Mocná čarodějnice Ravenna (Charlize Theron) se lstí vetřela do přízně krále prosperující a mocné říše, který z ní záhy udělá královnu a pak zemře. Ravenně ale podle proroctví kouzelného zrcadla stojí ve štěstí nevlastní dcera Sněhurka (Kristen Stewart) a posedlost vlastní krásou, kterou by si ráda uchovala navěky. Všechny problémy by vyřešila Sněhurčina smrt, jenže dívka právě uprchla z domácího vězení do Temného lesa, odkud se ještě nikdo živý nevrátil. Ale královna potřebuje mít jistotu, a tak si najme odvážného lovce (Chris Hemsworth), který dostane za úkol ji vystopovat a přivést zpátky. Jeho sebevražednou misi komplikují nejen podivuhodní obyvatelé, kteří les obývají, ale také to, že Sněhurka není jen tak obyčejná holka. Klidu na práci lovci nepřidává ani statečný princ (Sam Claflin), jenž pro ni má slabost už od dětství, a hlavně partička sedmi trpaslíků, kteří sice nejsou tak roztomilí jako Prófa a Stydlín, zato se umí náramně ohánět se sekyrou a vědí, že se Sněhurkou jim svitla naděje na záchranu temnotou zmítané říše. (oficiální text distributora)

EddyT3

Snehurku si pamatuju jako kluk jen kreslenou. Pak bylo jeste nejaky kresleny porno na tohle tema a pak asi nic. Co je to v posledni dobe za modu tocit vsechno temny? Snehurka, Jenicek a Marenka, Batman,Superman, Sherlock Holmes atd.. To se mame vsichni tak ruzove,ze se tocej jen temny predelavky? Ne ze by to u Snehurky nefungovalo. Funguje to a to zatracene dobre. Vizualni stranka filmu je vyborna. Uz dlouho jsem nevidel tak pekny efekty a celkove prostredi filmu. Podle me mohla hrat Snehurku jina herecka. Ta blbka z Twighlitu rozhodne neni hezci nez nestarnouci Charlize Theron. O srovnani jejich hereckyho umeni snad neni vubec nutny mluvit. Osobne by se mi misto ni libila treba Megan Fox. Moc pekna pohadka pro dospely. ()

BalbiJirka

Chris Hemsworth v tomto byl opravdu super, ten mě bavil moc. Celkově to byl fajn fantasy film, u kterého po shlédnutí nemáte pocit, že to bylo zbytečný, ale pár věci mi tam vadilo a pár věcí chybělo, uvidíme, jak bude vypadat druhý díl, ale bojím se, že na toto navázat moc nepujde. ()

DekaDance

Mrtě slintů, zubů, funění a fňukání v podání neherečky s věčně otevřenou tlamou mi zkazilo úplně celej požitek z filmu. ()

unclejack

Vizuálna stránka filmu bola podaná oukej a potešil som sa, že Zlá kráľovná je naozaj zlá - vynikajúca Charlize Theron - ale jasať sa nad filmom príliš nejde. Scenár sa vybúral do každého klišé aspoň trochu súvisiaceho s roprávaním o Snehulienke, ktorú mimochodom hrá lady one face Stewartová. Vyzerá nezaujatá takmer v každej situácii a jej parťák Hemsfort toho tiež veľa neukázal. Trpaslíkov by som sa redšej nedotýkal, poviem len že padli za obeť požiadavkám na modernizáciu ich prístupu. Pre niekoho možno vydržateľné, ale dva metre pod zem všetko pochoval Sandersov bojovný koniec, kde si režisér okato požičiaval z Pána prsteňov - scéna na pláži - a teraz sedí a čaká, že uveríme v jeho víziu rozprávky pre mladých. Ja jej neverím. A vy? ()

Merenre

Tak já nevím, ono je to poctivě na 4, správná temná pohádková atmosféra, celkem slušná výprava, ani nuda to není, ale co nemůžu překousnout, to je relikviózní xicht té zamrzlé artefaktky stewartové, fuj. Ale dobře, budu tentokrát velkorysý, a představím si, že hlavní roli hrál někdo jiný s méně makabrózním výrazem. ()

Kozlowski8

Výpravná, skvěle natočená akční pohádka s famózní a charismatickou Charlize Theron, milou Kristen Stewart a hlavně krásným, mužným Chrisem Hemsworthem. Vedle skvěle natočených akčních scén však byla nejpůsobivější pasáž, kdy Sněhurka s trpaslíky procházejí vílím lesem - to mi srdíčko skákalo blahem. Jediná věc, která by filmu prospěla, by bylo zhuštění všeho toho krásného do kratší stopáže. 70%. ()

Eleri

Dlooouho mi trvalo, než jsem se odhodlala se na tohle podívat, měla jsem vůči tomu předsudky, hodně lidí mi říkalo, že je to hororová verze Sněhurky, což mě nutilo se zamyslet nad tím, co to bude zase za blábol. Jednou jsem to ale zkusit musela. No, k mému „překvapení" Kristen Steward opět nezklamala...(Proč zase musí hrát hlavní roli?). Nakonec se ale film vyvíjel celkem zajímavým způsobem. Jak jsme se na to dívaly se sestřenkou, chvilkama opravdu padaly výbuchy smíchu už kvůli tomu, kolik jsme v tom objevily jiných filmů... No, nakonec jsem ale dospěla k názoru, že vzhledem k mým předsudkům se na to celkem dalo v klidu dívat = *** bez jakýchkoliv + nebo -. ()

Dvorka96

Strašná blbost hrající si na temnou fantasy, ale jedinou temnou postavou je tu charlize Theron jako zlá čarodějnice. Jediná dobrá scéna je úvod do filmu jinak už to jde od devítí k pěti a o dost mě překvapilo to že Sněhurka cestuje hodinu a půl filmu na nějakej hrad pro posily, a když je dostane tak je za 10 minut v místě odkud vyšla (utekla). Navíc je to neshlédnutelné pro ty co nemají rádi Kristen Stewart (mě nevýjimaje), jediné plus je, že ve filmu umře (ale pak zase obživne). Jednu věc ale musím autorům uznat, umí si pohrát s animací postav a prostředí. Tento film bych nedoporučil ani nejhoršímu nepříteli. ()

Tony656

Dych vyrážajúci výkon Charlize Theron. Rola zákernej čarodejnice jej sadla na mieru. Inak pre mňa priemerný film. ()

SlepeOcko

Aneb Sňehurka po americku. Předvídatelný děj. Kristen Stewart se stále tváří jako kakabus a nezapomíná si v každém druhém záběru okusovat ret. Je nesympatická, neumí hrát a vůbec se tam nehodí. Jak může být hezčí než královna? Ubohé. ()

XI-XAO

Pohádka přesně podle mého gusta. Kvalitní svět fantasy, který obsahuje vše co se od něj očekává a přitom v sobě stále drží základní pilíře originálního pohádkového příběhu. Přes všechnu pochumurnou atmosféru, příšery, smrt a násilí tu tedy stále máme 8 trpaslíků (kteří jsou po chvíli redukováni na 7ks), temný les, otrávené jablíčko, kouzelné zrcadlo, polibek od prince (který sice nefunguje, ale to napraví druhej frajér) a v neposlední řadě i stěžejní píseň "Haj hou, trpajzlíci dou" ve stoce plné exkrementů. Jen bych tomu vytknul to jak "Sněhurka z Arku" táhne v čele těžké jízdy za nekonečnou slávou. ()

blekekeke

Tak takhle nějak si představuji zpracování omletého tématu. Jasně sice to chvílemi zavánělo kopirajtem, jako Johanka z Arku hadr, ale v důsledku byl děj tak silně emotivní, špinavý, věrohodný, že jsem to nevnímal. V celku dvě hodiny trikově, herecky, stylově, režijně nadprůměrné pohádky, díky :o) ()

Sakikura

Jakmile někde šoupnete Kristen Stewart s výrazem, jako by měla v zadku zaraženou nohu od židle, tak jaksi nelze čekat nějaký super herecký výkon. Podle mě se prostě nedokáže přizpůsobit žádné roli a všude působí spíše jako prkno a ne herečka. Za něco tady stála snad jenom postava lovce, který by klidně mohl celý film mít jenom pro sebe. Až vyjde film s názvem Lovec bez Sněhurky a bez Kristen Stewart, tak se na něj určitě podívám. ()

JFlower

Výprava krásná, vizuální stránka úžasná - bohužel viděno na notebooku, v kině by musel být dojem z filmu daleko silnější. ()

FILMOVKA

Film se nesnaží tolik o pohádku, jako o akční drama a kupodivu to tomu nevadí, i přes to, že by děti ocenily opak. Jenom je to místy zbytečně zdlouhavé. ()

polegirl

Nápad by byl, ale ještě to dovést do dokonalosti. Ponuré převyprávění pohádky byl ten dobrý nápad, ale myslet si, že někdo uvěří Kristen Stewart, že je nejkrásnější na světě, je opravdu k popukání. O to víc tento vtip umocňuje fakt, že se o ní zase perou dva urostlí hezounci. Film vsadil na kouzelnou atmosféru, skomírající les a zlou královnu. Zkrátka, i když se snažili natočit Sněhurku pro dospělé, celý svět i postavy jsou černobílé, jako to je ve filmech pro děti. Navíc v kouzelném lese, kde žije tolik nadpřirozených potvor, být nejvíc odvařený z bílého jelena? Tady někdo četl Radúze a Mahulenu! Ještě ke všemu následuje otevřený konec, který otevřeným zůstane, protože Kristen spala s režisérem a rozvrátila dva vztahy a tím i natáčecí plány k pokračování. ()

Optical

Jedna hvězda za Charlize Theron, která je v tomto díle jediným důvodem, který mě donutil se na tuhle přihlouplou variaci podívat. O výkonu Kristen Stewart se toho moc napsat nedá, protože žádný nepodala. Za to Chris Hemsworth vyměnil kladivo za sekeru a po celý film z něj mám dojem, že by si jí nejraději zasekl rovnou do hlavy. ()

Připravte se na záplavu pohádek

Připravte se na záplavu pohádek

26.04.2016

Jason Bourne vs. Aragorn?

Jason Bourne vs. Aragorn?

20.06.2015

V Universalu letos slaví jako o život. Z Padesáti odstínů šedi, Rychle a zběsile 7 a Jurského světa se vyklubaly neskutečné hity a nadcházející animák s Mimoni dopadne stejně. Na příští rok pak… (více)

Star Wars hledají režiséra

Star Wars hledají režiséra

02.05.2015

Rozchody režiséra a studia nejsou zas tak neobvyklé. V nedávné době potkaly třeba Ant-Mana (Marvel a Edgar Wright) nebo spin-off Sněhurky a lovce (Universal a Frank Darabont), nejnověji pak ztratil… (více)

Lovec bez Darabonta

Lovec bez Darabonta

17.01.2015

A další krásný příběh s ponurým koncem. Prequel Sněhurky a lovce nazvaný The Huntsman měl režírovat věhlasný Frank Darabont (Vykoupení z věznice Shawshank, Zelená míle), pár týdnů před natáčením jej… (více)