Nikdo jí nevěří. Nikdo ji nezastaví. Jill byla před rokem unesena záhadným mužem a následně vržena do hluboké díry plné mrtvol předchozích obětí. Jako jediné se jí podařilo přežít, protože znala pachatelovo tajemství. Rok po tragické události stejně záhadně mizí i její sestra Molly. Jill je přesvědčena, že je únosce zpět. Tudíž sestru čeká stejný osud a do zítra může být mrtvá. Policie jí však stejně jako tenkrát nevěří a Jill nezbývá nic jiného než podniknout pátrání na vlastní pěst. Podaří se jí do dvanácti hodin najít vraha? (oficiální text distributora)

JARDAHONDA

Velmi podařený thriller, který nabírá na obrátkách již po pár minutách a dramatické tempo se drží až do samotného závěru.. Celkové zpracování a herecké výkony hodnotím obzvlášt´ pozitivně, ale hlavní pointa a celková myšlenka tvůrců měla pro mě velký význam: Pomoc bližnímu svému.. Když se navíc v nesnázích úchylného devianta nachází sestra hlavní hrdinky. Závěr = 85% ()

Dracek003

Pokud se někomu líbí jak pomatená blondýna jezdí městem a pak se vydá za zabijákem do lesa, tak se podívejte. Závěrečné rozuzlení šlo udělat jinak a zajímavěji. Spoustu věcí je tam nezodpovězeno. A hlavní herečka? Té se pro příští film vyhnu. ()

Krastom

Amanda Seyfried zde zahrála mnohem odvážnější holku, nežli ve filmu Vyměřený čas. Podle mě je to průměrný film, když ho neuvidíte, tak o nic nepřijdete. ()

xmarco

Dve hviezdicky s velkym sebazaprenim... Film a jednotlive situacie postradaju logiku /vrah si pozicia jedno auto aby isiel na nakup na druhom, policajti vidia zazracne do auta zozadu, auta sa poziciavaju na dobre slovo, strata 5 hodin denneho svetla, vrah sam povie kde je/, trapny scenar a absolutne nesympaticka hlavna hrdinka - aj herecky vykon aj dotycna sama... Total brak u mna... Po dopozerani menim na jednu ()

Onanista

Amanda je absolutně protivná a odpuzující čubka, k tomu všemu je upně pitomá když se vydá do lesa sama proti nějakýmu úchylákovi. Celej film je jak kdyby to bylo napsaný pětiletým dítětem, který blouzní po poledním mlíce ve školce, asi bylo už trochu zkváslý. Na druhou stranu to sem tam bylo jakš takš napínavý, takže draj stár. ()

dedavena

Gdě si,Moly? Žeby v pradelniku? Něbo v šupliku? To nima sranda, bo poručik fšecko vi hned na počatku a nic něbudě řešiť. Tak patrani po unoscu bere do ruki něboha bloncka s debilnim ksychtem a s pistolu, kera si vymyšla tak, že by mohla pisať romany. Dedektyvove su proti ni srački a gdyž ju stihaju, bez problemuv unika ve faru skoro jak James. Nakoněc unoscu v ďuře zfajruje. Srački dva pački. ()

fajntomas

Když to vezmu celkově jak na mě film působil; nečekaně napínavý, tu herečku pro ten výraz zkrátka vybrali, ostatní tam skoro nebyli. Zaujala mě třeba scéna ze zámečnictví... Pravdou ale je že ty časy jsou tam trochu divně a pár detailů jako mobil treking...a potom podobnost s několika filmy. U mě stejně min 75% za klasickej napínák. ()

pietri

Jako nebylo to vůbec špatné,trošičku obyčejné,ale příběh zajímavý a konec se mi líbil!Úplná nuda to není..takovej film v poho!! ()

JohnDark

Unesená - Gone, Thriller, USA 2012, R: Heitor Dhalia, H: Amanda Seyfried, Daniel Sunjata, Jennifer Carpenter, Sebastian Stan,Wes Bentley, Nick Searcy, Socratis Otto, Emily Wickersham, Joel David Moore, 40% ()