poster

Vřískot 4

 • USA

  Scream 4

 • Slovensko

  Vreskot 4

 • Velká Británie

  Scream 4

Horor / Mysteriózní

USA, 2011, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ***

  "What´s your favorite scary movie?" "Shut the fuck up!!!" Vyše hodiny v podstate nudná, skrz-naskrz priemerná vreskotovka s nezaujímavými postavami a pramálo využitým "postmoderným" potenciálom. Vtipné to veľmi nie je, o napätí nemôže byť ani reči, ba ani to gore (mimoriadne šťavnaté, aj na črevá dôjde) vôbec nebolí. Lenže potom Wes a hlavne Kevin prehodia výhybku a vytasia fantastické finále s VEĽMI prekvapujúcim odhalením vraha a intenzívnym masakrom. Keby bol celý film na takej úrovni ako posledná polhodina, bolo by to za plný počet ako legendárna a už asi navždy nedostihnuteľná jednotka. 7/10(27.4.2011)

 • LIVINGDEAD
  *

  Přesto, že byl docela zajímavý konec, 90% filmu jsem se totálně nudil. Film SCREAM IV je pro mne velkým zklamáním. A to jsem se musel na film podívat 2x, neboť při prvním sledování jsem spal. 20%(31.7.2011)

 • PinokKio
  **

  Neoslovil mne už první Vřískot, natož jeho další pokračování. Asi je to tím, že hororová pravidla mi jsou cizí a zjištění, že vrahem tady může být v podstatě kdokoliv, mě staví do role pouhého vychutnávače zakrvácených vřeštících teenagerek.(4.12.2011)

 • Kryšpín
  ****

  Ti starší by měli vědět, že tolik očekávaná hororová komedie navazuje na původní trilogii Vřískot (z let od 1996 do 2000). Původní trilogie promítala popkulturní svět, v němž postavy viděli tuny hororu a znali všechna "pravidla" o maskovaných zabijácích. Nyní se scenárista Kevin Williamson a režisér Wes Craven snaží přizpůsobit sérii i pro tu "technologicky chytřejší" generaci. Veteránka křiku Neve Campbell, Courteney Cox a David Arquette se vžívají opět do svých původních rolí, které doplňuje mladá a sexy krev (panny už nejsou v módě). Stejně jako u předchozích filmů, můžete očekávat spoustu ironické humoru, krve, gore, sprostých slov a sexuálních narážek.(13.4.2011)

 • Hakha
  *****

  Je to takové ušmudlané 5 hvězdičkové hodnocení, protože nedostatků a chyb v tomto díle je požehnaně a čímkoliv se toto pokračování dá odstřelit, ale vem to čert... bavil jsem se u této vyvražďovačky s parody prvky přímo královsky. V mých očí nejlepší díl série a navíc kvůli obsazení také nejvíc sexy… mé hodnocení 4,5 hvězdičky…(31.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace