Radens

Byla krása to sledovat. Základem filmu jsou (pro mě osobně) charaktery, a postava slepého veterána je výborná. A Al Pacino? To je prostě fenomén.. ()

Himlhergot

Málokterý film, mě dokázal pohladit po duši jako tento kousek. Ještě teď, když si na Scent of a Woman vzpomenu nezvladatelně se mně zvedají koutky a začínám se tvářit jako idiot. Al Pacino předvádí svůj standartní špičkový výkon, chudák Chris O'Donnell vedle něj vypadá jako herectvím nedotčený. "Tango scéna" v restauraci a scéna u disciplinárního řízení patří mezi mé oblíbené. ()

Zrcadleni

Pokud se chcete podívat na to jak vypadá zcela zřejmý oscar za hlavní mužskou roli? Tady máte možnost. Je až neuvěřitelné, že téměř v každém filmu hraje Al elegána v pěkném obleku (někdo mu zřejmě řekl, že v tom vypadá dobře). Vyzkoušejte si někdy jen tak na pár minut představit, že nevidíte, ale tak, že zavřete oči, ale, že je máte otevřeny dokořán a nezacílíte na jeden jediný objekt, který před Vámi je.....je to prakticky nemožné a právě proto jsem z tohoto zlomeného příbehu nadšený, ukazuje nám, že nemožné se stává možným a to co chce být zatraceno, dokáže být aplaudováno. BRAVO ()

Lazy87

Samozřejmě, herecký výkon Al Pacina byl vyníkající, to musí uznat každý po shlédnutí. A to je vlatně tak všechno a kupodivu to stačí. ()

Aktamix

Hohó, tak to mě hodně překvapilo. Stojí to a padá na Al Pacinovi o tom ani potom. Tak ostrý humor a cynismus to se jen tak nevidí. "Kde je chlast? Je tu trochu sucho". To jsou prostě perly. Chci být přesně takovej dědek jako je Slade. Veliké překvapení je O'Donnell. Ze začátku jsem myslel, že ho gigantický Al Pacino až příliš zastíní, ale s postupujícím časem je Charlie čím dál lepší a lepší. Kamera je fajn, režie dobrá. Trochu bych děj, ale prostříhal. A finále to je klišé made in America, ale co už. Velmi krásná je také hudba a zvukový doprovod. Doporučuji všem. Je v tom sranda, má to hloubku a důležité je se nikdy nevzdávat a užívat života."Kdyby to bylo tak před pěti lety, vzal bych si sem plamenomet!". ()

LeChatNoire

Kdybych mela film posoudit jen podle tanecni pasaze tanga, dostal by 5 hvezdicek. Zbytecna delka filmu ale ubira na spadovitosti deje, takze jsem se chvilemi propadala do propasti nudy. Ale jinak excelentni vykon Al Pacina :-) ()

jobina

Užívej života - toto krédo mne provázelo celým filmem. Vůně ženy - tak zavádějící název, přesto s lehkostí vzduchu plně prostupuje celým filmem. Kromě životní energie však zde je smysl pro čest, a to je síla, která v nás probouzí naše lepší já. Možná je to naše touha věřit, možná jen prostě v nás zůstala srdce rytířů a nechceme ztratit důstojnost sami před sebou. Možná proto tolik fandíme těm čestným a spravedlivým. Al Pacino fantastický, Chris O´Donnell je výbornou protiváhou a emociálním kontrastem. ()

lahvi

Radsi ho vidim, jak vymysli plany jak se pomstit ostatnim hlavam mafianskych rodin, to vsak nemeni nic na tom, ze zde predvedl dalsi nezapomenutelny vykon ! ()

Raketaaak

Sú filmy ktoré človeku utknú v pamäti na celý život. Takých filmov nie je veľa, ale tento film medzi ne rozhodne patrí. Al Pacino zahral jednu zo životných rolí, dej, réžia, scenár na jednotku paráda... ()

pet4

Krásná studie člověka, který je zoufalý, nedokáže se smířit s tím, že oslepl, brání se soucitu druhých, kope kolem sebe, a zároveň je citlivý a dovede vychutnat krásy života - to všechno smíchané dohromady předvádí Al Pacino vážně dokonale, a tak filmu odpustíte i některé trochu černobílé postavy, a neuvěřitelný happy end a ještě se přistihnete, že se z něj nezřízeně radujete. ()

Gafro007

Úchvatný Al pacino, jako obvykle. Zajímavý pohled, nepohled na svět. Velmi dobrý námět k filmu. Občas se to sice přehnalo s některými scénkami, ale jinak to je opět vrcholný film a herecké podání Al Pacina, nejen proto, že na něj může koukat s nadšením stejně tak 20 letý mladík jako 60 letá babička... Neuvěřitelné podání včetně závěrečné řeči...Jasný důkaz že se jedná o světový vrchol hereckých výkonů. Oskar naprosto zasloužený. ()

kamilao

Můj oblíbený Al..... nebýt jeho, tak by to ani nestálo za vidění. Ale sledovat ho celých 157 minut byl neskutečný zážitek. Musím přiznat, že filmu prospěl i dobrý konec, takže nemůžu jinak než **** ()

bctpeyhon

Vcelku příjemné drama o jednom postarším nabubřelém slepci, který byl kdysi plukovíkem v armádě. Al Pacino předvádí svůj průměr. Pozvedl bych spíš výkon Chris O'Donnella, ten na mě působil mnohem více přesvědčivěji. Na závěr přijde americké klišé, které pro mě celý film lehce shodilo. Jinak je to celkem nadprůměrný film, který neurazí. Zkrátit to o dvacet minut a dát tomu zajímavější konec, by snímku neublížilo. 3 a 1/2 * ()

Turinko

Velmi sa hanbím, že tento film som videl až teraz a možem povedať, že si našiel miesto v mojom srdci.U mna osobne film na ktorý nikdy nezabudnem a ktorý si s radostou pozriem určite ešte niekolko krát. Velmi príjemný jednoduchý emocionálne napatý príbeh so sympatickými postavami a hlavne s nezabudnutelným výkonom mojho najoblúbenejšieho herca Al Pacina... ()

Kritik

Přijemný, emocionální zážitek. Popravdě nemůžu říci, která scéna se mi líbila více. Ať už to byla divoká jízda v Ferrari, tango, či závěrečná řeč, jedno vím jistě. Al Pacino je pan herec... Whooo aaaa ! ()

digiMonster

Vynikajúci film, veľmi emotívny. Al Pacino tu hraje bezpochyby jednu zo svojích životných rolí a oscara za svoj výkon dostal zaslúžene. Slepého a cynického vyslúžileho plukovníka Franka Sladea hraje prosto geniálne.Tie dve hodinky a dvadsať minút je na tento film tak akurát ani na chvíľu som sa nenudil práve naopak sledovať Al Pacina je proste zážitok. Posledná scéna kde má plukovník reč pred školskou komisiou nemá chybu a je to krásna bodka za príjemným a vydareným filmom :-) nekompromisných päť hviezd a 100% ()