Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

elvis172

Blba zaplatka ako aj koniec. Film ktorý tu v roznych obmenach uz bol mnohokrat. Ale vsetko to prevysuju bojove sceny. Prvy diel prevysil o min. 50%. ()

stevkoI

Komu ide len a bitky,svaly,namakanych borcov by si nemal nechat ujst tento film.ale...co sa tyka dejovej linie,scenaru a vsetkeho ostatneho - NULA bodov ()

Cool.Mila

Skvela podivana co se souboju tyce, akce vas strhne s sebou, nadherna choreografie a i pribeh neni spatny, clovek se v tom rychlem tempu ani nestihne nudit a poutave drsne podminky ruskeho vezeni to jen podtrhuji. ()

padlar

Příjemné překvapení pozdního sobotního večera. Jen škoda naprosto hrozného a předvídatelného scénáře. Všechny hvězdičky jsou v tomto případě jen a jen za akci. Jak již zde bylo mnohokrát řečeno, souboje i bitky jsou ve filmu excelentní. ()

spike.sg

Musím říct, že jsem se původně na ten film ani podívat nechtěl. Ale přece se podíval a chyba to nebyla. Sláva sláva výletu, skoukli jsme film a jsme tu. Je to pěkná podíváná, nabitá bojovými scénami, ve kterých nejvíc oceňuji, že ze soubojů opravdu vydíte všechno co vydět jde. Ne jako v jiných filmech se zběsilou kamerou a střihem, kdy vůbec nevíte co se tam vlastně děje. Navíc do Scota Adkinse bych v životě neřekl, že umí to co tam předvědl. Je radost se na něj dívat v akci. 72% ()

Uframufrag

Pribeh je dost trapny (obzvlast ako sa moze z povodne Boxera Chambersa stat "kickboxer") ale za to akcne sceny su natocene velmi dobre. Scott Adkins sa do tejto role skvele hodil (skoda ze som o nom nepocul uz skor) a bolo zaujimave ho sledovat v sobojoch ktore su choreograficky skvele... Samozrejme, ze ten koniec kde "musi" vyhrat USA nad Ruskom je velmi "prezieravy". Skoda ...takto to vidim tak max na 60% ()

EL5530

Bomba! Miluju béčka a Undisputed je pro mě jako stvořený. Bojové scény jsou dokonalé a prostě žeru Bojku! Hodně velké překvapení! ()

trilobyt

Tento film viem pozerať stále dokola. Skvelá bojovka z ruského väzenského prostredia so skvelým obsadením, postavami, soundtrackom, atmosférou a hlavne bitkami z ktorých padá sánka. Piata hviezdička za výkon Scotta Adkinsa. ()

Novik

O 100 % lepší než 1díl který oproti tomu vypadá jak jenom taková svačinka před rozjezdem. Jai White se mi zalíbil a musím říct že tenhle borec by byl dobrým nástupcem Arnieho, Slyeho atd. Stylové a perfektní souboje u nichž se prostě nedá nedívat, má to výbornou choegrafii a nápad. Skvělé, oddychovka která prostě pobaví i po několikátém zhlédnutí! :) ()

Lacoo

Štyri * aj ked to bolo omnoho lepsie ako jednotka. Necudo, su tu dvaja chlapici ktorí fakt rozumeju bojovým umeniam, aj ked Michael má na viac. A hlavne je tu omnoho viac bitiek ako v jednotke. Prostredie ruskeho vezenia mohlo byt vyobrazené viac drsnejsie a zaujimavejsie. ()

GilbertL

Klasický akční film nezemřel! Věrohodnost zápletky jak mafie americkému boxerovi v Rusku nastrčí do kufru drogy a on putuje do vězení kde se pořádají arénové zápasy nemá cenu řešit. Tady jde, jak píší jiní, o souboje, které jsou konečně přehledné, bez milionu rádoby cool střihů, a které jsou postavené na vynikající choreografii a především schopnostech bojovníků, z nichž jeden každý z nich fakt umí. A potěšil mne fakt že Michael Jai White není úplné herecké dřevo (nebo přinejmenším má dostatečné charisma, aby to utáhl) a pokusy o dramatickou linku nejsou úplnou tragédií (oblékání pověšeného Chamberse, sebevražda Stevieho, dokonce i ten sladkobolný závěr setkání s neteří je snesitelný a jaksi to sem patří). Celou dobu jsem měl dojem jakoby se vrátily "staré časy" akčňáků 80. let. Tahle nostalgie se na mém hodnocení rovněž projevuje.:) ()

Likeness Tie

Asi nejlepší dil ze všech tří. White a Adkins jsou vážne dobrý bojovníci a herci. Díky skvělím soubojům (celkem realistické) a příběhu je to super podívaná. ()

Soar

To, čo v tomto filme predvádza ústredná dvojica Michael Jai White a Scott Adkins (teda hlavne Adkins :)), vyzerá ako keby boli z iného sveta. Na bojové scény som pozeral s otvorenými ústami a veľkým úžasom. Choreografie sú prepracované do najmenších detailov, bojové scény sú prehľadné a tak si divák užije a vychutná Boykovu akrobaciu. Dej je v celku jednoduchý a priamočiary, ale v takomto druhu filmov nejde o vznešené dialógy, ani nejaké ťažké filozofovanie, takže pre mňa s čistým svedomím 80%. ()

Kolter

Kdyby Boyka na konci neprohrál, dal bych pět, ale protože prohrál můj favorit, dávám čtyři, jinak parádní nářez! ()

DJago

Na diváka určitě zapůsobí detailně propracované scénáře bojů v ringu či samotný život v ruské věznici. Film si musí zamilovat jak příznivci drsných bitek, tak i přivrženci klasického scénáře ,,dobro vítězí nad zlem,,. Navíc v tomto filmu nejde jen o samotné bitky, ač je jim věnován velký prostor, ale i o city a pocity George Chamberse. Na závěr nesmím opomenout ani hudbu. Vynikající soundtracky přesně pasují do daného prostředí a společně vytvářejí film ještě zajímavějším. ()