Letiště

Česko, (2006–2007), 97 h 56 min (Minutáž: 44–54 min)

Hudba:

Roman Holý

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík (více)

Série(2) / Epizody(118)

Seriál Letiště navazuje na tradici seriálů z atraktivního profesního prostředí. Jak už název napovídá, tentokrát jde o místa spojená s létáním a lidmi, kteří k němu patří. V prostředí vzbuzujícím fascinaci, respekt a někdy i obavy se odvíjejí osudy lidí, pro které je létání všední součástí života. Letiště je tedy příběhem o letuškách a stevardech, o pilotech velkých i malých letadel, ale i o všech ostatních, kteří s nimi spojili život. I tito lidé pochopitelně prožívají nejrůznější vztahy, krize, profesní i osobní prohry a vítězství. Jejich životy hýbou intriky, mezigenerační konflikty, mají starosti s výchovou dětí, nacházejí jistotu v přátelství i uspokojení v práci. Hlavní postavy příběhu nás přivedou do dvou základních prostředí: dopravních aerolinek Central Airlines se základnou na pražském letišti Ruzyně a na malé sportovní letiště u Prahy. (oficiální text distributora)

A_FISH

Po "erpéčkách" další tahoun "čtvrtého" programu .... drtikol kapitán Blatný, jehož předtucha zavání svou mystikou až Twin Peaksem, Bohoušek Kleplů, Zuzanka Norisová (ona takhle mluví normálně ??? tak pak chápu, že po ní touží další "hvězda" místního nebe, povoláním syn, David Kraus ) a spousty dalších megastár předvádějí neuvěřitelné herecké kreace a při scéně, kdy David Matásek, mimochodem všimli jste si jak od dob "ÁLÍB AGIL" tenhle umělec vyzrál ?, oznamuje tragickou událost zřícení letounu jsem v návalu emocí nemohl zadržet proud slz ... dokonalou katarzi jistí pondělí a středa ... těším se ()

paascha odpad!

Hrůzná sračka. Jednu * dávám jen za mě známé prostředí, i když autoři mají o provozu aerolinek představu jako já o porodu:-) Párkrát viděli letadlo, párkrát někam letěli a proto byli na letišti. Já jsem taky viděl nějaké děti, párkrát jsem je dělal a dokonce jsem viděl i pár porodnic. Ježiš marjáá, to točí Troška??? Tak to úplně chápu:-/ a měním na totální shit! ()

Nikon

Začátek byl dost hroznej ... teď (9.díl) už se to dost zlepšilo (nebo jsem těma okolníma televizníma blbostma otupělej :) ... A teď (kolem 30.dílu) se to asi definitivně potopilo .... No a teď - janevimjakejdilsemviděl - se na to už vůbec nedá koukat .... END ()

Big Bear

Tak to zase začali dávat v TV a já si mlhavě vybavujíc pár šílených dílů říkal, zda to bylo tehdy opravdu tak blbé. Letadla a letiště mám rád, je to samostatný velmi zvláštní svět, plný roztodivných profesí, lidiček i osudů. Navíc voní leteckým benzínem a dálkami a to já taky rád. Mno, musím uznat, že jsem si to pamatoval opravdu dobře. Je to blbé. A poměrně dost. Jestli je to něčím zajímavé, tak těmi tehdy mladými herci a herečkami :-). Norisová byla tehdy ještě kost a v kostýmu letušky jí to slušelo. Jednotlivé příběhové zápletky jsou ale peklo a dnes působí hodně srandovně. To i ta nekonečná Ulice si pořád drží nějaký základní standard i když na ni nekoukám... Takže dávám za jednoho teroristu. * ()

salahadin odpad!

No Norrisovou jsem měl rád, ale to, co předvádí tady, no to se snad ani nedá slovně vyjádřit. Seriál, stejně jako všechny ostatní, by zasloužil kopanec. Se shitama podobnýho ražení se v ČR roztrh pytel, měli bychom ho záplatovat tím, že se na tyhle "suprdíla" nebudeme dívat. Takže já jako signatář jdu příkladem a slavnostně slibuji, že nikdy nezapnu TV ve vysílacím čase Letiště. ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 5/10 Prostředí 6/10/// +děj, pořád se něco děje, je to dramatické, napínavé, často velice vyhrocené, občas hodně drsné, někdy se až divák nestačí divit, pár zajímavých herců, na většinu jsem si během seriálu zvykl a spoustu dalších jsem si oblíbil -některé herecké (ne)výkony skutečně nepotěší, najdou se tu dějové linie, které jsou naprosto zbytečné, nezáživné a evidentně jen proto aby zaplnili místo a natáhli minutáž každého dílu/// Seriál má 119 částí, já ho sledoval 4 roky :-) a jsem velice rád, že jsem se dočkal jeho konce. Teď to ale nemyslím ve zlém. Opravdu jsem rád, že to má uzavřený konec, což je na tak dlouhý seriál spíš nezvyklé. Ale nechybělo moc a se seriálem jsem skončil po dvou částech. Začátek byl velice nevýrazný, střídali se v něm jen dvě dějové linie (velice jednoduché), ale možná i proto, že to nebylo komplikované a spíš odpočinkové jsem u seriálu zůstal. Letiště není špatný seriál i když se řadí do kategorie "seriál pro vyplnění volného času určité skupiny diváků". U jeho sledování jsem se často velice dobře bavil. Tady zmíním že nejlepší byl Bohumil Klepl. Zároveň jsem to sledoval i s očekáváním co bude příště a jak to dopadne. Je sice pravdou, že hlavní postavy tohoto seriálu potkávalo až moc osudových pohrom, ale pro diváka to je atraktivní. Já tedy za sebe nemůžu seriál u kterého jsem se nepravidelně, ale po dobu čtyř let dobře bavil hodit jen tak do odpadu, jen proto, že jeho kvalita je "made in Prima"./// Celkem 68%/// ()

k212

Další poskakující kamera, další česká televizní břečka, která je zasazena do rádoby atraktivního prostředí, herecké tváře existující tu jen a pouze jako ozdobný artikl, dialogy, které jsou nesmírně trapné ... mám pokračovat? To bych si možná tu jednu hvězdičku rozmyslela a dala odpad! ()

Sašenka165

Letiště mě vážně baví. V tom nepřeberném množství připitomělých "pout" a "pojišťoven" se konečně našel někdo, kdo to bere také trošku s legrací. Je to docela dost vtipný seriál a Norisová, Bydžovská, Matásek a obzvlášť pak Klepl jsou úžasní! ()

SeBig odpad!

Ježiši kriste! Už tu byl panelák,ulice,bazen.pojištovna,ordinace ja už čekám seriál ČEKÁRNA! ()

heyda

Hvězdička za Klepla. Toho mám rád ve všech filmech i pořadech. Jeho humor je skvělý, takže jenom za něj 1 hvězdičku, jinak jako celek to radši ani hodnotit nebudu. ()

honajz

Jsou díly, které neskutečně pobaví, a díly, které jsou nesmírně trapné. Zuzka Norisová možná jediná pochopila, že tenhle seriál by se neměl brát vážně a svou roztomile pitomoučkou postavu příjemně přehrává. Bez ní by byl seriál o hodně slabší, co si budeme povídat. ()

ARI50

Česká nuda na letišti kde není ani zajímavý humor ani snaha seriálu něco ukázat prostě nic viděno pár dílu ještě že tak. ()