MiGi87

Nerozumím slabým hodnocením. Pro mě je tenhle film absolutní srdcovka. První ze série, který jsem kdy viděl, to mi mohlo být tak sedm-osm; tehdy jsem si z toho odnesl akorát tak vzpomínku, že je to super film. Teď když jsem ho po nějakých 15-ti letech viděl znovu musím říct, že jsem se tehdy nemýlil. Pro mě jednoznačně vrchol série. Nikdy jsem asi u žádného filmu neboxoval u televize, jenom tady u té poslední rvačky na ulici (nejblíž možná měl nějaký fight proti Kanadě na MS v hokeji). Jasná pětka, ať si kdo ty svoje dvojky ospravedlňuje jak chce, pár, co hodnotí vysoko, jako já, se tu ale najde, a to je dobře. Rocky V = 5*!!! ()

Kosmik 1

Pro změnu zase nejslabší díl z celé série. Jediné, co tady stojí za zmínku je formování vztahu otce a syna. Bohužel, co se týče boxu a sportu, tak je pro mě pátý díl zklamáním. Z úcty k Slymu 60%. ()

Autogram

Rekvalifikácia z boxera na manažéra nie je pre Rockyho to pravé. Syn mu vyrástol, tak sa okrem rebélie prezentuje aj detským boxom. Samozrejme množstvo umrmlaného filozofovania a k všetkému aj trochu nevyhnutného boxu. Záverečná pouličná bitka celkom vybočuje z veľkolepých záverečných zápasov. –––– Každej, kdo má dvě pěsti a správně mu buší srdce, má šanci. ()

Roseinka

Neslabší díl, který nebyl ani tak o boxu jako spíš o rodiných a finančních problémech. Je to sice takové přirozené pokračování a není to díky tomu na jedno brdo, ale nějaký pořádný zápas mi tam chyběl. Každopádně se na to dalo dívat, tak zlé to nebylo. 5/10 ()

Pedross800

Vidět tohle ve svých nácti před čtvrtstoletím asi bych to tu haněl taky, ale díky zvláštnímu řízení osudu, že jsem to tenkrát nepochopitelně minul a později nikdy nevyhledával, jsem si to dnes náramně užil a byl to v mých očích jeden z těch lepších střípků skládajících úchvatnou mozaiku se jménem Rocky Balboa. Jak to výstižně napsala pakobylka, je to návrat ke kořenům od supermanovského bijce co přežije vše a zničí kohokoliv a fandí mu celý svět zpět na zem a do reality. Tady je to zase Rocky z masa a kostí.....chybující, pochybující a vyrovnávající se s koncem své aktivní kariéry, vztahem se svým synem, manželkou i mladým následníkem. Tentokrát samotný box je na druhé koleji a jde tu o mnohem důležitější boj. A tomu já tleskám! "NÁS NEDOSTANOU" ()

Jaro.Krafcik

Rocky už ako manažér, ale treba povedať že už došli nápady. Ako celok to už pôsobi slabšie. Aspoň že nakonci si Balboa zabojuje. Ale nič extra to nebolo. Taký lepší priemer 3* ()

deckardx

Ostudne zakonceni cele serie.. S Rockym tohle nema vubec nic spolecneho... Jesteze o nakych par let pozdeji vysel Sly z duchodu a natocil konecne dustojny zaver moji oblibene serie... ()

ssfan

Tento díl serie o Rockym už je dosti slabý. Děj je celkem zajímavý, ale boxu je tu méně, a tak jsem se nudil. Hudba už také není tak dobrá jako dříve, a tak jediným kladem je závěrečná bitka na ulici. 30% ()

spikey1

Hrozně dlouho jsem tenhle Slyův snímek nemohl vzít na milost. Protože tady z Rockyho udělá krypla. jenže Rocky je king of the fuckin' mountain!!!! :))) Vlastně jsem ho poprvé viděl až když jsem si pořídil kompletní sérii na DVD. A film je zase v zajetých kolejích. až na trénink který místo Rockyho řeší texaskej buránek Tommy Gun. (který je teda šílený, účes na Jágra, herecké schopnosti na nule, a jedná se o skutečného boxera, takže mu polovinu dokážu odpustit.) Film obstojí ale jsem šťastný že se Sly rozhodl s Rockym rozloučit ještě o šestnáct let později a stvořil ten nádherný opus. ()

Mr.Nigga

Pátý díl Rockyho série vybočuje ze zaběhnutých kolejí a nabízí originálnější příběh a tím se navrací spíše k prvnímu dílu. Rocky jako trenér dává smysl, přecejen není nejmladší a nezničitelný. Pro mě lepší, než čtyřka. ()

gutshoter

Ačkoliv tento díl je zřejmě nejslabší ze všech, uplně bych jej neodkládal na třetí kolej. Ve filmu se vyskytují dobré dialogy postav soustřeďující se hlavně na Rockyho osobní život. Jistě, je to nudnější a nebyli jsme na to z předešlých dílu zvyklí. Mně osobně to ale nevadí. Naopak vidět do hlavy našemu hrdinovi, co se v ní odehrává po konci kariéry, jak řeší tyto problémy, není vůbec na škodu. ()

Maynard.

Měl to bejt poslední díl a hle necelejch 3O let po tomhle to už má zase dvě pokračování :o). Inu, Rocky je prostě zvučný jméno. Je každopádně dobře, že v tom dycky hraje Staloun a né nějakej podržtaška. Tenhle díl mám skouknutej asi nejmíňkrát, jednak to je proto, že to fotřík neměl nahraný na videokazetě a druhak, že mě to moc nebere. Sice je to kvalitově srovnatelný třeba s trojkou, ale ta taky není kdovíjak super. Líbí se mi vzpomínky na zápas v Rusku a pak taky vzpomínky na Mikiho, Apola, to udělal rejže dobře, že tam jebnul. Co mi přišlo uplně na palici, tak hrozně rychle převrácený názory - když si Rocky pozval poprvý učně dom, tak už z nich hnedka byli nej kámoši a neměl čas na svýho chlapce. A ke konci to byl taky podobnej obrat. No a do toho všeho černoch, kterej prej na Rockyho - bouchni mě a já tě zažaluju :o). Tak mu rocky vrazil jednu do břicha a nazdar :o) ()

Metal Lord

Jednoznačně neslabší film z celé série. Jediné, co za něco stojí je závěrečná bitka, která se oproti ostatním dílům odehrává na ulici. Jinak ten příběh je dost bez duše a nezajimavej. Stallone si roli Rockyho jako trenéra zopakoval později v Creedovi, který tenhle film v kvalitě překonává. ()