Deyw

Pro nekoho nudny pro nekoho povinnost ...musim uznat ze je to nejslabsi dil serie,ale pro fandy je to povinost ...pro me hodne dobry dil...kdo nezna ROCKYho tomu se to libit nebude :( ()

tom88

Návrat Avidsena (Rocky 1) na režisérske kreslo prekvapivo nepriniesol ovocie. Bude to asi slabším scenárom a námetom, ktorý nie je moc zaujímavý. Nie je to zase najhoršie, ale stráca to všetky rockyovské plusy predošlých dielov. Dej dokonca sem tam nudí a chýba mi tu poriadnejší box a šoumenstvo, na aké sme boli zviknutí. 60% ()

cinemag

Nejslabší díl série, není divu, že 16 let byl Rocky u ledu. Naštěstí se objevil výborný Rocky Balboa (2006), který sérii důstojně zakončil. Rocky V je opravdu mizerný film, avšak za zhlédnutí stojí. Je vidět, že zde tvůrci trochu tápali, kam sérii dál posouvat: takže se objevuje šikanovanej synek, kterej to pak všem nandá, a z Rockyho se stává trenér jednoho mladého nevycválaného boxera. Celkově považuji čtvrtý a pátý díl nejslabší z celé série. Můj top: R1, R6, R3, R2, R4, R5. ZKRÁTKA ROCKYHO SÉRIE JE JAKO KNIHA, NEJLEPŠÍ JE PRVNÍ A POSLEDNÍ KAPITOLA. ()

Nivenx

Třásnutí rukou je logické, ale proč opět Rocky přišel o prachy! Ach ne! Jinak jelikož už Rocky neboxuje trénuje mladého Morrisona, ten vyhraje titul šampiona, ale kdo je doopravdy šamionem?. Nakonec se Gunn postaví proti Rockymu kde se ukáže, že tím pravým šampionem je jen Rocky. Slabší jak předešlé díly, ale přesto koukatelné a napínavé. 55% ()

hans500

Po předchozích dílech je kvalita pátěho Rockyho nižší, ale návrat ke kořenům se dovela povedl a pouliční souboj byl příjemnou změnou. Velmi dobrá atmosféra, kterou předchozí díly (kromě prvního) trochu postrádaly. ()

chelseaman22

Po přečtení obsahu jsem začal zvracet svíčkovou od oběda. Bohudíky, ta implementace do filmu samého se vyvedla. Netradiční bylo taktéž zakončení - žádné bitkování v ringu s následným zvedáním přitrouble přezlacených pásků, ale pěkná pouliční bitka s plavým hnidopichem. 75% Celosvětový výdělek k 3.11.2012: $119,946,358 ()

adams89

O pátém dílu Rockyho je všeobecně známo, že se nepovedl a že je z celé série tím nejhorším. Po jeho zhlédnutí s tím bohužel musím jen souhlasit. Zatímco skvělou čtyřku jsem si vychutnal takřka jedním dechem, pětku jsem jedním dechem skoro celou prospal. Co říci ke scénáři... Že se po letech boxování u člověka zjistí poškození mozku, je asi normální. Ale musel se mrzák dělat zrovna z Rockyho? Z boxera, u kterého jsme byli zvyklí jenh na vítězství? Tuhle věc jsem po celý film zkrátka nemohl překousnout a hodně se od toho také odvíjí moje nízké hodnocení. Při absenci Mikeyho a Apolla film trpí i nedostatkem charismatických postav. Nový bouchač Tommy Gunn se ukázal jako vůbec nejpitomější postava, jakou jsme od jedničky viděli a Adrian s Pauliem mi tu už taktéž vadili. Nečekaně ale tak překvapil alespoň Rockyho malý syn a ta jeho pěstní scéna před školou. Místo boxerského finále v ringu jsme se tentokrát dočkali pouze obyčejné bitky před hospodou a k tomu snad ani nemám co říct. Rocky 5 měl za předešlými díly udělat hrdou tečku, místo toho jim ale nadělal pořádnou ostudu.40% ()

Sfinkter

Všem zmlsaným čtyřkou by se Stallone nezavděčil ničím. Já naopak beru i tento díl jako přirozený vývoj postavy a nepřijde mi o nic horší než dvojka a trojka. Rocky je filmová legenda a bude se k němu vázat i pár nepovedených úderů. ()

baruss

Stotožňujem sa s tými, čo tvrdia, že sa jedná o najlepší diel série. Podobné filmy: Million Dollar Baby ()

Jizni Tlapa

Rocky V by se nikdy neměl hodnotit s ohledem na to, jestli to je nejhorší nebo nejlepší díl Rockyho ságy. Jedná se o sportovní drama, kde Sly sesedl z režisérské židle a postavil se "pouze" do hlavní role. Sly byl výborný jako vždy! Námět je výborný. Téma životního zvratu v podobě krachu a snahy začít od začátku je výborné a umožňuje všelijakou variabilitu ztvárnění. Bohužel i takto kvalitní námět prostě potřebuje výrazné herce nebo dialogy. Dialogy jsou super,ale těžce zde pokulhávají role Sage Stalloneho a T.Morrisona, na kterých byl víceméně příběh postaven. Sageovi nelze věřit jediné slovo a bohužel oproti "taťkovi" je prostě nevýrazný a bez sebemenší špetky charismatu. T.Morrison je boxer, který má "hrát" v ringu a nikoliv na plátně. Věřím, že z části to byl úmysl,ale jeho postava by mnohem víc vynikla , kdyby ji hrál herec a nikoliv někdo, kdo má blond sestříh alá J.Jágr (všechno vidim, všechno slyšim, na záda mi netáhne) bez jakéhokoliv hereckého umu a výraznosti. Na základě těchto dvou "tragedii" Rocky 5 nemůže mít 5* a když budu srovnávat s celou ságou, nikdy nedosáhne kvalit předešlých dílů. ()

DJ Rocco iNc

No, viditeľne najslabšia časť zo všetkých. Hoci si tam zahral aj profesionálny boxer Tommy Morrison, tak na sláve to nepridalo. Ale je to Rocky, nie??? ()

Johnny.ARN

Päťka je zatiaľ najslabší diel. Rocky starne, prejavujú sa zranenia po súboji s nadčlovekom Dragom a riešia sa rodinné záležitosti. Nie som si ale istý, či séria potrebovala takýto diel. 3 z 5 ()

mickyreed

Nechápu, proč je tento díl z celé série nejvíce neoblíbeným. Sly poslal Rockyho s rodinou zpátky do chudé čtvrti a precizně popisuje vztahy a zvraty mezi hlavními postavami snímku. Podle mého názoru velmi povedeně. ()

ywo666

Rocky tentokrát ako tréner. Záverečná bitka slušná. Presun z ringu na ulicu kvitujem, ale to je tak všetko. Inak je to už žitie z predošlej slávy. Škoda. Slabých 3*. Možno najslabší diel série. Tažko povedať. ()