• zette

Takove typicke klise... Hlavni hrdina, zaneprazdneny policajt se rozchazi s manzelkou, zabijou mu partaka a vetsinu serialu patra na vlastni pest... Urcite je prvni polovina dilu lepsi nez konec, kde uz tvurci vari z vody a zaverecny dil Bratr tomu dal korunu. Ale i "ztrata" tajnych dokumentu ci pripad Ananas byl na hozeni rucniku. Mit to jen deset dilu, dam o hvezdicku vice. Potesil me Alois Svehlik po delsi dobe v nejake vetsi roli. Z postav se mi libil tajemny Vasut. Herecke vykony ale hoodne prumerne, nejvice me stvala ta servirka z baru. Kritizovat a jmenovat chyby bych mohl do rana, me ale tyhle ceske krimi serialy proste bavi.(25.10.2014)

• Paity

Filip Blažek je policista, asi jako já ředitel jaderné elektrárny. Prostě tohle spojení nesedí a nefunguje, stejně jako u mnohých dalších v seriálu.(13.8.2013)

Zatím dávám tři hvězdy. Viděl jsem jen pár dílů, ale nevypadalo to zas tak hrozně, i když i ty tři hvězdy jsou s odřenýma ušima. .... HODNOCENÍ: 45% (3*)(19.11.2014)

• - Seriál začal původně vznikat pro televizi Primu a slovenskou TV Joj pod názvem 1. oddělení, ale kvůli dohadům o náklady se ocitl u soudu, přičemž se hrálo i o to, kdo má nárok na scénář Zdeňka Zapletala. Nicméně seriál se ze sporů vymanil, přestože byl následkem toho uveden s několikaletým zpožděním. [Zdroj: Právo] (hippyman)