nemik22

Pro mě nejlepší film za poslední tři roky. Doslova emocionální nálož protkaná skvělými akčními scénami. Proč sypat nesmyslné částky do speciálních efektů a vyčpělých hollywoodských hvězdiček, když i za "málo peněz" může být opravdu hodně muziky. Warrior se samozřejmě nevyhnul některým klasickým klišé, které jdou ruku v ruce s každým sportovním filmem, nevadí. Závěrečná scéna doprovázená úžasnou hudbou byl pro mě neskutečný zážitek. ()

exhoubus

K tomuhle filmu prostě nemám co dodat… Pokud se dokážete do hlavních postav vžít, není důvod, aby se vám film nelíbil. A já jsem se do postav vžil, takže jsem s nimi prožíval všechny jejich emoce. Bohužel jsem asi od půlky filmu přibližně tušil, jak film skončí, ale to mi vůbec nevadilo. ()

Honzíno

Aleši promiň mi to, nechytlo mě to. Klasické brakové schéma, obalené tekutými hláškami mě prostě ničím nechytí, i když vím, že je to prvotřídní filmařina. Spánek. ()

st.jim

Tolik amerického klišé jsem už dlouho nemusel vstřebávat. Na konci jsem měl tak kyselo v puse, že jsem to zajídal čokoládou. Každopádně skvěle natočený film se skvělým Hardym. Toho potkat nasranýho bych opravdu nechtěl :) ()

Johnny.ARN

Strašne vysoko hodnotený, strašne veľmi silno chválený. Bol som plný očakávania. Po Wrestlerovi a Fighterovi, čo do športovej drámy každý priniesol niečo zo svojho súdku bojového športu, prišiel film konečne aj o MMA. Chlapci dobre stavaný, Hardy o trošku lepšie. Prvá hodina je o opise prostredia, vysvetľovaní minulosti a tréningu. Edgertonové súboje sú zatlačované do úzadia. Nebolo mi jasné prečo, ale na konci sa to vysvetlilo. O´Connor nechal priestor pre súboje priamo na turnaji. Preto boli tréningy a prípravne zápasy potlačené. Čo sa týka samotných fightov, vyzerali dosť vierohodne. Údery, kopy, boj na zemy. Osobne mi tam chýbal taký ten adkinsonovský štýl, výskoky, kopy, combá. Bolo by to pre diváka o trošku vzrušujúcejšie, aj keď mi je jasné, že režisér sa snažil o čo najrealistickejšie spracovanie. Čo sa týka hereckých výkonov, Hardy ako drsný nezávislák, porušovateľ všetkých pravidiel je jednoducho skvelý. Som zvedavý koľko priestoru dostal v Batmanovi. Edgerton, pochybujem, že by to v reály dotiahol tak ďaleko. Nolteho výbuch v hotelovej izbe bola tá správne emočná vlna, ktorá predznamenala, že záver nebude taký priamočiary. Skvelá podívaná, ktorá vás nenechá chladným. 5 z 5 ()

Mirokukii

Spousta fungujícího, do sebe zapadajícího, klišé, a naprosto bravůrní Nick Nolte. Dobrá hudba, a hlavně konec bez zbytečných řečí a patosu. ()

KanjiVital

Kdo dal 5 hvězdiček, tak zřejmě ještě neviděl Zuřícího býka od Scorseseho, což je pro mě zcela nepochopitelné! Víc jak dobré to bylo, ale trochu mnoho povyku pro nic. ()

skrblik007

Warrior je jistě výborný sportovní film a nadprůměrný film obecně, ale není to zas až takový klenot. Herci dělali, co mohli v rámci možností, ale ten rámec byl fakt malý. Průběh i konec předvídatelný, bez větší zápletky. Rocky byl originální, ostatní sportovní filmy ho vykrádaj, a v Million Dollar Baby nešlo ani tak o to boxování. Atmosféra je slušná, ale jsou tam i slabší chvilky. Jo a fandil jsem Panu C. ()

kumpi

Špička roku 2011. Tam rozhodně film Warrior patří. Filmařům se povedlo načasování filmu právě do doby, kdy zápasy MMA mají raketový nárust po celém světě a hlavně v Evropě, takže klobouk pane O'Connor aspol. Krom novodobého fenoménu zápasení, který si myslím dost vyzdvihl film "Never back down", má tento snímek i kvalitní paralelně probíhající děj o vztahu dvou bratrů s otcem. Proč plný počet? Sám dělám bojový sport a k MMA mám blízko, všichni herečtí protagonisté skvělé výkony, výborně namixovaná hudba k filmu a jak jsem již řekl, v celku je to společně s filmem Drive top drama roku 2011. ()

psajko

Tento film je absolutní "mlátička". Životy celé rodiny jsou smutné a vtáhli mě hluboko do děje. Lepší film s mlácením lidí a rodnými problémy neviděl. Sice jsem byl spíš na straně Tommyho (Tom Hardy), ale jak se říká: "Ať zvítězí ten nejlepší." ()

karlik4801

Tohle je tak dokonalý film. Já jsem celou dobu viděl dramatické zápasy a ne jen nějaké bitky. Pár srdcových chvilek a dává to dokonalý film. Tommy je zvláštní postava plná zloby a Brendan je ta osoba, která tu zlobu zlomí a tak úžasně. Už od začátku jsem Tommymu fandil, no a na konci mi bylo úplně jedno že to prohrál. Největší výhra byla to, že jsou bratři zase bratry. Taky role otce byla úžasná, on ten film nabíjel. Takže Nick Nolte svojí roli skvěle zahrál. Joel Edgerton byl taky úžasný. A teď ten poslední a nejlepší ze všech, Tom Hardy je jeden z nejlepších herců současnosti a je naprosto uvěřitelný, přesvědčivý a hlavně zajímavý. Už ani nevím jak si toho člověka představuji v reálu, protože jsem se zatím vžil snad do všech jeho postav. Ještě nutno podotknout že u poslední scény mi ukáplo pár slz. ()

Gothar

Neobľubujem športové filmy a už vôbec nie bojové (doteraz som nevidel Rockyho a ani ma to zatiaľ neláka), ale Warrior u mňa aj tak vyhráva na celej čiare. Výborne nastrihané súboje, silný príbeh, vygradovaná atmosféra a výborný výkon Toma Hardyho. Warrior je u mňa jeden z top filmov za posledné roky. 95 % ()

Blacks

Výborně natočené, i když bohužel na můj vkus příliš americké... Oba ho nesnášeli a přitom pořád soutěžili o jeho přízeň. ()

JimmyII

Neskutečně inteligentní, citlivá a zároveň drsňácká pecka z prostředí MMA zápasů. Ačkoliv Warrior jako každý jiný sportovní film podléhá jisté předvídatelnosti a výskytu klišé, tady mi to ani nevadilo. Měl jsem pocit, že ve Warriorovi je vše tak, jak má být. Chytrý a v rámci možností uvěřitelný scénář, který přináší velký (skutečně velký) lidský příběh v zápasnické kleci i mimo ni, fenomenální výkony tria Hardy-Edgerton-Nolte, k tomu správná hudba a dramatická kamera. Vznikl tak jeden z nejlepších sportů o bojových uměních a velmi nadprůměrné drama obecně. Tleskám, tohle mě dostalo - rozuměj přikovalo do křesla, dojalo, napnulo... Paráda za pět! ()

BROKEN_

Precizní sportovní drama, které dokáže dávkovat emoce a energii jako už dlouho nikdo. Důkaz, že i na první pohled vyčerpaná témata jde stále ještě naplno využít. Miluju tenhle film! ()

Lachtaan

Ano. Začíná to snahou o získání trenéra, o navázání na zkušenosti, o možnost předvést své odhodlání, přechází to v několik méně úspěšných i nečekaných fightů a ke konci dosáhneme vrcholu ve velkolepém finálním souboji. Warrior ale přes všechny tyto okoukané scény vybočuje svým exentrickým vycítěním každičké možné chvilky, nenechává člověka odklonit oči ani vydechnout a na pozadí záležitostí z minulosti vygraduje excelentní konec. Hardymu role poněkud zmagořelého zhýralce sedla jako ušitá na míru, Edgertona jsem si oblíbil hned v prvních okamžicích, i když si ho z žádného jiného filmu prozatím nemůžu vybavit. No a Jennifer? S tou jsem strávil desítky hodin u OUAT a po jejím odchodu jsem milionově vděčný, že jsem jí mohl opět zase vidět. A byla bezkonkurenční! ()

galba

Velice jednoduchý film, ale ve svém měřítku naprosto vyplnil všechna má očekávání, ačkoliv je tu spousta scén, které mi vadí na takovýchto filmech, třeba když hlavní hrdina pořád prohrává, nemá v podstatě ani na nejhoršího soupeře, ale silná vůle a fakt, že je v ,,právu" to vždy vyváží. Táhnou se s tímto žánrem od nepaměti(namátkou rocky z novějších red belt) .Ale přesto mez klady patří perfektní hudba a jednoduchost příběhu, který má kousek odevšeho, příjemně prožitých 140 min. Pokud někdo tento žánr nemá rád, pravděpodobně tento film nebude vyjímka...Já osobně jsem se na něj podíval až na podruhé. Při prvním koukání mě naprosto znechutil dnes již u všech minimálně sportovních filmů typický nápis "je natočen podle skutečné události" již zde na csfd a fak,t že byl u té vrze škaredý zvuk, naštěstí jsem se přes to nakonec nějak přenesl. A jsem opravdu rád, dle mého soudu asi zatím to nejlepší z roku 2011. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot