• civalII

Tak zatím hodně slabé. První díl krize, pak se to malinko zvedlo. Pokud to půjde takhle dál, možná se do dostane na slabší průměr. Blažek jako zchátralý, záletný policajt nefunguje. Zlatá kriminálka Anděl.(18.2.2013)

• Kimon

Je to slušně akční, ale bulvární a mnohdy silně nelogické, jen proto, aby bylo zase více akčnosti. Např. v dílu Bratr zadržený a svázaný nečekaně střílí za zády. Inu, ... prostě mnohdy úsměvné, připomínající parodii, pane scénáristo Zapletale. A nebo si tyhle poměrně časté úlety "vybojovala" režie? Držet se snáze uvěřitelných výjevů ze skutečného života, mohl to být dobrý seriál. To "Cirkus Bukowsky" má jiný náboj.(21.2.2013)

• evilmind

Naprostá tragédie po všech stránkách. Asi půlku prvního dílu jsem si myslel, že to možná je nějaká sofistikovaná parodie, která mi jen nepřijde vtipná, protože asi neznám parodované dílo, ale teď mám spíš pocit, že to prostě opravdu je jen tak blbé. Kamera jak kdyby někdo točil svatbu, neexistující střih, obzvláště humorné v pokusech o akční scénu. Jedinou záhadou tak zůstává, jak se podařilo shromáždit tolik herců na jedno místo, aniž by to mělo nějaký účel? Další díly vynechám.(31.1.2013)

• triatlet

Něco mezi reklamou na kafe a na Pohodu. Výsledek těžko uspokojí. Zlatí pitavalové... Česko-slovenskou spolupráci vítám, ale tvůrci zaplevelili úvod tolika postavami, že se našinec sotva orientuje.(31.1.2013)

• Tsunami_X

Tibor Szilvási je Alan Smithee slovenského filmu. A ne, není to Maďar.(11.12.2014)

• - Seriál začal původně vznikat pro televizi Primu a slovenskou TV Joj pod názvem 1. oddělení, ale kvůli dohadům o náklady se ocitl u soudu, přičemž se hrálo i o to, kdo má nárok na scénář Zdeňka Zapletala. Nicméně seriál se ze sporů vymanil, přestože byl následkem toho uveden s několikaletým zpožděním. [Zdroj: Právo] (hippyman)