Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Indiana
  ***

  Určitě zajímavej, ale ve finále stejně průměrnej film s famóznim Cagem, kterej potvrzuje, že ještě neni na odpis. A hraje tam tlustej Val Kilmer :D.(19.8.2013)

 • nunka
  ***

  Špatnej polda nie je ničím výnimočne strhujúcim. Je to poriadne oldschool krimi, tváriace sa vážne s ponurou temnou atmosférou, v popredí s výdatne fuckujúcim Nicolasom Cageom, pohybujúcim sa na hrane zákona. Po stránke formálnej tomu chýba kompaktnosť a keby hlavným hrdinom nebol Cage, snímok by zostal fádny a prázdny.(7.6.2010)

 • Faustka
  *****

  Peprná krimi s neotřelým nábojem. Herzog nám předhodil nadupanej matroš vsakující se do všech pórů. Jeho McDonagh(Cage) bez skrupulí všechny válcuje(a taky uválcuje). Útlum Vicodinem oživuje o dost výraznější berličkou a drobnější(ale svinsky bolestivej) tělesnej handicap nahrazuje samolibým vzezřením a drsnějšími způsoby. Ale ve skrytu duše je pořád tím správňákem s plackou. :-) „Daruji zelené leguány. Zn.: Šetrné zacházení.“(21.5.2010)

 • Rob Roy
  ****

  Duše Nicolase Cage stále tančí.(10.12.2009)

 • kOCOUR
  ****

  Herzog má rád oldschool, my máme rádi oldschool, není co řešit. Temný úsvit nebyl jenom příjemný omyl. Dál po stejně vlně, Wernere, kdykoliv a v jakémkoliv množství. A co se týče Cage: 10% ublíženého hledění do prázdna, 10% přehrávání, 80% herectví. Ztracená forma je tu. Welcome back. P.S. Eva Mendes byla víc sexy už jenom v Noc patří nám.(5.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace