Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gouryella
  ****

  Opravdu se nepamatuji, ze by me nejaky jiny film dokazal tak neuveritelne dojmout. Pres pomalejsi rozjezd se z filmu vyklubal jeden z nejvetsich filmovych zazitku let devadesatych.(27.7.2002)

 • nascendi
  ***

  Ak by vo filme nešlo o problematiku citlivú aj po desaťročiach, nemal by som problém dať iba dve hviezdičky. Veľký čin Nicholasa G. Wintona a najmä jeho skromnosť a absencia snahy vytĺcť z neho nejaký kapitál si zaslúžia moju úctu a uznanie. Čítal som niekoľko článkov podrobne opisujúcich túto historickú udalosť a videl aj skvelý dokumentárny film Sila ľudskosti. To je hlavný a prakticky jediný dôvod, pre ktorý si myslím, že film Všichni moji blízcí nemusel a ani nemal byť nakrútený. Okrem príležitosti pre zopár hercov nepriniesol prakticky nič, čo som predtým nevedel. Tri hviezdičky sú teda viac výrazom mojej ohľaduplnosti, než hodnotenia filmu.(24.6.2013)

 • cheyene
  *****

  Bohužel jsem neviděl až do konce, ale i ta převážná část filmu, kterou jsem viděl, mě dost nadchla. Stačí se jen podívat mezi herce a je jasné, že vysoké hodnocení je na místě. Nejvíce mě zaujal výkon Ondřeje Vetchého, který se svoji role zhostil excelentně...Vynikající!(11.5.2007)

 • hellstruck
  *

  Pana Nicholase Wintona si vážím a celkově je myšlenka filmu jakožto poděkování pěkná, ale já se zkrátka příšerně nudila. Čekala jsem "strhující drama" a nedostala jsem nic jiného než jen další nezajímavý a zdlouhavý film o vztazích v židovské rodině. Hodnocení tady je snad opravdu špatný vtip..(31.7.2012)

 • heyda
  *****

  Perfektní snímek, který je strašně podle mého názoru přehlížený!!! I já jsem se k němu dostal úplně náhodou a to mě opravdu štve. Televize by se měly stydět. Furt samá blbá reality show a takový překrásný snímek od česko-slovensko-polské produkce ani nevysílají. Pardón, že jsem se tak rozezlil, ale je to pravda. No a k samotnému filmu? Koukněte se a uvidíte.(14.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace