• Heroine

Příšerný! Středověká morálka, nesnesitelné charaktery, trapné příběhy! Hrozný!(7.1.2012)

• Hapretor

Stačilo mi pár minut jednoho dílu ... náhodně viděno v tv.(22.7.2015)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec. Měl jsem několik dílů na VHS z televize,ale v poslední době se mi ho podařilo zkompletovat díky internetu. Je to seriál z krásného prostředí australské přírody a s velice sympatickou rodinou Matta McGregora. Je barvitým obrazem australského venkova před více než sto lety a je velice příjemné ho sledovat zvláště za dlouhých zimních dní, kdy potěší, pobaví a povzbudí. I můj taťka ho má jako jeho nejoblíbenější seriál. Nemohl jsem mu proto dát méně než 5 hvězdiček a dal jsem je moc rád.(11.3.2015)

No tak budu první... Je to podobné doktorce Majkí... Ale oni ti Australané, nejsou tak paranoidní... Krásná příroda, krásný příběh a krásná doba v krásném prostředí! Chci pracovat pro pana McGregora...(2.6.2011)

Tenhle seriál mi příliš nebavil. Což o to, příroda krásná, romantika z každého záběru přímo ukapavá...Celé je to ale tak idylické a idealizované, že už je toho všeho nějak příliš. Pouze průměrný seriál. Nemá nic, co by mi na něm lákalo tolik, abych se na něj někdy díval znovu.(21.6.2013)