Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

pelegryna

Ten černoch snad snědl kaminon anabolik k snídaní a dva k večeři.myslím, že jednička byla tak o dvě třídy lepší.... ()

onevoice

Dvojku som videl až po trojke a možem potvrdiť že nie je až taká dobrá. Napriek tomu je to solidný akčnák. Bojka je proste bojový stroj. Jai White mu dobre sekunduje aj keď by som si vedel predstaviť v jeho roli iného herca. Dejovo je to trošku pestrejšie ako trojka ale fightov je menej čo je škoda. ()

kubra

V tomhle díle se musí opravdu smeknout klobou před tvůrci vizuálních efektů. Navíc zpomalené záběry úderů a kopů dodávají atmosféře šmrnc. ()

karloskiller

U mně nejlepší film o bojovem umění a to proto, že jen se podívejte na ty akrobatické kopy bojky(Scott Adkins) a EXTRÉMNÍ BOJOVÉ EFEKTY .to je prostě sííla... zajímavosti * Scott Adkins nepoužíval provazy k super kopum *... Jínak příběh nějak zvlašt, ale určitě se na to podívejte :-)..... ()

LukasLongr

O něco horší díl, než jednička a dvojka. Ale to neznamená, že se na to nedá dívat. Pořád tomu patří pět hvězdiček. ()

Zofan

Solidní béčko, které si nehraje na nic velkolepého. Velké plus za bojové scény. Slouží hlavně jako předehra k mnohem lepšímu pokračování. ()

kazatelSVK

Oproti slabšej jednotke obrovský skok ako dejovo tak aj vizuálne.Zabudnite na slabé a bezduché údery Snipesa s Rhamesom.Toto je skok z boxu k ultimátnemu štýlu boja bez pravidiel kde(ako už názov napovedá)zostane stáť na konci len ten najlepší a najsilnejší!!A tak to má byť ()

heroin88

Super, lepšie ako Peklo s Van Dammom, aj ked majú tieto dva filmy spoločné črty, no atmosféra Väznice Chornya Cholmyi ešte prekonáva Kravavi.. Scenky v jedálni a v podzemí sú bezchybné. ()

Mate0

Nedávám často tak vysoke hodnocení u akčních filmu kde jde o arénu a krev.Ale vynikající záběry,výborny Jai White,solidní akce od začátku do konce.....prostě mě se tento film s vězeňského prostředí líbil velmi ! ()

nick.nz

Nízkorozpočtový film který ukazuje,že i Nízkorozpočtové filmy můžou být dobré a stačí jen aby to,co je v tom filmy hlavní bylo udělané dobře a to jsou bojové scény,které byly jedny z nejlepších co jsem kdy viděl,příběh byl celkem shit ale co,kdyby takové filmy dělal i Van Damme nebo Seagal bylo by to super ale to co poslední dobou dělají jde rovnou na video a je k tomu důvod,je to shit proste...Scott Adkins tady v tom filmu vážně zabíjí.. ()

coolrossi

Žádná velká filmařina to určitě není, ale na mě to fungovalo perfektně. Super fighty, záporák fakt zmrd, príma tréňa, konec jako z pohádky.. jo fakt dobrý. ()

Tobias_Sin

Akční film podle představ. Vypnete a necháte se strhnout do víru vězeňských soubojů, i když je snad od začátku jasné, jak to skončí. Dobrá hudba, dobré souboje.. ()

danny79

Jednicka je podhodnocena a tato dvojka naopak nadhodnocena. Mezi obema filmy mi neprijde zasadnejsi kvalitativnejsi ci divacky rozdil. Vyvoj postavy a zvlaste sentimentalni zaver, ktery hodnotici chvali, povazuji naopak za slabinu. Na nejake herectvi tu nejsou herci, scenar, rezie ani pribeh. Co to ale ma navic oproti jednicce, je vice akce a lepsi choreografie. Akce jsou narozdil od jednicky prehledne, propracovane, ale prijdou mi moc strojene, nacvicene, neprirozene. Jinak to same co o jednicce - nic extra, ale zabavi. ()

LarisaDavid

Obaja herci majú bojové umenia v malíčku. Veď o tom to predovšetkým bolo. A to fakt žeriem.... Na druhej strane sa mi veľmi páčilo, ako sa charakter hlavnej postavy menil a ten koniec...ten ma úplne dorazil...no hold, som ženská. ()

LukasDCA

Najlepší diel série, síce súbojov pomenej ale všetky zvládnuté na jednotku. Adkins je naozaj najlepší bojovník na planéte a M.J.White mu zdarne sekunduje. Príbeh nieje z najpremyslenejších, klišé momentov je v ňom tona, ale je podávany slušne a dokáže udržať divákovu pozornosť. Hudba skvelo dokresľuje boj a všetko dohromady tvorí veľmi vyvážený celok, ktorý si často pozriem rád znova. Viac takýchto bojových filmov poprosím. ()

MisaP3

Dokonalý akční film, akce je tu víc než dost a k tomu je naprosto skvělá. Příběh víceméně o ničem, ale zápasy jsou 100%. Scott Adkins odvedl dokonalou práci a nezbývá než pouštět si film znova a znova, aby si to člověk vše pořádně vychutnal. ()

Billy_Cz

Díky tomuto filmu jsem poznal Scotta Adkinse a musím říct že od té doby jsem se na všechny jeho filmy těšil a netrpělivě jsem čekal na to kdy vydá další ne vždycky však byli perfektní jako tohle. No tak co k filmu Undisputed 2 ? Absolutní a peckozní nářez. Na to že Boyka byl v tomto filmu spíš záporák přál jsem výhru víc jemu než Whiteovi Ale sper to čert ohromě jsem se bavil a do slova neodtrhl držku od obrazovky. Dávím plné hodnocení za excelentní souboje a skvělé efekty. ()

pornohavo

Táto dvojka mala aj iný, ľudský rozmer, ktorý by ste od filmu takéhoto typu nečakali. Výborná akcia, skvelé zápasy, Adkins top! ()