Waters, David Pledger, Henri Szeps, Reg Evans, Alan King, Rebecca McCauley, Donna McRae, Lewis Fitz-Gerald, Elizabeth Sandy, Peter Hardy, Joyce Yuen, Peter Stratford, Don Bridges, David Ngoombujarra, Gosia Dobrowolska, Nick Carrafa, Adrian Wright, John Molloy, Anthony Hayes, Robert Price, Neil Pigot, Aidan Fennessy, Libby Tanner, Steven Vidler, Gary Files, David Bradshaw, Dieter Brummer, Tommy Dysart, Amanda Douge, Geoff Parry, Oliver Dennis, Wyn Roberts, Bob Hornery, Tony Briggs, Harry Cripps, Jill Forster, Christopher Lyons

Scénografie:

Robbie Perkins

Kostýmy:

Michael Chisholm

No tak budu první... Je to podobné doktorce Majkí... Ale oni ti Australané, nejsou tak paranoidní... Krásná příroda, krásný příběh a krásná doba v krásném prostředí! Chci pracovat pro pana McGregora...(2.6.2011)

• Hapretor

Stačilo mi pár minut jednoho dílu ... náhodně viděno v tv.(22.7.2015)

• Heroine

Příšerný! Středověká morálka, nesnesitelné charaktery, trapné příběhy! Hrozný!(7.1.2012)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec. Měl jsem několik dílů na VHS z televize,ale v poslední době se mi ho podařilo zkompletovat díky internetu. Je to seriál z krásného prostředí australské přírody a s velice sympatickou rodinou Matta McGregora. Je barvitým obrazem australského venkova před více než sto lety a je velice příjemné ho sledovat zvláště za dlouhých zimních dní, kdy potěší, pobaví a povzbudí. I můj taťka ho má jako jeho nejoblíbenější seriál. Nemohl jsem mu proto dát méně než 5 hvězdiček a dal jsem je moc rád.(11.3.2015)

Tenhle seriál mi příliš nebavil. Což o to, příroda krásná, romantika z každého záběru přímo ukapavá...Celé je to ale tak idylické a idealizované, že už je toho všeho nějak příliš. Pouze průměrný seriál. Nemá nic, co by mi na něm lákalo tolik, abych se na něj někdy díval znovu.(21.6.2013)