• maxxxim
  odpad!

  Blonďáku, hej blonďáku to nedáš, sadaj. Jožke tam chodí sem a tam, akoby mal na obed štuchanky. Pri pohľade na unschpielbar Peťa Kočiša si pomyslíte tože. A Danica ? Danica to je iný príbeh.(27.4.2013)

 • Tosim
  odpad!

  Ti z periferie už jako byli, nebo...? Fakt prdel, když se seriál ohání výpravností a vypadá jako levná inscenace (po přečtení zajímavostí se divit nebudete) pro chudé duchem a chudší Expozitura. Téma korupce už je vyčpělejší než pokusy o další české filmové pohádky. 10% za některé vztahové peripetie.(16.5.2013)

 • honajz
  **

  Od prvních minut srážejí seriál hodně mizerný střih (příliš dlouhé scény nám nedávají zapomenout lacinost televizního provedení) a nevysvětlení základních mantinelů (proč tam jako pobíhají Slováci s Čechůny, proč český herec mluví slovensky, proč český polda žil se Slovenkou, jak a proč spolu souvisejí policejní složky Prahy a Bratislavy - to vše si musí divák složitě dedukovat během sledování, což ho odvádí od příběhu). Milostný život hlavního hrdiny máme sice jako na dlani, ale vůbec netušíme, kdo kde a proč a co. Mimochodem už úvodní znělka s umcaca hudbou a ledabyle sestříhanými nějakými scénami bez špetky nápadu dávají tušit určitou odfláknutost. Ta se pak line celým seriálem, ačkoliv sem tam má jisté světlé momenty. Kameramanovi patřilo mlátit do rukou - dostal tak hezké lokace a vykouzlil z nich jen zmatek, roztěkanou kameru, a nedokázal z těch míst vytáhnout ani gram atmosféry - třeba jak doslova zabil náměstí v Řevnici včetně kostela, za to by ho měl někdo na katedře kamery zlynčovat. Jednotlivé případy jsou na jeden skoro hodinový díl příliš utahané, policisté ne-uvěřitelní, a ten mezipříběh po nějakém x-tém setkání s tajemným Vašutem už je mi taky u... někde.(2.2.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Seriál začal původně vznikat pro televizi Primu a slovenskou TV Joj pod názvem 1. oddělení, ale kvůli dohadům o náklady se ocitl u soudu, přičemž se hrálo i o to, kdo má nárok na scénář Zdeňka Zapletala. Nicméně seriál se ze sporů vymanil, přestože byl následkem toho uveden s několikaletým zpožděním. [Zdroj: Právo] (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace