Vřískot 4

Vreskot 4

Scream 4

Horor / Mysteriózní

USA, 2011, 111 min

U mě je to jasný. Vřískot 4 za 4. :)(26.12.2011)

Nostalgie, hororové klišé, Sydney, Dewey, Gale, vrahové. Je hezké, když 4. díl nedělá ostudu a naopak je kvalitní, zhlédnutelný. Slabší 4*. Pokud se líbily díly předtím, víte, na co se odkazuje, máte o zábavu postaráno.(19.4.2011)

• TeeAge

|| Scenár: Kevin Williamson | Hudba: Marco Beltrami | Produkcia: Wes Craven, Iya Labunka | Distribúcia: Dimension Films | Štúdio: Dimension Films, Corvus Corax Productions, Outerbanks Entertainment | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržby: ? $ ||(13.4.2011)

Je to takové ušmudlané 5 hvězdičkové hodnocení, protože nedostatků a chyb v tomto díle je požehnaně a čímkoliv se toto pokračování dá odstřelit, ale vem to čert... bavil jsem se u této vyvražďovačky s parody prvky přímo královsky. V mých očí nejlepší díl série a navíc kvůli obsazení také nejvíc sexy… mé hodnocení 4,5 hvězdičky…(31.7.2011)

Tak jsem po dlouhé době oprášil svůj SCREAM outfit a vyrazil do kina... a nakonec jsem ze sebe neměl trapny pocit filmového geeka ! Proč? Čtyřka totiž příjemně překvapila.. je to fakt nejkrvavější a nejbrutálnější díl z celé série (SPOILER už jen v prvních pěti minutách pojde 5 slečen SPOILER END)... navíc i narážky na horrorový žánr jsou více než aktuální a konečné rozuzlení nerve koule tak jako v případě třetího dílu... a mimochodem, pes od Sidney to fakt není (my bad) :/(14.4.2011)

• - Původně měl mít film premiéru v říjnu 2010, kvůli zpožděnému scénáři se posunula až na duben 2011. (StrYke)

• - Věděli jste, že čtvrté pokračování filmu Vřískot mělo v USA premiéru 11. dubna 2011, tedy na den přesně po 15 letech, kdy začalo natáčení první dílu? (DruidKarel)

• - Nějakou dobu kolovaly drby, že se vrátí také Matthew Lillard z prvního dílu, protože byl zahlédnut na natáčení. (StrYke)