Špatnej polda

Zlý poliš

Bad Lieutenant

Krimi / Drama

USA, 2009, 122 min

Viděl jsem už mnoho policejních filmů a tenhle bude patřit někam na spod žebříčku. Nepřišel s ničím novým a oproti ostatním filmům byl tento hodně pomalý. Vždycky jsem měl zážitky z policejních honiček, vloupaček, vydírání a stříleček. Neříkám, že tady v tom nic z toho nebylo. Bylo všechno, ale tak nějak... obyčejný. A pro mě tedy průměrný.(8.12.2009)

Nicolas Cage v Leaving Las Vegas módu? Beru!(2.3.2010)

Herzog má rád oldschool, my máme rádi oldschool, není co řešit. Temný úsvit nebyl jenom příjemný omyl. Dál po stejně vlně, Wernere, kdykoliv a v jakémkoliv množství. A co se týče Cage: 10% ublíženého hledění do prázdna, 10% přehrávání, 80% herectví. Ztracená forma je tu. Welcome back. P.S. Eva Mendes byla víc sexy už jenom v Noc patří nám.(5.12.2009)

Určitě zajímavej, ale ve finále stejně průměrnej film s famóznim Cagem, kterej potvrzuje, že ještě neni na odpis. A hraje tam tlustej Val Kilmer :D.(19.8.2013)

• Kaka

Interesantní výrazové prostředky Herzoga. Netradičně zpracovaný, leč naprosto o ničem film, kde prim hraje lehce úchylný Cage a fenomenální (resp. fenomenálně vypadající) Eva Mendes.(23.5.2010)