Místo do jablka necháváme Sněhurku odhryznout pořádný kus z Pána prstenů či Johanky z Arku .. a i těch trpaslíků jsem napočítal osm ..(6.6.2014)

Když se dolar sejde s dostatečným množstvím svých bratrů, tak se z obyčejné pohádky může stát velkolepá podívaná s opancéřovanou Sněhurkou, militantními trpaslíky a několika obživlými nesmysly. Na mne to tedy nijak zvlášť nefungovalo - zejména kvůli obsazení hlavních figur. Kristen Stewart totiž v sobě má cosi, co by chlapa mohlo zajímat, ale Sněhurčina nevinnost to rozhodně není. Lovec ani William také nenabízejí nic zajímavého, tedy kromě svých bojovných leč křehkých duší a tak v záplavě různobarevné šedi jednoznačně vítězí vynikající macecha, kvůli níž tento snímek nebude z mé strany proklet, ale pouze shovívavě uložen do temnot zapomnění.(26.3.2013)

• verbal

A mohla to být taková pěkná, temná fantasy... A je z toho Sněhurka a Blbec aneb T(c)hoří Tvajlajt... Další hollywoodský zvratek pro dvanáctileté otyloně, anemický jako vysátá Bella v hlavní roli, která se celý film tváří, jako by se zrovna orálně vypořádala s překvapivou erekcí nějakého nemytého upíra. A navíc je hnusná tak, že by i zrcadlo hodilo kosu a popraskalo než by se vyžvejklo, že Charlize namočená do mlíka by mi klidně mohla otestovat vzorek na pneumatikách, aniž by musela škemrat. A pak tu máme toho Tchora. Kladivo nechal v Assgardu, chopil se sekyry a opět předvádí herecký výron, který se mohl naučil jedině při funění na benchpresu. Impresivní! No, je to škoda, z toho trpasličího komanda se dala vymáčknout docela milá banda hrdlořezů, která mohla ty fakany v kině pěkně vyděsit a zacákat krví. Ale to ne, oni se museli změnit v partičku přítulných, vyteplených skřítků. Takže to bychom měli Karkulku, Sněhurku a k finálnímu vyzvracení už schází jen Čípková Růženka a Spiderman.(2.9.2012)

• Zeck

Nejhorší film roku. Naprosto tragická verze Sněhurky a sedmi prcajzlíků, jejichž naprostou stupiditu nezachraňuje ani ohrané klišé: "je to přece pohádka". To, co je ve filmu změněné o proti původní (a hezké) verzi, je na něm taky to nejhorší a nejtrapnější (bojující trpaslíci, vojenský velitel Sněhurka atd.). Neomlouvejte mě, ale tak otřesný výkon jako podala ta beztalentní kráva Stewart, ten jsem snad ještě v žádném jiném áčkovém filmu neviděl. Pominu-li fakt, že je hnusná jak noc a při castingu se musela porota kurevsky snažit, aby do filmu nasrala ty nejhnusnější ženský, které jí na něj přišly, aby vedle nich tato herecká a vzhledová nicka vypadala nádherně, zůstane mi naprosto odpudivý výkon, ze kterého si pamatuju jen ty dvě bílé orbitky v její hubě, kterou permanentně otevírala s přesvědčením, jak je u toho děsně sexy. Pokud si někdo představuje pod pojmem herectví to, že se bude radovat, milovat, smutnit, hecovat armádu a umírat jedním a tím samým výrazem v ksichtě, tak bych mu nenabídl ani štěk v pornu, natož v profesionálním filmu. Když pak daný protagonista promluví a zní jak umírající myš, tak bych ho nenechal dělat ani kulisáka. No a tady ta naprosto dementní herečka, co musí kouřit režiséra aby si vůbec zahrála, hraje rovnou hlavní roli a je snad v 95% stopáže, takže stahuje celý film do hnoje, kam mimochodem právoplatně patří i bez ní. 10%(9.9.2012)

Takže film Bych Hodnotil takhle.. První Půlku bych Ohodnotil za 90% Byla Skvělá!! Ve Druhé Půlce to trochu vázlo.. Spíše se tam Konverzovalo, Finále zkončilo poměrně rychle, což mě Naštvalo, ale film Hodnotím Na dobré Úrovni a rád se k němu i Vrátím někdy v Budoucnu :) 75%(16.9.2012)