• insurgentes

Diletantismus tady toho by byl k smíchu, kdyby nebyl k pláči. Fízlové ze současnosti absolutně ignorujou mobily, odposlouchávačky, kamerový systémy, déenáčka. To jako je točený pro blbý? Aby to nedráždilo, jaká je to tady šmírárna? To vážně dneska fízlové nemaj nic jinýho na práci než dokola vyslýchat svědky a z ničeho nepořizovat zápisy? A už mě začal pěkně srát Filip Blažek - na drsňáka si hraje hodně špatně. Jediný, co je tak asi autentický, jsou vohozy těch "kriminalistů" - somrácký kulichy, koženkový bundy... Nakonec se to hodí, když se má jeden operativec krejt vybíráním popelnic - ani se nemusí převlíkat z toho svýho "civilu".(18.2.2015)

• maxxxim

Blonďáku, hej blonďáku to nedáš, sadaj. Jožke tam chodí sem a tam, akoby mal na obed štuchanky. Pri pohľade na unschpielbar Peťa Kočiša si pomyslíte tože. A Danica ? Danica to je iný príbeh.(27.4.2013)

• Kimon

Je to slušně akční, ale bulvární a mnohdy silně nelogické, jen proto, aby bylo zase více akčnosti. Např. v dílu Bratr zadržený a svázaný nečekaně střílí za zády. Inu, ... prostě mnohdy úsměvné, připomínající parodii, pane scénáristo Zapletale. A nebo si tyhle poměrně časté úlety "vybojovala" režie? Držet se snáze uvěřitelných výjevů ze skutečného života, mohl to být dobrý seriál. To "Cirkus Bukowsky" má jiný náboj.(21.2.2013)

• zette

Takove typicke klise... Hlavni hrdina, zaneprazdneny policajt se rozchazi s manzelkou, zabijou mu partaka a vetsinu serialu patra na vlastni pest... Urcite je prvni polovina dilu lepsi nez konec, kde uz tvurci vari z vody a zaverecny dil Bratr tomu dal korunu. Ale i "ztrata" tajnych dokumentu ci pripad Ananas byl na hozeni rucniku. Mit to jen deset dilu, dam o hvezdicku vice. Potesil me Alois Svehlik po delsi dobe v nejake vetsi roli. Z postav se mi libil tajemny Vasut. Herecke vykony ale hoodne prumerne, nejvice me stvala ta servirka z baru. Kritizovat a jmenovat chyby bych mohl do rana, me ale tyhle ceske krimi serialy proste bavi.(25.10.2014)

Není to uplně špatný, mě to poměrně bavilo, a těšil jsem se na každej další díl. I když dost často přehnané, až zbytečně moc. Sral mě tu Filip Blažek, vlastně ani tak né on, ale ta jeho postava, na co sáhnul to vždycky totálně posral. Za to Vašut byl dobrej, a Matásek na kterýho jsem se těšil, zhebnul dřív než se seriál pořádně rozběhl.(19.1.2015)